Nesivystantis nėštumas

Komentuoti
  1. 2019.01.20 22:48 (prieš 5 mėn.)

Inkuja parašė:
    Gal implantacinis tepliojimas?

Bet ar gali jis trukti kelias dienas?

2. 4 mėn. 2 sav.

2019.01.20 22:51 (prieš 5 mėn.)

Gugugu parašė:
    Bet ar gali jis trukti kelias dienas?

Gali, reikia stebėti, esant persileidimui kraujavimas stiprės

1
  3. Mėta 6 m. 3 mėn.
    Kasparas 12 m. 8 mėn.

2019.01.20 22:55 (prieš 5 mėn.)

Na sako buna, kad esant nestumui ir tuo tarpu kai turetu but mm, kad pateplioja kai kuriom. As asmeniskai su tuo nesusiduriau.

Inkuja parašė:
    Gal implantacinis tepliojimas?

Implantacinis negali but juk NT jau rodo nestuma

4. 4 mėn. 2 sav.

2019.01.20 23:06 (prieš 5 mėn.)

Nepagalvojau apie testą

5. 2019.01.22 15:20 (prieš 5 mėn.)

Sveikos merginos! Reikia jūsų nuomonės Žodžiu l, man nesivysto nėštumas.. Tai konstatavo jau prieš beveik 5 sav.. Tuo metu buvo 6sav nėštumas.. Buvau pas dvi gydytojas. Viena sakė važiuoti į ligoninę valymui iškarto. Kita patarė palaukti kol savaime išsivalys, kadangi jau tada matėsi kad gimda atsisluoksniuoja.. Taip pat buvau pas šią gydytoją prieš porą sav, dar labiau atsisluoksniavę ten viskas, pūslytė nyksta... Ir dabar praėjo va tiek laiko ir dar nieko, nesivalo visiškai, jokio maudimo, nieko :(( poryt einu pas gydytoją vėl, bijau kad dabar jau tikrai siųs į ligoninę valymui ar yra kam lb daug laiko praėjo kol pradėjo natūraliai valytis ar visgi jau važiuoti į ligoninę...? Žinoma, žiūrėsiu ir ką gydytoja pasakys..

6. 2019.01.22 16:21 (prieš 5 mėn.)

Citrlna parašė:
    Sveikos merginos! Reikia jūsų nuomonės Žodžiu l, man nesivysto nėštumas.. Tai konstatavo jau prieš beveik 5 sav.. Tuo metu buvo 6sav nėštumas.. Buvau pas dvi gyd…

Sveika, man nustojo vystytis 6 savaitėje. To nežinojau ir atvaikščiojau iki 9 savaitės, kol nepamačiau kraujo. Ligoninėje irgi patarė palaukti 2 savaites, bet man grįžus namo tą pačią dieną pasileido viskas. Po savaitės nuėjau pas savo gydytoją apžiūrai ir patikrinusi liepė ant rytojaus iškart gultis atsiurbimui, nes sakė per ilgai man jau ten viskas tęsiasi. Kitą dieną labai greitai įvyko procedūra. Po procedūros labai greitai praėjo ir skausmas.
    Nebijokite tos procedūros. Man po jos iškart lengviau pasidarė ir palyginus greitai praėjo kraujavimas.

1
  7. 4 mėn. 2 sav.

2019.01.22 18:59 (prieš 5 mėn.)

Citrlna parašė:
    Sveikos merginos! Reikia jūsų nuomonės Žodžiu l, man nesivysto nėštumas.. Tai konstatavo jau prieš beveik 5 sav.. Tuo metu buvo 6sav nėštumas.. Buvau pas dvi gyd…

Tikrai labai ilgai laukiate, aš bijočiau tiek laukti savaiminio. Jeigu iki dabar neįvyko, nesigasdinkit tos prodedūros, mažas nėštumas, o turbūt ir nekraujuosit ilgai po jos... dabar tikrai tiek ilgai laukiant rizikuojat pagauti infekciją nebijokit, viskas bus gerai

1
  8. 4 mėn. 2 sav.

2019.01.22 19:03 (prieš 5 mėn.)

Angieiam parašė:
    Sveika, man nustojo vystytis 6 savaitėje. To nežinojau ir atvaikščiojau iki 9 savaitės, kol nepamačiau kraujo. Ligoninėje irgi patarė palaukti 2 savaites, bet man g…

Mano patirtis ta pati, sužinojau 9 savaitę, pardėjus kraujuoti paaiškėjo, kad žirniukas nustojo augti 6-tą... Gydytoja leido palaukti savaitę, o po jos būčiau tikrai prašius procedūros, bet neprireikė... o kraujuoju iki šiol... jau virš 4 savaičių 😢

9. 2019.01.22 20:28 (prieš 5 mėn.)

Inkuja parašė:
    Mano patirtis ta pati, sužinojau 9 savaitę, pardėjus kraujuoti paaiškėjo, kad žirniukas nustojo augti 6-tą... Gydytoja leido palaukti savaitę, o po jos būčiau tikra…

Inkuja, Jūs iš rugpjūtinukų grupės? Labai gaila, užjaučiu... Aš persileidau gruodžio 24 d, po nepilnos savaitės darė valymą. Irgi ilgokai tepliojo. Pusantros jau savaitės kaip nebeteplioja.
    Mane prižiūrėjusi gydytoja spėliojo, dėl ko taip galėjo nutikti ir nesitikėjo manęs sulaukti su tokia žinia. Nėra paaiškinimo..
    Tik tiek, kad pasiliko viską ištirti dėl ko tai galėjo nutikti

10. 4 mėn. 2 sav.

2019.01.22 22:12 (prieš 5 mėn.)

Angieiam parašė:
    Inkuja, Jūs iš rugpjūtinukų grupės? Labai gaila, užjaučiu... Aš persileidau gruodžio 24 d, po nepilnos savaitės darė valymą. Irgi ilgokai tepliojo. Pusantros jau sa…

Taip iš ten pat, žiūriu kur man avataras matytas
    Ojei koks sutapimas, man kūčios irgi buvo skausmingos, nesitikėjau, kad pabėgs žirniukas ir dar per pačias šventes 😭 labai užjaučiu ir jus 😒

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras