RaBur parašė:
Sveikos,
Prisiskaičiau čia įvairiausių istorijų ir jau atrodo nusistačiau pati sau tokią pa…
Sveika, prie 2000 jau turetu matytis nestumas gimdoje. Man buvo atlikta operacija kai hcg buvo 2400. Tiesa, jokio didelio skausmo nejauciau nei kiausintakio vietoje, kur buvo istriges nestumas. Pamausdavo tik pilvo apacia ir strenas, nugara. Bet dar kol nezinojau kad negimdinis - maniau kad normalus pojuciai esant pastojus. Tiesa, man buvo tepliojimas - pradzioj ruzavas o poto rudas, kaip kavos tirsciai - tai ir buvo vienintelis simptomas, kur supratau, kad kazkas netaip.









