Taip ir negimęs kūdikėlis (pas angeliukus)

Komentuoti
  1. 2018.09.25 12:39 (prieš 2 mėn.)

isel parašė:
    Kaip gera girdeti tokias jusu naujienas kuo didziausios sekmes, ramaus laukimo ir sekmingos pabaigos!

Sunku paaiskinti cia zinute, tiesiog virksteleje nebuvo pagrindynes kraujagysles, ductus venosus, per kuria vaisciojo deguonis, ir tiesiog augant leliui jam reikejo visko vis daugiau, ir nebespejo viskas vsikscioti per kitas. Sudetinga cia paaiskinti, bet bent jau zinome kas buvo, bet mes kai buvome 20 sav, skane, jau mate, kad virkstele yra storesne nei turi buti, tai ir su daktarais taresi kodel cia taip, bet nieko nerado prie ko prikibti, bet visgi ji nebereikalo buvo storesne.

2. 2018.09.25 15:34 (prieš 2 mėn.)

isel parašė:
    Aciu uz palaikyma, reikes kazkaip ismokt guvent su tuo jausmu. Man lanai viska apsunkina ir dar tai, kad pieno daug gaminasi, vis po truputi nusitraukineju, bet vie…

Man iskart vaistu dave, kad pienas nesigamintu. Tik po kiek laiko atsiminiau, kad liepė krūtinę ankštai laikyt.... Nes po visko ne tai rūpėjo.... Tai krūtinė sutrūkinėjo. O gal ne dėl to, nežinau jau dabar..

3. 2018.09.25 16:01 (prieš 2 mėn.)

isel parašė:
    Aciu uz palaikyma, reikes kazkaip ismokt guvent su tuo jausmu. Man lanai viska apsunkina ir dar tai, kad pieno daug gaminasi, vis po truputi nusitraukineju, bet vie…

Reikia vaisto bromokriptino, kuris stabdo laktacija, jis yra receptinis. Nuosirdziai siulau nestabdyti laktacijos naturaliais budais, nes galit prieiti iki baisiu uzdegimu. Man pradejus gerti bromokriptina, jau sekancia diena nustojo gamintis pienas.

4. 5 sav. 1 d.

2018.09.25 17:17 (prieš 2 mėn.)

Inesoida parašė:
    Sunku paaiskinti cia zinute, tiesiog virksteleje nebuvo pagrindynes kraujagysles, ductus venosus, per kuria vaisciojo deguonis, ir tiesiog augant leliui jam reikejo…

Na bent jau zinot priezasti, gaila, bet turbut nustatyti laiku tokius dalykus sudetinga. Mums viskas buvo puikiai, jokiu itarimu niekas nekele. Ziuresim, ka turimas parodys.

5. 5 sav. 1 d.

2018.09.25 17:22 (prieš 2 mėn.)

Beda ta, kad pagimdziau treciadieni, iki ketvirtadienio vakaro nieko nesijaute, net tokiu minciu nebuvo, kad pienas gali pradet gamintis, galva buvo uzimta laidotuvem. O penktadieni ryte jau prabudau su pilnom krutim, bet nebuvo kada eit pas gydytojus. Klinikose man niekas neuzsimine apie piena, vaistus ir pan. Sestadidni buvau priimamajam, nes nepavyko net pas privacia gine uzsirasyt, bet deja ir ten niekas nieko nepagelbejo nu zodziu, sveikatos sistema neveikia. Prakentejau savaitgali visa, geriu metu tinktura kazkokia, masazuojuos ir manau, kad baigsis ne uzilgo, nes cienos kruties jau daugiau kaip para nenutraukinejau ir jau nebeprisipildo tiek, su kita kiek sunkiau dar.

6. 10 mėn. 1 sav.

2018.09.25 18:12 (prieš 2 mėn.)

isel parašė:
    Beda ta, kad pagimdziau treciadieni, iki ketvirtadienio vakaro nieko nesijaute, net tokiu minciu nebuvo, kad pienas gali pradet gamintis, galva buvo uzimta laidotuv…

Aš ir šitoj vietoj pasigedau, tokio paaiškinimo, kad taip gali būti, būčiau bent pasiruošus morališkai, o čia taip aunku ir tas pienas gaminasi o nėra ko maitint... man tai gerai išsivaikščiojo, taip tik nusitraukdavau, bet kai guziukai metas reiktų pas ginę pasirodyt

7. Angelėlis Jorūnė 1 m. 7 mėn.
    Lukas 6 m. 3 mėn.
    Miglė 9 m. 4 mėn.

2018.09.25 18:19 (prieš 2 mėn.)

isel parašė:
    Sveikos, jungiuosi ir as i jusu liudna, bet kupina vilties bureli. Pries savaite taip pat netekau savo dukrytes, pagimdziau jau negyva 32 sav. mergyte 😥. Viskas dar…

Sveika, liudna kad cia teko tau prisijugti...didziule ir begaline uzuojauta tau ir tavo seimai. linkiu kad kiekviena dienele tau butu lengvesne. mane taip pat gelbejo ir dabar tebegelbeja vaikai ir vyras. del pienuko, tai tik bromokriptinas pades, gal bandyk seimos gydytojai paskambinti, juk ir el. recepta gali israsyti.

8. 2018.09.25 18:50 (prieš 2 mėn.)

Dar toks mini budas man padejo nes dege jos,tai apsikaisiojau kopustu lapais.jie kazkiek karscio,istraukdavo(nes juos padziuvusius issiimdavau)ir pati dar kiek imanoma nuleisdavau.nes tikrai kazkoks kosmosas nesupranti ka su jais daryt.,jeinnegali naudot pagal paskirti.o jie dega l,tinsta kaip tik gali..

9. Angelėlis Jorūnė 1 m. 7 mėn.
    Lukas 6 m. 3 mėn.
    Miglė 9 m. 4 mėn.

2018.09.25 19:19 (prieš 2 mėn.)

Iceteeee parašė:
    Dar toks mini budas man padejo nes dege jos,tai apsikaisiojau kopustu lapais.jie kazkiek karscio,istraukdavo(nes juos padziuvusius issiimdavau)ir pati dar kiek iman…

na bet tikrai labai keista, kad neisraso vaistu, mane isleidziant is ligonines dae apziurejo krutis, jos nebuvo labai pilnos bet vistiek israse ir liepe isgerti visas.

10. 1 m. 7 mėn.

2018.09.25 20:11 (prieš 2 mėn.)

Man Santariškėse neziurejo krūtis netgi išleido pirmadieni 10val ..O pagimdziau sekmadienį 23:23...išrase vaistus ir sake gerti 2savaites bet aš pagimdziau 36savaiciu

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
25,00 €
37 | 24,0 cm | 4 - 4½
10,00 €
104 | 3 - 4 m.