Naujagimio lankymas: svečiai iš kito miesto (už 300 km.) SU NAKVYNE?

Komentuoti
  1. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.02.17 19:31 (prieš 10 mėn.)

.

2. Jonas 8 m. 1 mėn.

2018.02.17 19:37 (prieš 10 mėn.)

Mes su visais vaikais labai aiskiai is anksto visiems pasakem, kad pirma menesi sveciu nelaukiam. Nei namie, nei ligoninej. Ir visi ta suprato
    Del to labai dziaugiausi po antro vaiko gimimo, kai net atsisest tris savaites negalejau, jau nekalbant apie sveciu priemima.
    Tai jusu su vyru sprendimas, svarbu vienas kita palaikot, vyrs savo tevams pasako, jus savo, kad nekiltu nesusipratimu

10
  3. M 6 m. 8 mėn.

2018.02.17 19:52 (prieš 10 mėn.)

Sveika.
    Siūlyčiau kombinuotą variantą. Jei atstumas didelis, o gimdysit tam pačiame mieste, kur gyvenat jūs ir kitas uošvių vaikas, seneliai galėtų aplankyti jus ligoninėje (jei viskas ok, pati to pageidausit), o paskui pernakvoti pas kitą savo sūnų ar dukrą. Ilgesnei viešnagei atvyktų po kokio mėnesiuko, kai būsit apsipratę, sustiprėję.
    Šiaip jūsų noras visai suprantamas, neatmeskit varianto, kad visai netikėtai galit kardinaliai pakeisti nuomonę Na, o jei seneliai nenori lankyti ligoninėje, būtinai į namus, tai gal patys susipras, kad pradžioje nelabai gerai būtų ilgam pas jus.

3
  4. 2018.02.17 19:54 (prieš 10 mėn.)

Kai gimė ir jau pradėjo sakyt kad norim aplankyti iškart pasakem kad kol kas svečių nelaukiam, nes norim apsiprasti su nauju šeimos nariu ir pan suprato ir atvažiavo kai jau pasakem kad laukiam važiavo taip pat iš toli. Pirmas kokias 3 savaitės tikrai nesinori svečių, dabar jau normaliai viskas

1
  5. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.02.17 20:08 (prieš 10 mėn.)

maniske uosviene tarybine moteriske buvo suplanavus is kart pasirodyt ligoninej todel pasakem kad gimdau kai jau buvo stangos beveik prasideje.. tai grieztai paprasem nevaziuoti ir pranesim kai busim pasirenge.. aisku neklausus atsibelde po 3 savaiciu bet jokiu nakvyniu - turejo vaziuot atgal 200km nes buvo labai labai sunkus pogimdyvinis laikotarpis o jos komentarai ir pasiulymai butu nuzude mane. nakvynei leidom likt tik po 5 menesiu
    svarbiausia manau kad vyras pasakytu jiems , ne jus. kad vyras pasakytu, jog aplankyt galit trumpam (juk zindymas kas dvi val bus istisai) bet nakvot ne kol nebusit tam pasiruose ;)

3
  6. 2018.02.17 21:07 (prieš 10 mėn.)

Mano panaši situacija, tik dar baisiau, nes mes gyvenam užsienyje. Kvietėm visus ištisus metus, nieks nevažiavo, o dabar kalba kaip atvažiuos (nusipirks bilietus neva ant greitųjų) gimus vaikui, mane net nupurto, net jei tai mano mama. Nežinau turbūt kad ir pyks reiks tiesiai šviesiai pasakyti, kad kol kas pratinames prie gyvenimo ir norim atsigauti po visko, nes nu aš neįsivaizduoju, kaip būtų turbūt pati užpykčiau ant jų ir sugadinčiau visiem visus santykius su pogimdyvinėm nuotaikom.

2
  7. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.02.17 21:22 (prieš 10 mėn.)

Iš jau sulauktų atsakymų matau, kad mano noras yra adekvatus Šiaip su uošviais gerai sutariame, bet norisi po gimdymo pabūti privačiai, be laikinų gyventojų. Man dar net neįpusėjo nėštumas, tai dar yra daug laiko ir patiems apmąstyti, ir senelius paruošti. Iš pradžiu atvirai kalbant ir tikintis supratingumo, bet jei matysime, kad nesupranta, teks ir griežčiau pasakyti, kaip kitos rašė... O juk ir koks gimdymas ir kokia bus savijauta po to - niekad neįmanoma nuspėti.

8. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.02.17 21:33 (prieš 10 mėn.)

Cat_lady parašė:
    Labas,

Mes su savo vyru irgi visiems pasakėm visiems, kad nelaukiam svečiuose nieko iki kol mes patys apsiprasim, kad pas mus naujas šeimos narys, nes visgi pirmagimis. Tik va jo mama trenkta baisiai, tai gali sugalvot gryšt iš Anglijos vos sužinos, kad pagimdžiau...

9. 2018.02.17 21:38 (prieš 10 mėn.)

as sakiau kad atvaziuotu i ligonine, o paskui kaip jau noresim.. mano anyta uz 200km gyvena. nematau bedos grizti namo... pabuvo pora val ir isvaziavo, o i svecius sakiau visiem kad menesi tai tikrai nelauksim ir nesitikekit, visi suprato.

10. 2018.02.17 21:39 (prieš 10 mėn.)

Lipasss parašė:
    Mes su savo vyru irgi visiems pasakėm visiems, kad nelaukiam svečiuose nieko iki kol mes patys apsiprasim, kad pas mus naujas šeimos narys, nes visgi pirmagimis. Ti…

gali gali, ir apsistot pas gimines gales ;D kad jau tokia protinga ir supratinga ;D

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras