Marijampolietės vienykimės:)

Komentuoti
  1. 2019.04.16 10:37 (prieš 3 mėn.)

ZinaŠmi parašė:
    Į akuserini, kur nesciuju priemimas

O nuo kelintos savaitės reikia į ten tiesiai eit, jei kas extra? Man 21 sav, tai tarkim, jei nutinka kas extra, tai tokiam laike dar į bendrą priimamąjį reikėtų?

2. Dovydas 10 m. 5 mėn.

2019.04.16 12:17 (prieš 3 mėn.)

Lucky parašė:
    O nuo kelintos savaitės reikia į ten tiesiai eit, jei kas extra? Man 21 sav, tai tarkim, jei nutinka kas extra, tai tokiam laike dar į bendrą priimamąjį reikėtų?…

Lyg ir nuo 24

3. Markas 8 m. 3 mėn.

2019.04.16 12:20 (prieš 3 mėn.)

Lucky parašė:
    O nuo kelintos savaitės reikia į ten tiesiai eit, jei kas extra? Man 21 sav, tai tarkim, jei nutinka kas extra, tai tokiam laike dar į bendrą priimamąjį reikėtų?…

lyg nuo 23-24 savaitės

4. 2019.04.16 12:29 (prieš 3 mėn.)

Markomama parašė:
    lyg nuo 23-24 savaitės

O tai ten tam nesciuju priėmime yra kokia registratūra ir budintis gydytojas? ar ten budi tas pats gydytojas, kuris būna įrašytas budejime tą dieną ir bendram priėmime? kaip? Ar pasiskambinti reikia prieš tai? Ar tiesiog nuvažiuoti, prieiti prie registratūros ir išdėstyti ko nori? Sorry už milijoną klausimų, bet aš ten niekad nebuvus, o lankausi priežiūrai Kaune privaciai, tai kartais pagalvoju ką reiktų daryt jei kas skubaus nutiktų

5. 2019.04.16 13:05 (prieš 3 mėn.)

Lucky parašė:
    O tai ten tam nesciuju priėmime yra kokia registratūra ir budintis gydytojas? ar ten budi tas pats gydytojas, kuris būna įrašytas budejime tą dieną ir bendram priėm…

Skubios pagalbos skyriuje,naktį,budės tas pats ginekologas,kuris ir nėščiųjų priemime. Dienos metu jų buna ne vienas.
    Nėščiųjų priemime ,antram aukšte ateisit prie durų,ir skambinat. Ten niekur nenueisit,nera ten registratūros.

1
  6. 2019.04.16 13:08 (prieš 3 mėn.)

O siaip siūlau nueiti ir pažiūrėti kaip ten kas,kad nebutu strioko gimdant.
    Buna gi paskaiteles nėščiųjų. Aprodo viską,palatas

7. 2019.04.16 14:07 (prieš 3 mėn.)

Mildasa parašė:
    Skubios pagalbos skyriuje,naktį,budės tas pats ginekologas,kuris ir nėščiųjų priemime. Dienos metu jų buna ne vienas.

Supratau, ačiū

8. 2019.04.16 14:09 (prieš 3 mėn.)

Mildasa parašė:
    O siaip siūlau nueiti ir pažiūrėti kaip ten kas,kad nebutu strioko gimdant.
    Buna gi paskaiteles nėščiųjų. Aprodo viską,palatas

Ten gimdyti neketinu, bet gal ir nieko mintis nueiti apsiziuret - maža kas o ten būna kokios atvirų durų dienos tam apsiziurejimui ar pan?

9. 2019.04.16 14:20 (prieš 3 mėn.)

Lucky parašė:
    Ten gimdyti neketinu, bet gal ir nieko mintis nueiti apsiziuret - maža kas o ten būna kokios atvirų durų dienos tam apsiziurejimui ar pan?

Taip. Vyksta paskaitos nėščiosioms. Man rodos galima pasiskambinti į akuserini skyriu ir pasako kada

1
  10. Gabrielius 3 mėn. 6 d.
    Gustėja 5 m. 11 mėn.

2019.04.16 15:12 (prieš 3 mėn.)

Markomama parašė:
    kaip jūs?

Jau nebe 2in1 priežiūra puiki

Lucky parašė:

Visa info ligoninės int. puslapyje

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras