Neigiama kraujo grupė ir nėštumas

Komentuoti
  1. 2018.10.12 10:24 (prieš 1 mėn.)

Jaga parašė:
    Belieka laukti antikuniu tyrimo. Gali buti visaip. Man pirmas buvo sekmingas, antras abrazija, po kurio suleido imunoglobina, trecias dar tik 11 sav, bet dare jau a…

Man, darė 27 savaitėj.

2. 2018.10.18 13:13 (prieš 3 sav.)

Sveikos visos!🙂
    Mums 20 sav. Vyras pliusas as minusas,nestumas pirmas, tyrimus del antikuniu dare 7sav. Nestumo, nerado dabar sake darys tik 28 sav. Ar cia taip normalu, kad toks tarpas didelis tarp tyrimu?

3. 2018.10.18 13:27 (prieš 3 sav.)

Naujokelee parašė:
    Sveikos visos!🙂
    Mums 20 sav. Vyras pliusas as minusas,nestumas pirmas, tyrimus del antikuniu dare…

Normalu

4. Persikutė 1 m. 2 sav.
    Ežiukas 3 m. 10 mėn.

2018.10.18 15:23 (prieš 3 sav.)

Naujokelee parašė:
    Sveikos visos!🙂
    Mums 20 sav. Vyras pliusas as minusas,nestumas pirmas, tyrimus del antikuniu dare…

Normalu.

5. 2018.10.18 19:13 (prieš 3 sav.)

singita parašė:
    Man, darė 27 savaitėj.

O jums pirma kart kuria savaite tyre antikunius?

6. 2018.10.24 18:20 (prieš 3 sav.)

Mamytes. Norejau paklausti. Kai lankiausi pas ginekologe ir ji suzinojo, kad mano rezus minus, o vyro - plius, tai sake man nerekomenduojama tureti daug vaiku. Dabar po 2 jau galvoje ir 3 nes ir vyras planuoja dar tureti. Bet del tu rezusu yra baime. Abi dukros minus is manes pasieme ir atrodo viskas ok...
    O kaip buna kai vaikiukas pasiema pliusa is vyro? Kazkokios problemos vaikui ar pats nestumas komplikuotas? Kaip jum sekesi susilaukti 2 3 vaikiuko? Kazkaip jauciu kad ir mano planuojamas vaikas gaus pliusa tai ir knieti suzinoti ☺ ar yra didele tikimybe persileisti?

7. 2018.10.24 18:25 (prieš 3 sav.)

karina999 parašė:
    Mamytes. Norejau paklausti. Kai lankiausi pas ginekologe ir ji suzinojo, kad mano rezus minus, o vyro - plius, tai sake man nerekomenduojama tureti daug vaiku. Daba…

Nebe tie laikai kai nebegalima susilaukt daug vaiku. Tam ir yra daromi antikuniu tyrimai. Viskas gerai, turekit nors ir 10 vaikuciu :)))

2
  8. Persikutė 1 m. 2 sav.
    Ežiukas 3 m. 10 mėn.

2018.10.24 18:33 (prieš 3 sav.)

karina999 parašė:
    Mamytes. Norejau paklausti. Kai lankiausi pas ginekologe ir ji suzinojo, kad mano rezus minus, o vyro - plius, tai sake man nerekomenduojama tureti daug vaiku. Daba…

Perdeda jūsų gydytoja. Turiu du pliusinukus, viskas gerai ir tikrai nieks negąsdino, kad jau daugiau negalima

1
  9. 2018.10.24 20:13 (prieš 3 sav.)

karina999 parašė:

Kokiam čia mieste tokie atsilikę ginekologai?

10. 2018.10.25 09:57 (prieš 3 sav.)

Aistėja parašė:
    Kokiam čia mieste tokie atsilikę ginekologai?

Panevezy 😄na jie neatsilike tik turejau tokia griezta salta gydytoja. Tai gal ji turejo omeny kad dazni persileidimai del tu rezusu. 😣

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras