Motinystės išmoka nuo 2019 m. sausio 1 d.

Komentuoti
  1. 2019.03.19 14:58 (prieš 4 mėn.)

Spyglys parašė:
    Dar toks klausimas, gal kuri esate susidūrusi su komandiruotėmis? Ar mano komandiruotpinigiai yra įtraukiami į mėnesines pajamas skaičiuojant VPA pašalpą? Ar tik pa…

Nuo komandiruotes pinigu jeigu neatskaiciuodavo mokesciu, tai neieina

2
  2. 2019.07.10 14:15 (prieš 1 sav.)

Sveikos. Pradedu dometis motinystes ismoka. Vaikas pirmas, todel visas popierizmas man atrodo kaip kosmosas. Atlyginimas mano nera didelis ir turiu paskola, todel galvoju kaip pasielgti. Su pirmais metais viskas aisku, as lieku su vaiku gaunu priklausancia ismoka. Kaip daryti su antrais metais? Jei vyro alga didesne, tuomet ismoka geriau perrasyti ant jo? Ar soc. Draudimo neprarasiu,nes pajamu kaip ir ant saves neturesiu? Taip pat internete paskaiciau, kad vyrai,kurie antrais metais prisiima ismoka ant saves po to gauna skola is vmi, tai is ko ta skola atsiranda? Be to,kaip su tuo NPD, ar geriau kad ji taikyti ar ne?

3. V. 8 m.
    T. 9 m.

2019.07.10 15:22 (prieš 1 sav.)

Ketrin parašė:
    Sveikos. Pradedu dometis motinystes ismoka. Vaikas pirmas, todel visas popierizmas man atrodo kaip kosmosas. Atlyginimas mano nera didelis ir turiu paskola, todel g…

Skolą gauna todėl, kad ir darbovietėje, ir išmokai taiko NPD, jis taikomas gali būti tik vienoje vietoje. Dėl draustumo, tai perleidusi būsite drausta. Jei vyro pinigai didesni tai geriau išmoką perleisti jam ir su vaikučiu toliau būti namie. Dėl stažo kiek sudėtingiau kaip pati sodra aiškina, nėra pajamų nėra iš stažo.

1
  4. 2019.07.10 15:36 (prieš 1 sav.)

Tai tuomet kai ori

avietuke parašė:
    Skolą gauna todėl, kad ir darbovietėje, ir išmokai taiko NPD, jis taikomas gali būti tik vienoje vietoje. Dėl draustumo, tai perleidusi būsite drausta. Jei vyro pin…

avietuke parašė:
    Skolą gauna todėl, kad ir darbovietėje, ir išmokai taiko NPD, jis taikomas gali būti tik vienoje vietoje. Dėl draustumo, tai perleidusi būsite drausta. Jei vyro pin…

Tai tuomet kai vyras antrais metais pildys prasyma kad jis gautu ismoka,tures pasirinkti netaikyti NPD?

5. Justina 7 m. 11 mėn.
    Kamile 10 m. 11 mėn.

2019.07.10 15:36 (prieš 1 sav.)

Ketrin parašė:
    Tai tuomet kai ori

Taip, netaikyt.
    Geriausiai netaikyt ne tik ismokai, bet ir algai.

6. 2019.07.10 15:54 (prieš 1 sav.)

Sveikos, gal padesite suprasti. Parasiau Sodrai del ismoku jei esu 2 m vaiko prieziuros atostogose, ismoka perrasyta vyrui. Nesuprantu kas yra ligos draudimas, gausiu nemokamas paslaugas ligonineje ir pan.?

“Jeigu antraisiais vaiko priežiūros metais tėtis gauna vaiko priežiūros išmoką, o mama ir toliau lieka vaiko priežiūros atostogose, tuo metu ji yra draudžiama valstybės lėšomis pensijų socialiniu draudimu ir nedarbo socialiniu draudimu, kai ji neturi draudžiamųjų pajamų, tačiau nėra draudžiama ligos ir motinystės socialiniu draudimu ir tas laikotarpis nėra įskaitomas į ligos ir motinystės socialinio draudimo stažą.“

7. Justina 7 m. 11 mėn.
    Kamile 10 m. 11 mėn.

2019.07.10 15:57 (prieš 1 sav.)

Jamaika parašė:
    Sveikos, gal padesite suprasti. Parasiau Sodrai del ismoku jei esu 2 m vaiko prieziuros atostogose, ismoka perrasyta vyrui. Nesuprantu kas yra ligos draudimas, gaus…

Taip, gausit.

8. 2019.07.10 16:02 (prieš 1 sav.)

[email protected] mama parašė:
    Taip, gausit.

O gal galite placiau pasakyti kas yra motinystes socialinis draudimas? Minusai perrasymo vyrui, kad nesikaupia stazas ir jei veliau eisiu i biuleteni, kuri laika ismoka gali buti 0?
    Labai aciu uz informacija

9. V. 8 m.
    T. 9 m.

2019.07.10 16:11 (prieš 1 sav.)

Jamaika parašė:
    O gal galite placiau pasakyti kas yra motinystes socialinis draudimas? Minusai perrasymo vyrui, kad nesikaupia stazas ir jei veliau eisiu i biuleteni, kuri laika is…

Motinystės socialinis draudimas tai yra NAG ir VPA stažas, kuris reikalingas sioms ismokoms gauti

10. 2019.07.10 16:16 (prieš 1 sav.)

avietuke parašė:
    Motinystės socialinis draudimas tai yra NAG ir VPA stažas, kuris reikalingas sioms ismokoms gauti

Kaip suprantu, jeigu su antru nestumu iseitumer i dekreta, kol pirmajam vaikuciui sueis trys metai, vistiek gautumet ismoka, taikant palankesni varianta. Nes pas mane tokia situacija, kad 1 metus mokejo man, antruosius vyrui, kai vaikui sukako dveji metai as isejau is darbo stojau i birza, bet jei su antruoju nestumu iseiciau i dekreta kol vaikui nesukako trys metai, vis dar gauciau tokias pat ismokas, kaip gavau su pirmagime

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras