Nedarbingumo išmoka gaunant VPA pinigus antraisiais metais

Komentuoti
 1. 2017.01.03 07:13 (prieš 1 m.)

  Sveiki, gal galite paaiškinti. Vaikui 1.5, tuoj grįšiu į darbą. Antrųjų metų išmoka perrašyta tėčiui. Jei jis ims nedarbingumą vaiko slaugai dar gaudamas vpa pinigus,ar nenukentės išmokų dydžiai? Ta prasme ar gaus pilnai vpa išmoką ir pilną 85% biuletenį? Ar yra lubos,apribojimai? Kad pvz gaunant vpa pinigus nebegali gauti biuletenio už tą patį vaiką?

 2. Mark 7 m.

  2017.01.03 09:27 (prieš 1 m.)

  jangaja parašė:
  Sveiki, gal galite paaiškinti. Vaikui 1.5, tuoj grįšiu į darbą. Antrųjų metų išmoka perrašyta tėčiui. Jei jis ims nedarbingumą vaiko slaugai dar gaudamas vpa pinigu…

  Negarantuosiu 100 proc., bet problemų neturėtų būti. Juk apmokėjimas už darbą ir išmokos už VPA yra skirtingi dalykai. Kaip yra įtvirtinta teisė antraisiais metais dirbti ir gauti tiek išmokas, tiek DU, tai čia gaunamos išmokos+DU atstojančios nedarbingumo išmokos. Kadangi su darbo santykiais susijęs DU neribojamas antraisiais metais, tai pagal logiką neturėtų būti pokyčių ir su nedarbingumu.

  1
 3. 2017.01.03 15:15 (prieš 1 m.)

  Ačiū, Jūs teisi. Sodroje sakė,kad gaus pilnai ir vpa išmoką,ir biuletenį. Nieko neatskaičiuos. Nebent biuletenis viršytų lubas,tada jau bendra tvarka gautume tik lubas už jį.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras