Motinystės atostogos su individualia veikla pagal pažymą

Komentuoti
  1. 6 mėn. 2 d.
    Mergytė 9 m. 3 mėn.

2019.07.11 05:41 (prieš 1 sav.)

Aš vakar buvau Sodroj paklausk kaip man ta dekretą gauti, tai man sako, kad mano atveju geriau Sav pranešimų neteikt, nes nesvarbu kiek Sav parodytum, bet skaičiuos už tą mėnesį tik minimumą , o deklaruojant už metus gali pasiskaičiuoti ir deklaruoti mažiausiai kiek tau reikia. Nežinau kiek čia tiesos ir ar aiškiai parašiau. Šiaip pataikiau ant konsultanto, kuris ne itin gerai nusimano, pats pripažino.

2. 2019.07.11 07:08 (prieš 1 sav.)

Kategoriška parašė:
    Aš vakar buvau Sodroj paklausk kaip man ta dekretą gauti, tai man sako, kad mano atveju geriau Sav pranešimų neteikt, nes nesvarbu kiek Sav parodytum, bet skaičiuos…

Tai kad ne. Sav formoj jei deklaruosi minimumą 555, tai ir skaičiuos už minimumą, o jei deklaruosi kelis tūkstančius, tai sumokėsi daugiau mokesčių ir bus didesnė išmoka.

3. 2019.07.11 07:09 (prieš 1 sav.)

KamGuda parašė:
    O nutraukus, nebeturi teisės gauti?

Turi. Man sakė, kad nutraukti negalima, kad išliktų socialinis draustumas.

4. V. 8 m.
    T. 9 m.

2019.07.11 07:31 (prieš 1 sav.)

Jei turimas reikalingas stažas išmokos priklauso, Jus galite neturite nei darbdavio, nei vykdyti veiklos. Bet jei yra 12 men stažas per paskutinius 24 mėn, išmoka priklauso. Jei dirbama su IV reikalavimas yra susimokėti nuo 12 MMA VSD ir išmoka priklauso. Išeinant į NGA ar VPA neprivaloma turėti jokio darbdavio ar vykdyti veiklą. Nes to įstatymas nenumato. Nuo 30 sav. Visos nėščiosios ir taip būna draustos socialiniu draudimu

5. V. 8 m.
    T. 9 m.

2019.07.11 07:36 (prieš 1 sav.)

JustinaBJ parašė:
    Man irgi neskiria, nes is beveik 5000eur vsd mokescio dar nesumokejau300 eur. Tipo mepakankamai...

Kol neatsiskaitysite su mokesčiais ir neskirs, nes esate skoloje.

6. V. 8 m.
    T. 9 m.

2019.07.11 07:47 (prieš 1 sav.)

KamGuda parašė:
    Radau tokį laiskutį, siunčiu santrauką
    Informuojame, kad Fondo valdybos Klaipėdos skyrius kreipėsi į Fondo valdybą prie …

Tai čia iš vis dar tik svarstymas. Bet jei nebuvo skirta Išmoka jau turėjote gauti ir Sprendimą. Tad jei neturite atėjusio sprendimo iki šio laiško, vadinasi išmoką dar nebuvo svarstyta.

7. 6 mėn. 2 d.
    Mergytė 9 m. 3 mėn.

2019.07.11 08:38 (prieš 1 sav.)

Merginos, o kaip su VMI būtų, jei šiemet deklaruočiau trigubai daugiau pajamų nei pernai ? Neprisikabintu už fiktyviai padidintas pajamas ? Nebaustu ? Kažkaip šito bijau.

8. 2019.07.11 18:27 (prieš 1 sav.)

avietuke parašė:
    Jei turimas reikalingas stažas išmokos priklauso, Jus galite neturite nei darbdavio, nei vykdyti veiklos. Bet jei yra 12 men stažas per paskutinius 24 mėn, išmoka p…

Perskaićiau laiške birželio 26d. Ten apskaičiuota kiek gausiu kaip, kad patvirtina jog gausiu, o va paskambino ir pasakė, jog paskaičiavo ir pasirodo negalėjo, tai vėl laukiau ir vėl po poros savaičių paskambino pasakė, kad vis nesutaria dėl mokėjimo ir siunčia į Vilnių, ir po mėnesio vėl nuosprendis, aš tiesiog esu apšalusi niekada nebedeklaruosiu pajamų, Valstybė iš mano vaiko pinigus atima, kur dar toliau eiti....

9. V. 8 m.
    T. 9 m.

2019.07.11 18:57 (prieš 1 sav.)

KamGuda parašė:
    Perskaićiau laiške birželio 26d. Ten apskaičiuota kiek gausiu kaip, kad patvirtina jog gausiu, o va paskambino ir pasakė, jog paskaičiavo ir pasirodo negalėjo, tai …

Kažkoks kosmosas. 🤔 Nesutaria dvi moterytes ir tiek. Nes jei stažas yra išmoką priklauso

1
  10. 2019.07.12 20:31 (prieš 6 d.)

Dabar jau ir aš nieko nesuprantu. Buvau VPA du metus su pirmu vaiku kuris gimė 2016.10.02. Antro vaiko susilaukiau 2019.06.20. Išėjau į NGA kaip ir priklausė,išmoką gavau. Dėl komplikuoto gimdymo NGA pratesė dar 2sav. Dabar užpildžiau prašymą dėl VPA kurios turi prasidėti nuo 2019.09.05 ir gavau sprendimą,jog nuspręsta išmokos neskirti. Po to iš karto gavau laišką su paskaičiuotu kompensuojamu uždarbiu. Tai kaip suprasti?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras