MP, mišinukai ir pienas: diskutuojame apie skirtumus, privalumus ir trūkumus

• Apklausa

Ar esate už natūralų žindymą krūtimi?
    Taip (Balsų: 227)
    Ne (Balsų: 17)
Komentuoti
  1. Linalab
    2012.05.31 13:57 (prieš 5 m.)

Mazoji dukryte 5 m. 5 mėn.
    Vyresnelis sunelis 16 m. 3 mėn.

2012.05.31 13:57 (prieš 5 m.)

monikiukkass parašė:
    Nėra tokio mišinuko, kuris prilygtų mamos pienukui, jis prilygsta tik karvės pienui

kiek daktaru tiek nuomoniu, taciau jei raso kad yra tokiu sudetiniu daliu kurios prilygsta mamos pienui reiskias tai ne pasakos.
    be to nemanau kad mamos pienas jau toks super ypatingas o misinukais maitinami vaikai kazkokie "brokuoti" juk ne veltui ten visokiu vitaminu yra ir ne tik kuriu karves piene nerasi. zinoma kad sudetine dalis yra karves pienas, taciau ne vien tai.
    tad tikrai manau kad ir misinukas savo savybem bei sudetinem dalim gali prilgyti mamos pienui.

2. 2012.05.31 14:08 (prieš 5 m.)
    Neegzistuojantis vartotojas
    2012.05.31 14:08 (prieš 5 m.)

Linalab parašė:

Niekuomet misinukas nepriligs mamos pienui...mamos pienas yra gyvas
    Misinys yra iseitis kaip vaikui neturime ar negalime pasiuliti geriausio (mamos pieno).
    vaikuciai uzauga kad ir kuo jie bus maitinami,bet lyginti mamos piena ir misini apsurdas

3. ievutyte
    2012.05.31 14:16 (prieš 5 m.)

mylimoji Skaistė 6 m.

2012.05.31 14:16 (prieš 5 m.)

cia manau nereikia lyginti misinuku ir mamos ar karves pieno,kad ir kuriuo maitinsime vaikus,vistiek uzaigs sveiki stiprus o misinukas mano manymu yra viduriukas tarp karves ir mamos pieno

4. Komentaras yra paslėptas. Rodyti komentarą.
    Dianak poliarinis.skelbiu.lt
    2012.05.31 15:53 (prieš 5 m.)

Kajus 6 m. 11 mėn.

2012.05.31 15:53 (prieš 5 m.)

Dar žiūriu rašo mamytės, kurių mažyliai dar visai mažiukai, tai pataupykit gi jūs tuos pinigėlius, juk tikrai rasit kur išleisti ir maitinkit pačios, joks mišinukas niekada nepakeis mamos pienuko ir jos artumo
    O šiaip dėl jų kokybės, tai jie beveik vienodi, tik kaina skirtinga, kuri priklauso nuo reklamos

5. Rytorasa
    2012.05.31 15:58 (prieš 5 m.)

Jurgis 2 m. 3 sav.
    Joris 6 m. 6 mėn.

2012.05.31 15:58 (prieš 5 m.)

Dianak parašė:

Pilnai pritariu, pinigus galima daug kur išleisti, o mišiniai labai brangūs. Pramonė klesti, reklama veikia puikiai. Mišinys niekada neduos tokio artumo kokį mažylis jaus žįsdamas. Nekalbu apie kelis procentus mamų kurios dėl tam tikrų priežasčių negali maitinti. Kitoms gi trūksta paprasčiausios informacijos ir pagalbos. Sėkmės.

6. laukiantistebuklo
    2012.05.31 15:59 (prieš 5 m.)

kai del tam tikru priezasciu maitinti negalima, tai ka, vaika badu marinti ir jam nieko neduoti? aisku, mamytes pienukas pats geriausias, bet buna tam tikru isimciu, kai reikia nutraukti maitinima. as dabar jau vel maitinu savu pienuku, bet buvo laikas, kai del ligos negalejau

7. Dianak poliarinis.skelbiu.lt
    2012.05.31 16:04 (prieš 5 m.)

Kajus 6 m. 11 mėn.

2012.05.31 16:04 (prieš 5 m.)

laukiantistebuklo parašė:

Rašom ne apie tas, kurioms negalima, o apie tas kurios nenori, neturi informacijos ir t.t., aš pati irgi maitinau mišinuku papildomai. Pamaitindavau papuku ir po to keldavausi ir eidavau daryti mišinuką, kol nepradėjau ieškoti pagalbos kaip maitinti vaiką, nes nežinojau. Atėjau čia į forumą ir viską sužinojau. Todėl ir šiai dienai tebemaitinu pati ir linkiu visoms mamoms to paties ir svarbiausia jų mažyliams ko geriausio

8. giedroškė
    2012.06.01 09:18 (prieš 5 m.)

Gustė 7 m. 1 mėn.

2012.06.01 09:18 (prieš 5 m.)

ne nu ir idomios mamos visgi. kaip gali milteliai prilygti mamos pienukui? ir kas cia per "jei raso kad yra tokiu sudetiniu daliu kurios prilygsta mamos pienui reiskias tai ne pasakos" ? ar jus domejotes misinuku sudetimi? ar suprantate miela mama ka snekate? tai tuomet galite ir miltelius balinti kavai uzpilti vandeniu ir gausis kazkas panasaus i mamos piena. jo panasu. irgi baltas.
    o ant pakuociu rasyti gali bet ka, tai yra biznis, jus pagalvokit kokiais laikais gyvenate, kas siuo metu yra sveika?
    as gal ir per grubiai cia parasiau, bet misinukas istiesu yra tik ta iseitis, kai nebera mamytes pienelio, o mazyciui reikia kazka valgyti.
    pati savo dukra misinuku maitinau nuo 3 savaiciu. bet nebuvo kur detis, pienelis tiesiog "isgaravo". ir uzaugo sveika ir pati graziausia mergyte. bet faktas tas, kad misinukai net nepanasu i mamos pieneli.
    tuomet galime sakyti kad ir tyreles yra geriu geris. na nusiimkite rozinius akinius brangiosios

9. Doviliuke
    2012.06.01 11:40 (prieš 5 m.)

E...... 3 m. 11 mėn.
    I.... 6 m. 7 mėn.

2012.06.01 11:40 (prieš 5 m.)

Labas rytas mamytės. va man šiuo metu labai aktuali tema: mišinukas ar pirktinis karvės pienas?
    Mes nuo 4 mėn valgom mišinuką. o prieš kelias savaites mano vaikis nebelabai nori gerti mišinuko. išgeria puse normos ir viskas. tai pabandžiau duoti pirktinio karvės pieno. ir išgėrė tikrai daugiau nei mišinuko. tai galvoju pradėsim gerti tik karvės pienuką. bet kita bėda. po kelių dienelių ant nosytės, šiek tiek ant žandukų atsirado smulkių spuogelių. matyt, per daug baltymų gavo nuo pieno. dar kartais dieną ir jogurto, varškytės pavalgom. kai pamačiau, kad pabėrė, tai vėl grįžau prie mišinuko. ir vėl jį geria nelabai godžiai. žaidžiam žaidžiam, kol išgeria.
    Na ir ką tokiu atveju daryti? duoti jam nelabai patinkančio mišinuko? jį geriam tik ryte ir vakare prieš miegelį.

10. Dzūk
    2012.06.01 11:56 (prieš 5 m.)

Braškė 1 m. 7 mėn.
    A 7 m. 3 mėn.

2012.06.01 11:56 (prieš 5 m.)

Doviliuke parašė:

o jeigu atskiestum karves pienuka vandenuku?

Žinutės parašytos:
Naujas komentaras