Komentuoti
  1. 2019.02.12 00:10 (prieš 5 mėn.)

Aurora_G parašė:
    Na ka, siandien pirma konsultacija del IVF, surase tyrimus ir jei viskas ok, gydyt nieko nereikes, kova-balandi starstuojam

Nuostabios naujienos Linkiu, kad tyrimai butu nepriekaistingi

1
  2. 2019.02.12 08:04 (prieš 5 mėn.)

Aciu merginos Labai pakilios nuotaikos vakar isejau is gyd. labai konkretus, gerai nuteike del rezervo paziurejes echo, isdeste faktus apie galimybes, tikimybes pastoti ir pan. Zodziu likau patenkita, tuo, ka isgirdau. Net nebande ikalbineti, kaip kiti, bandyti dar karta naturaliai.

3. 3 m. 2 sav.

2019.03.16 21:05 (prieš 4 mėn.)

Sveikos merginos kovo 12 turejau staigia operacija su negimdiniu nestumu... net nezinojau.. kad esu nescia, nes su vyru mazai dirbom vasari, nes dariausi visokius tyrimus kuriuos liepe pasidaryti vaisingumo klinikoj. Gal kazkuriai is jusu buvo taip pat kiausintakio tubotomija koks kelias jusu buvo kai sugijote?? nes man toks soks taip laukiam vaiku ir se kad nori

4. 2019.03.16 22:04 (prieš 4 mėn.)

eostaraa parašė:
    Sveikos merginos kovo 12 turejau staigia operacija su negimdiniu nestumu... net nezinojau.. kad esu nescia, nes su vyru mazai dirbom vasari, nes dariausi visokius t…

Sveika.. pasiskaityk sitame forume istoriju musu... man tai labai padejo,ir inese vilties..

2
  5. 2019.04.02 00:26 (prieš 3 mėn.)

Sveikos, jei išskyros su krauju, hcg lėtai mažėja, ar gali būti, kad negimdinis šalinasi? Ar jis gali likt prisikibęs kažkur, bet hcg po truputi mažėti?

6. 2 m. 6 mėn.

2019.04.02 07:44 (prieš 3 mėn.)

elvin parašė:
    Sveikos, jei išskyros su krauju, hcg lėtai mažėja, ar gali būti, kad negimdinis šalinasi? Ar jis gali likt prisikibęs kažkur, bet hcg po truputi mažėti?

O kodėl nusprendet, kad jums negimdinis? As turėjau du kartus negimdini ir abu kartus hcg augo. Ir kiek skaičiau tai negimdinis savaime nepsisalina. Jums greičiausiai buvo nesivystantis, bet geriau pasikonsultuociau su gydytoja

7. 3 m. 3 mėn.

2019.04.02 18:47 (prieš 3 mėn.)

elvin parašė:

sveika.man buvo negimdinis du kartus. viena karta gavau dvi injekcijas ir pasisalino nestumas. o be vaistu jei net nezinau bet hcg man augo su negimdiniu

8. 2019.04.04 22:29 (prieš 3 mėn.)

Ragdoll parašė:
    O kodėl nusprendet, kad jums negimdinis? As turėjau du kartus negimdini ir abu kartus hcg augo. Ir kiek skaičiau tai negimdinis savaime nepsisalina. Jums greičiausi…

Nes teplioja jau mėnesį, bet hcg pakrito.

9. 2 m. 6 mėn.

2019.04.10 17:27 (prieš 3 mėn.)

elvin parašė:
    Nes teplioja jau mėnesį, bet hcg pakrito.

Kaip jums baigėsi? Ar viskas gerai?

10. spinduliukas 5 m. 2 mėn.

2019.04.21 17:36 (prieš 2 mėn.)

labukas visoms kas susidure su negimdiniu nestumu,noreciau pasidalinti savo patirtimi ir taip pat gal sulaukti jusu komentaru, pries 5 dienas man buvo atlikta operacija ir pasalintas kiausintakis nes gimdoje buvo pilna kraujo pastojimas ne vietoj (pastojimas buvo kairiajame kiausintaki ).
    deja tokia pat man buvo operacija atlikta lygiai pries du metus desnej puseje,tai dabar esu be abieju kiausintakiu..jauciuosi tragiskai kaip moteris kuri jau nebegales susilaukti vaiku.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras