Nesivystantis nėštumas

Komentuoti
  1. 10 mėn. 1 sav.
    Akvilė 1 m. 8 mėn.

2019.03.19 15:42 (prieš 2 mėn.)

Dar merginos turiu klausimą. Kažkaip keista 🤔 prieš 2sav buvau echo kur nestumas atsiliko 2sav vietoj 6mate 4su keliom dienom maaax. Na ok vel nesivystantis.. Simptomų nėra t.t po 3d pradejau kraujuoti, šendien 9diena kaip kraujuoju buvo ir krešuliukų.. Turėjau viena nt. Galvoju pažiūrėsiu gal jau nublanko.. Bet tas testas ryškiausias iš visų darytų ir plius neryte darytas o tiesiog vidurį dienos net nesistengiant laikyti šlapimą kuo ilgiau... NIEKO NEBESUPRANTU 🤯 kraujavimas kaip per mm, grynu krauju.. Nu žodžiu kažkokia įdomi situacija.. Priemime buvau kai pradėjau kraujuot bet netikrino nes "ale atranka" sakė eit namo ir laukt kol išsivalys.. Klausimas! Ar normalu, kad jis ryškėja? Gal neišsivalė? Bet kodėl ryškesnks, testus darau tos pačios firmos..

2. 2019.03.19 15:49 (prieš 2 mėn.)

IvetaAkvilė parašė:
    Dar merginos turiu klausimą. Kažkaip keista 🤔 prieš 2sav buvau echo kur nestumas atsiliko 2sav vietoj 6mate 4su keliom dienom maaax. Na ok vel nesivystantis.. Simpt…

Priduokit kraują hcg tyrimui ir pakartokit po 2 dienų. Jei augs rodiklis, reiškia nėštumas išsilaikė, o jei mažės, taip turi būti.. kada paskutinį NT darėtės?

3. 10 mėn. 1 sav.
    Akvilė 1 m. 8 mėn.

2019.03.19 15:51 (prieš 2 mėn.)

Svaja parašė:
    Priduokit kraują hcg tyrimui ir pakartokit po 2 dienų. Jei augs rodiklis, reiškia nėštumas išsilaikė, o jei mažės, taip turi būti.. kada paskutinį NT darėtės?…

Prieš paskutinį prieš savaitę sakyčiau. Ir darbar va šendien 🙄 eisiu 21 pasižiūrėt ar išsivalė tai tuo pačiu sužinosiu viską 🤔 bet keista tiesiog situacija labai 😧

4. 2019.03.19 15:55 (prieš 2 mėn.)

IvetaAkvilė parašė:
    Prieš paskutinį prieš savaitę sakyčiau. Ir darbar va šendien 🙄 eisiu 21 pasižiūrėt ar išsivalė tai tuo pačiu sužinosiu viską 🤔 bet keista tiesiog situacija labai 😧……

Visko pasitaiko.. būna gi ir po didelių kraujavimų nėštumai išsilaiko ir toliau vystosi.. bet tai nebūtinai jūsų atvejis.. tikrai pasitikrinkit.. pas mane netgi po abrazijos kelias dienas NT ryškiausiai švietė.. hcg hormonas gi ne iškarto pasišalina iš organizmo..

5. 10 mėn. 1 sav.
    Akvilė 1 m. 8 mėn.

2019.03.19 16:03 (prieš 2 mėn.)

Svaja parašė:
    Visko pasitaiko.. būna gi ir po didelių kraujavimų nėštumai išsilaiko ir toliau vystosi.. bet tai nebūtinai jūsų atvejis.. tikrai pasitikrinkit.. pas mane netgi po …

Tikrai taip, tiesiog po krešuliuku didesniu jau tikejausi kad iškrito savaime. O šeip neturiu vilčių visai tiesiog keista kas darosi 🤐🤐

6. 2019.03.19 16:12 (prieš 2 mėn.)

IvetaAkvilė parašė:
    Dar merginos turiu klausimą. Kažkaip keista 🤔 prieš 2sav buvau echo kur nestumas atsiliko 2sav vietoj 6mate 4su keliom dienom maaax. Na ok vel nesivystantis.. Simpt…

Siaip hcg laikos dar beveik visa menesi. Kaip ir sake daryt hcg kraujo tyrimus ir pakartot po poros dienu.

7. 10 mėn. 1 sav.
    Akvilė 1 m. 8 mėn.

2019.03.19 16:14 (prieš 2 mėn.)

-BD- parašė:
    Siaip hcg laikos dar beveik visa menesi. Kaip ir sake daryt hcg kraujo tyrimus ir pakartot po poros dienu.

Manau ir bus toks variantas 🙄🙄

8. 2019.03.19 16:16 (prieš 2 mėn.)

IvetaAkvilė parašė:
    Manau ir bus toks variantas 🙄🙄

Mano po menesio kraujo tyrimas dar hcg 8 rode, o nt sesialiavo, tad tiesiog reik islaukt kol hcg issivaikscios. 😉

9. 10 mėn. 1 sav.
    Akvilė 1 m. 8 mėn.

2019.03.19 16:33 (prieš 2 mėn.)

Prieš savaitę kažkur darytas ir šnd.. Na jo šeip manau tikrai tiesiog užsilaikė hcg, norisi labai tiesiog išvengt valymo 🙏 duok die savaime išeis arba išėjo 🙏😧

10. 2019.03.19 16:40 (prieš 2 mėn.)

IvetaAkvilė parašė:
    Prieš savaitę kažkur darytas ir šnd.. Na jo šeip manau tikrai tiesiog užsilaikė hcg, norisi labai tiesiog išvengt valymo 🙏 duok die savaime išeis arba išėjo 🙏😧………

Priduokit hcg du kartus dėl ramybės ir aiškumo.. antėjoj ar synlabe galite atlikti šį tyrimą, kaina 12€. Rezultatus sužinosite po plius minus 4 valandų, juos atsiųs jums į paštą. Žinojimas įneša ramybės..

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras