Motinystės atostogos su individualia veikla pagal pažymą

Komentuoti
  1. V. 8 m.
    T. 9 m.

2019.06.27 07:08 (prieš 3 sav.)

[email protected] mama parašė:
    Sprendima jau turejot gauti, po sprendimo gavimo per 7 d.d perveda.

Sprendimo dar neturėjo gauti. Gaus tik kai baigsis nedarbingumas. Tai yra po 06.28 per savaitę

2. V. 8 m.
    T. 9 m.

2019.06.27 07:17 (prieš 3 sav.)

patricija.luk parašė:
    Gal zinot kaip sodra moka uz nedarbinguma? Nuo birzelio3 iki 28esu "biuletenyje ". Apie nedarbinguma sodrai pranesiau 10d. Kada cia tų pinigu galiu tiketis..?

Apie Jums skirtą nedarbingumą SODRA yra informuota nuo 06.03, tad papildomai nieko informuoti nereikia. Sprendimą apie išmokos skyrimą ar ne gausite per 7 d.d. Po 06.28, o po sprendimo, jei jis bus teigiamas dar per savaitę perves pinigus. Skaičiuos iš sausis, Vasaris, kovas.

3. Justina 7 m. 11 mėn.
    Kamile 10 m. 10 mėn.

2019.06.27 07:20 (prieš 3 sav.)

avietuke parašė:
    Sprendimo dar neturėjo gauti. Gaus tik kai baigsis nedarbingumas. Tai yra po 06.28 per savaitę

Sprendima atsiuncia per 10 d.d nuo prasymo pateikymo ir ismoka per 7 d.d nuo jo gavimo. Tad jeigu 10 d viska susitvarke, sprendimas jau turi buti.

4. V. 8 m.
    T. 9 m.

2019.06.27 07:24 (prieš 3 sav.)

Sprendima atsiuncia per 10 d.d nuo prasymo pateikymo ir ismoka per 7 d.d nuo jo gavimo. Tad jeigu 10 d viska susitvarke, sprendimas jau turi buti.

Pati sprendimą gaunu tik kai baigiasi nedarbingumo laikas. ne anksčiau. Nedarbingume esu nuo 04.16, tad žinau ką sakau.

Anksčiau tik gaunu informacija apie tai kad skirtas nedarbingumas, kokios jo taisyklės ir t. T.

Mokėjimo skirymas būna tik po to kai baigiasi nedarbingumo laikas.

5. Justina 7 m. 11 mėn.
    Kamile 10 m. 10 mėn.

2019.06.27 07:27 (prieš 3 sav.)

avietuke parašė:
    Pati sprendimą gaunu tik kai baigiasi nedarbingumo laikas. ne anksčiau. Nedarbingume esu nuo 04.16, tad žinau ką sakau.

Na jeigu jums taip ispuola, nereiskia, kad visiems taip.
    Ir ne, ne po to, kai baigiasi nedarbingumas.

6. V. 8 m.
    T. 9 m.

2019.06.27 07:29 (prieš 3 sav.)

Na jeigu jums taip ispuola, nereiskia, kad visiems taip.

Prie ko čia išpuola 🤔 nemokėjo per visą nedarbingumą nei man, nei vyrui, nei kitiems artimiesiems anksčiau nei jis pasibaigiasi. Ir moka kas dvi savaites. O jei pažeistų taisykles? Įsipareigojimus? Tai tokiu atveju net nieko ir nemokės.

Ir dbr prašymas pateiktas seniausiai, nedarbingumas pasibaigęs 06.21 ir nėra dar net sprendimo apie išmokos gavimą. Bet pagal Jus aš čia išskirtinė 🤣🤣

7. Justina 7 m. 11 mėn.
    Kamile 10 m. 10 mėn.

2019.06.27 07:30 (prieš 3 sav.)

avietuke parašė:
    Prie ko čia išpuola 🤔 nemokėjo per visą nedarbingumą nei man, nei vyrui, nei kitiems artimiesiems anksčiau nei jis pasibaigia. Ir moka kas dvi savaites. O jei pažei…

"Sprendimas dėl ligos išmokos skyrimo priimamas per 10 darbo dienų nuo prašymo su visais reikiamais dokumentais ir (ar) duomenimis gavimo  „Sodros“ skyriuje.Ligos išmoka išmokama per 7 darbo dienas nuo sprendimo priėmimo."

Ne nuo nedarbingumo pabaigos, o nuo prasymo gavimo.

8. V. 8 m.
    T. 9 m.

2019.06.27 07:31 (prieš 3 sav.)

"Sprendimas dėl ligos išmokos skyrimo priimamas per 10 darbo dienų nuo prašymo su visais reikiamais dokumentais ir (ar) duomenimis gavimo  „Sodros“ skyriuje.Ligos i…

Pakartosiu dar kartą, prašymas pateiktas seniausiai, t. T nuo 04.16, nedarbingumas pasibaigęs 06.21 ir jokio sprendimo dar nėra 🤣🤣 bet ką aš čia, aš juk išskirtinė. 🤣🤣🤣🤣 Ir kiek tęsė tiek nauji sprendimai buvo.

9. Justina 7 m. 11 mėn.
    Kamile 10 m. 10 mėn.

2019.06.27 07:35 (prieš 3 sav.)

avietuke parašė:
    Pakartosiu dar kartą, prašymas pateiktas seniausiai, t. T nuo 04.16, nedarbingumas pasibaigęs 06.21 ir jokio sprendimo dar nėra 🤣🤣 bet ką aš čia, aš juk išskirtinė.…

Patarciau sunerimti, jeigu 2 menesius negaunat ligos pasalpos.

10. V. 8 m.
    T. 9 m.

2019.06.27 07:40 (prieš 3 sav.)

Patarciau sunerimti, jeigu 2 menesius negaunat ligos pasalpos.

Gaunu kas dvi pasavaites po nedarbingumo pasibaigimo. Taip kaip ir visi piliečiai dirbantys su DS. O ne tada kada užsimanoma

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras