Taip ir negimęs kūdikėlis (pas angeliukus)

Komentuoti
  1. 2019.03.13 15:34 (prieš 4 mėn.)

Sveikos,
    Jungiuosi ir as prie grupes. Praejusi ketvirtadieni 00.00 pagimdziau angeleli, ejo 21 savaite. Viskas ivyko po 5 dienu kanciu ligoninej, tai soko jau nebebuvo. Visgi iki paskutines minutes tikejom ir darem viska, kas musu galioj. Kaip jauciuosi turbut neverta kalbeti, del to si tema ir yra. Snd 6 diena po nelaimes, stipriausios emocijos atslugo, uzspaudzia - lipu i antra auksta, einu i vaiko kambari, atsiverciu jau uzvesta “kudikio albuma” ir issiverkiu. 10-15min., nusivalau asaras, varau pas savo vyrus: isbuciuoju sunu, apkabinu vyra, nuryju gumula ir darau ta pati, ka darau kiekviena diena, tik as jau nebe tokia pati ir niekad nebusiu tokia pati. Patyriau netekti, bet tuo paciu esu dvieju vaiku mama, nebe vieno. Tikiu, kad isbandymai siunciami tik stipriems, silpni ju paprasciausiai neatlaikytu, ir mes is sito iseisim kaip vienas kumstis ir dar stipresni, nei buvom. Negaliu sau leisti nusibaigt, to nenusipelne nei mano vyras, nei vaikas, nei as pati. Noriu, kad mano vaikas butu dziaugsmingas, ir sypsausi jam, nors ir skauda. Man labai padeda kalbeti apie nelaime, apie savo vaikeli-angeleli, padeda rupinimasis kitais, paskambint mamai, parasyt draugei, kazkaip kai ta meile nukreipi aplinka, ir paciai darosi silciau. Beje, po savaites snargliavimosi uzsirasiau i kirpykla, manikiura, pedikiura, po dvieju savaiciu susidarysiu programa sporto klube, nes po dvieju nestumu reabilituotis reikia ne tik mentaliai. Va tokios mintys mane lanko siuo metu, bus sunkiau, bus lengviau, o visoms siunciu dideli apkabinima ir sakau - laikomes!!!💪💪💪💪💪

15
  2. 7 m. 8 mėn.
    9 m. 5 mėn.
    14 m. 9 mėn.

2019.03.13 15:57 (prieš 4 mėn.)

Makaronai parašė:
    Sveikos,
    Jungiuosi ir as prie grupes. Praejusi ketvirtadieni 00.00 pagimdziau angeleli, ejo…

Tu nuostabi stipri šaunuolė 👍

3. 2019.03.13 16:29 (prieš 4 mėn.)

rasuliukasss parašė:
    Na ka. Ir vel as cia. Kadangi jau praejo laiko, galiu rasyti. Dar vienas angelas ant peties pas mane. Tik tiek kad net nezinau kas, mergyte ar berniukas Taiva pr…

Labai Jus palaikau ir siunčiu pačias gražiausias mintis... 💙🙏 Labai gražiai parašėte, jog ant abiejų pečių bus po angelą...

4. 2019.03.13 16:30 (prieš 4 mėn.)

Makaronai parašė:
    Sveikos,
    Jungiuosi ir as prie grupes. Praejusi ketvirtadieni 00.00 pagimdziau angeleli, ejo…

Jūs - pavyzdys mums visoms! Kartais taip gerai, kai protas veikia stipriau, už širdį.. ❤️ Labai linkiu kuo greičiau atsigauti, pasimelsiu už Jus...

2
  5. 2019.03.13 16:30 (prieš 4 mėn.)

Merginos, gal kuriai pravers.

1
  6. 2019.03.29 12:30 (prieš 3 mėn.)

Sveikos. Turiu klausimą. Laukiausi dvynukų, pirmojo dvynuko vandenys nubėgo 18 savaitę, antrojo 21+5. Gydytojai sakė, kad vandenys nubėgo dėl infekcijos. Plius labai labai stipriai kraujavau. Ar kuriai buvo, kad vandenukai anksčiau nubėgo? Kaip sekėsi su kitu nėštumu?

7. 2019.03.29 12:58 (prieš 3 mėn.)

Zyziukia parašė:
    Sveikos. Turiu klausimą. Laukiausi dvynukų, pirmojo dvynuko vandenys nubėgo 18 savaitę, antrojo 21+5. Gydytojai sakė, kad vandenys nubėgo dėl infekcijos. Plius laba…

Sveika. Laukiausi ir aš dvynių. Irgi infekcija. Taip pat nubėgo vandenys. Dabar planuoti pradėjau po nelaimės. Tai baimių esu labai pilna
    😔 Ir noriu ir bijau pastoti.. Matau laukiatės. Tai tikiuosi šį kart viskas bus gerai!

8. Mano Angelėlis (Danguje) 1 m. 2 mėn.
    4 m. 11 mėn.

2019.03.29 13:25 (prieš 3 mėn.)

Zyziukia parašė:
    Sveikos. Turiu klausimą. Laukiausi dvynukų, pirmojo dvynuko vandenys nubėgo 18 savaitę, antrojo 21+5. Gydytojai sakė, kad vandenys nubėgo dėl infekcijos. Plius laba…

Infekcijoms, prevencijos nera. Deje, bet visi sekantys nestumai pilni baimiu

1
  9. 7 m. 8 mėn.
    9 m. 5 mėn.
    14 m. 9 mėn.

2019.03.29 18:56 (prieš 3 mėn.)

Pritariu man nesivyste vienas užgeso anksti o po mėnesio ir kitas sustojo tiesiog 😳😥bet pradėjom iškart planuoti ir tfu tfu tuoj gimsim šį kart viena lelia bet tai nesvarbu
    Sėkmės mielosios

1
  10. 2019.04.05 09:42 (prieš 3 mėn.)

FILMAS "Žvilgsnis iš arčiau. Kūdikio netektis šeimos akimis".
    Nuoroda į Youtube filmą

Filmas bus įkeltas į www.kudikionetektis.lt puslapį.

6
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras