Intrahepatinė nėščiųjų cholestazė

Intrahepatinė nėščiųjų cholestazė yra kepenų liga, dažniausiai pasireiškianti III-čiojo trimestro metu stipriu niežėjimu. Skaityti visą straipsnį
Komentuoti
  1. 2018.10.03 14:47 (prieš 2 mėn.)

Helly parašė:
    Atsakiau PM. O šiaip:

Pritariu mano buvo stipriai per auskti visi tyrimai. Daktarai paskui jau ne nekreipe demesio kad geriau tuos vaistus liepe tiesiai i ligonine vaziuoti. Paskui atejo vaistininke klause ar geriu kokius vaistu parodziau kokius israse pries atsiduriant i ligonine ir ji pasake net esant ligonineje gerti siuos vaistus. Ir po kurio laiko pagerejo netaip stipriai taciau stipraus niezulio rankom ir pedom pavyko isvegti veliau. O bilurbinas sake mano stipriai per aukstas buvo. Kiek net neatsimenu tada buvo. Bet jau jai daktarai issigando ir skubiai kviete manau savo normas buvo zymiai perzenges 😊 bjauri liga ziauriai bjauri. Su pirmu irgi turejau vaiku taciau tai buvo labai isvengiama ir tik siek tiek viskas buvo pakiles. Bet su antru vaikeliu buvo nesimegaujimas nestumu o baisi kainkyne. Tada atsimenu kaip sakiau daktarams imkit vaika jau dabar nebegaliu daugiau kenteti. Kankinuosi sakiau ir as ir vaikas. Taip ir nutiko pasirodo tas niezulys kuri turejau galejo stipriai pakenkti vaikui jai jie nebutu manes kviete i ligonine. Ir sake jai paciai neiseis priverstiniu pagimdyti tada cp darysim kad nerizikuoti vaiko gyvybe.

2. 2018.10.03 15:07 (prieš 2 mėn.)

Išvada, esant niežuliui, geriausia darytis AST, ALT, biliurbiną ir tulžies rūgščių tyrimą. Tulžies rūgščių tyrimas Santariškėse - 11 eurų. Kiti - apie 1-2 eurus.

Nesirkit

3. 2018.10.03 15:45 (prieš 2 mėn.)

as pirmadieni soliuoju pas gastro, ziuresiu ka pasakys

4. 2018.10.15 20:00 (prieš 2 mėn.)

Sveikos, gal kuriai reikėtų nuo cholestazės vaistų "ursosan"? Beveik visa pakuotė liko, tik lapelį panaudojau ir nebereikėjo,nes pagimdžiau. Už 5€ atiduočiau,jei reikia- galiu siųst į kitą miestą. Jei kam aktualu,rašykit asmeniškai

5. 2018.12.05 22:14 (prieš 1 sav.)

sveikos, iskilo klausimas jau daugiau kaip savaite atsiranda vis spuogeliu del kuriu patiriu diskomforta, smarkus niezulys, spuogeliu turiu tiek ant pilvo ir koju, ar verta sunerimti ir issitirti del fermentu? Vis suku galva, ir dar ar tas tyrimas mokamas?

6. 2018.12.06 11:19 (prieš 1 sav.)

Eveli parašė:
    sveikos, iskilo klausimas jau daugiau kaip savaite atsiranda vis spuogeliu del kuriu patiriu diskomforta, smarkus niezulys, spuogeliu turiu tiek ant pilvo ir koju, …

Sveikute, aš savo akušerei paskambinus pasisakiau dėl niežulio,tai ji iš kart davė siuntimą dėl fermentų. Jis nemokamas. Tokiu laiku pas man ir pasirodė šita cholestazė. Bet pas jus ir bėrimas kažkoks, tai gali būti ir šiaip kokia alergija. Bet kuriuo atveju nelaukit ir pasiskambinkit,kad duotų siuntimą ir bus aiškiau bei ramiau.

1
  7. 2018.12.06 17:13 (prieš 1 sav.)

Eveli parašė:
    sveikos, iskilo klausimas jau daugiau kaip savaite atsiranda vis spuogeliu del kuriu patiriu diskomforta, smarkus niezulys, spuogeliu turiu tiek ant pilvo ir koju, …

Pas mane spuogeliu nebuvo. 37 savaite pajutau stipru kuno niezejima. Is karto vaziavau darytis kraujo tyrimo, kuris ir parode, kad kepenu fermentai stipriai padideja. Is karto pagulde i ligonine tyrimams. Pragulejau dvi savaites. Po dvieju savaiciu skatino gimdyma, nes padideja fermentai labai pavojingi vaikeliui. Kraujo tyrimas nemokamas, nelaukit ir kuo skubiau pasidarykit

2
  8. 2018.12.06 17:34 (prieš 1 sav.)

Vaida V parašė:
    Pas mane spuogeliu nebuvo. 37 savaite pajutau stipru kuno niezejima. Is karto vaziavau darytis kraujo tyrimo, kuris ir parode, kad kepenu fermentai stipriai padide…

Pritariu. Manęs neguldė, bet kiekvieną savaitę kraujo tyrimai, stebėjimai ir vaistai specialus nuo niežėjimo,kurie mažino kepenų fermentus viskas nemokamai

9. 2018.12.14 21:01 (prieš 2 d.)

Sveiki. Su cholestaze kelinta savaite skatino jums gimdyma?

10. 2018.12.14 21:52 (prieš 2 d.)

@[email protected] parašė:
    Sveiki. Su cholestaze kelinta savaite skatino jums gimdyma?

39 savaite.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras