Na ir ką skanaus gaminame? (Archyvas iki 2018.08.29)

1. 2018.03.19 01:05 (prieš 9 mėn.)

Lijjana parašė:
    As ir juos vakar kepiau?

As irgi kepiau..foto nespejau ? nebezinau kuri pasidalinot,bet receptas-tobulas! Aciu labai!
    Ir dar kepiau ta sokoladini,bet vis delto pyliau piena,man taip graziai iskilo,kad sugalvojau kita karta pjaut ir sutept..bet kuo? Pas mane ner rududu,bet manau tiktu labai..gal minciu kokiu? ☺️

2. 2018.03.19 07:37 (prieš 9 mėn.)

Arieta parašė:
    Mergaites, priminkite kuri nors, is kur perkate medinius ismeigiamus vaiku vardus i tortuka?

As pirkau Magijuka.lt

1
  3. Pipiriukas :* Mažiausias širdukas 5 mėn. 4 sav.
    Pipiriukas :* mažas širdukas 3 m. 6 mėn.
    Pupa. Maža širdutė <3 5 m. 8 mėn.

2018.03.19 08:42 (prieš 9 mėn.)

Praktiska parašė:
    As irgi kepiau..foto nespejau ? nebezinau kuri pasidalinot,bet receptas-tobulas! Aciu labai!

Kondensuota (su visa skardine) dek i puoda, virk apie 1,5-2val, bus puikus rududu

1
  4. 2018.03.19 08:55 (prieš 9 mėn.)

Trintų šaldytų uogų, agavų sirupo, baltymo ir želatinos desertas mažajai uogų ignoruotojai? pridedu foto su "įrodymu" ar patiko jai

Veganams irgi tinka idėja, tik baltymą reikia pakeisti avinžirnių plakta sunka, želatiną - agaru

15
  5. 2018.03.19 09:04 (prieš 9 mėn.)

piru parašė:
    Kondensuota (su visa skardine) dek i puoda, virk apie 1,5-2val, bus puikus rududu

Neturiu nei noro,nei laiko taip terliotis..ner,vadinas,ner ?‍♀️

6. 2018.03.19 09:07 (prieš 9 mėn.)

Praktiska parašė:
    Neturiu nei noro,nei laiko taip terliotis..ner,vadinas,ner ?‍♀️

Dulce de leche gal yra? Uzsienyje jis lietuvisko rududu atitikmuo. Tiksliau rududu to kopija.

7. 2018.03.19 09:12 (prieš 9 mėn.)

Viletux parašė:
    Dulce de leche gal yra? Uzsienyje jis lietuvisko rududu atitikmuo. Tiksliau rududu to kopija.

Negirdetas ?? bet geriau,Jus gelbekit mane! ?☺️ Maskarpone su grietinele ir cukraus pudra jei suplaksiu-bus gerai? Paprasta,bet kremas..ne per riebu? ?

8. Olivija 6 mėn.

2018.03.19 09:18 (prieš 9 mėn.)

Praktiska parašė:
    Negirdetas ?? bet geriau,Jus gelbekit mane! ?☺️ Maskarpone su grietinele ir cukraus pudra jei suplaksiu-bus gerai? Paprasta,bet kremas..ne per riebu? ?…

Bus gerai, del gaivos galit citrinos zievele (geltonaja dali) itarkuoti. Grietineles dekit dvigubai daugiau nei maskarpones.

1
  9. 2018.03.19 09:19 (prieš 9 mėn.)

Praktiska parašė:
    Negirdetas ?? bet geriau,Jus gelbekit mane! ?☺️ Maskarpone su grietinele ir cukraus pudra jei suplaksiu-bus gerai? Paprasta,bet kremas..ne per riebu? ?……

Bus gerai gal ir rieboka, bet tikrai ne taip, kaip sviestinis kremas butu. lengvesniems kremams reikia arba virti dali kremo, arba "tvirtinti" zelatina.

10. 2018.03.19 09:21 (prieš 9 mėn.)

Mom. parašė:
    Bus gerai, del gaivos galit citrinos zievele (geltonaja dali) itarkuoti. Grietineles dekit dvigubai daugiau nei maskarpones.

Aha, citrina liuks, nors man laimo žievelė kažkas nerealaus?

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.