Komentuoti
  1. 2019.06.19 15:56 (prieš 4 sav.)

Bengi parašė:
    Man buvo virs 5sav. Na,tai jusu iprastas kruvis,tai nelb turetu buti itakos. O kazkoks maudimas nestumo metu kaip per mm turi but ir buna,nes viskas juk ten viduj k…

Na reikia tikėtis geriausio ir nuo 17d iki 25d kai eisiu pas ginekologę turėtų jau būti ir hcg pakilęs dar daugiau. Jau tikiuos pamatys 🙂

2. 2019.06.19 15:57 (prieš 4 sav.)

Zivileee parašė:
    Na reikia tikėtis geriausio ir nuo 17d iki 25d kai eisiu pas ginekologę turėtų jau būti ir hcg pakilęs dar daugiau. Jau tikiuos pamatys 🙂

Manau,kad viskas bus gerai,nes jei butu negimdinis su tokiu hcg raitytumetes is belenkokio skausmo

1
  3. 2019.06.19 16:36 (prieš 4 sav.)

Bengi parašė:
    Manau,kad viskas bus gerai,nes jei butu negimdinis su tokiu hcg raitytumetes is belenkokio skausmo

Ne nera, belekokio skausmo 😊 tik galvos svaigimas, temsta akyse, galvos skausmas. Reikis važiuot į vaistinę, gal kraujas pablogėjo

4. 6 m. 3 mėn.
    11 m. 1 mėn.

2019.06.19 20:21 (prieš 4 sav.)

Bengi parašė:

Man ir prie 2000 hcg nebuvo jokio skausmo nei trpliojimo tiesiog nestumo gimdoje nemate. Laporoskopijos metu isitikino kad nestumas buvo ne vietoje. Pagal prg apie nestumo savites niekas nesprendzia. Tik hcg kai jau virs 1000 verta eiti echoskopuotis ir irskot ngimdoje vaikucio.

2
  5. 2019.06.19 20:28 (prieš 4 sav.)

Laimingaaa33 parašė:
    Man ir prie 2000 hcg nebuvo jokio skausmo nei trpliojimo tiesiog nestumo gimdoje nemate. Laporoskopijos metu isitikino kad nestumas buvo ne vietoje. Pagal prg apie …

Ar buvo sakyta,kad pagal prg kazkas sprendzia apie nestumo savaites?

6. 2019.06.19 21:23 (prieš 4 sav.)

Bengi parašė:

Aš nežinau kiek man savaičių, nerašiau, bet pagal tą hcg apytiksliai ten lemtelėje rašo kiek nuo ovuliacijos ir kiek buo pirmų mėnesinių 😊

7. 3 m. 11 mėn.

2019.06.20 03:19 (prieš 4 sav.)

Zivileee parašė:
    Merginos daug prisiskaičiau apie negimdini nestuma ir pati labai bijau. Pirmas užkibimas ilgai planuotas ir lauktas. Dariausi prg tyrimus 06.12 buvo 301 (tai kaip s…

Bengi parašė:

Laimingaaa33 parašė:
    Man ir prie 2000 hcg nebuvo jokio skausmo nei trpliojimo tiesiog nestumo gimdoje nemate. Laporoskopijos metu isitikino kad nestumas buvo ne vietoje. Pagal prg apie …

Zivileee pirnam savo poste raso,kad prg tyresi ir nusistatinejo savaites,tai Laimingaaaa ir parase,kad ne prg reikia tirtis,o hcg. Bengi,turbut Zivileee sunaise terminus hcg/prg.
    Zivillleee,kiek dabar dpo? Diena po ovuliacijos? Nuo 1000 hcg reikia eiti echoskopuotis,ieskoti zirniuko. Apie 7sav man taip skaudejo sona,kad maniau,jog tikrai yra dar vienas prikibes ir kiausintaky,bet ir prie norm nestumo galimi visokie skausmai,o silpnumas/mieguistumas irgi nera rodiklis,kd kzkas blogai. Kaip tik gerai

1
  8. 3 m. 11 mėn.

2019.06.20 03:26 (prieš 4 sav.)

Zivileee parašė:
    Ne nera, belekokio skausmo 😊 tik galvos svaigimas, temsta akyse, galvos skausmas. Reikis važiuot į vaistinę, gal kraujas pablogėjo

Tai Jus ne i vaistine vaziuokit,o pas ginekologa echoskopuotis,ir nereiks uzdavinet forume klausimu,nes Jums aiskina, apie prg ir hcg,o Jus kazkur kitam matavime
    Prg-progesteronas,jis prodo,ar pakanka “maisto” vaikiukui isitvirtint
    Hcg-chorioninis ginadotropinas,ji isskiria prisitvirtines zirniukas,tiriantis kas 2d turi dvigubeti nepamenu,iki 6-10000,veliau nebedvigubeja, auga leciau.

1
  9. 2019.06.20 07:59 (prieš 3 sav.)

Laeta parašė:
    Zivileee pirnam savo poste raso,kad prg tyresi ir nusistatinejo savaites,tai Laimingaaaa ir parase,kad ne prg reikia tirtis,o hcg. Bengi,turbut Zivileee sunaise ter…

Gali būti, kad sumaišiau parašyti, bet as dariausi ir hcg ir prg, o kelinta diena po ovuliacijos negaliu atsakyt, nes aš nežinau kada ji man įvyko, nes man labai mm nereguliarios ir man policistinių kiaušidžių sindromas kai neaišku, kada kas įvyksta. Man nėra labai stiprių skausmų, bet paskauda 😊 gal čia taip ir turi viskas būti. O pas gydytoją tik 25d., nes anksčiau nebuvo vizito

10. 3 m. 11 mėn.

2019.06.20 08:37 (prieš 3 sav.)

Zivileee parašė:
    Gali būti, kad sumaišiau parašyti, bet as dariausi ir hcg ir prg, o kelinta diena po ovuliacijos negaliu atsakyt, nes aš nežinau kada ji man įvyko, nes man labai mm…

Galit privaciai nueiti pas gyd,koks 30eur kainuoja,jei labai neramu. Siaip mes kazkada diskutavom,jei gerai pamenu,padarem isvada,kad prie negimdinio ir prg buna zemas. Manau,kad Jums viskas gerai,o paskauda sona,nes geltonkunis prg gamina is sprogusio folikulo. Praneskite,kaip sekasi

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras