Nesivystantis nėštumas

Komentuoti
  1. 2019.04.23 19:18 (prieš 4 sav.)

laselis22 parašė:
    Sveikos merginos, noriu jūsų patarimo, snd buvau jau 3 echo, širdelės plakimo nesimatė, yra apie 6 savaites, pasidariau hgc rodo 11226, sakykite prašau ką jūs mano…

Man kai buvo nesivystantis tyrė ir echo ir kraują ir žiūrėjo dinamiką. Nesivystant nėštumui hcg kiekis kraujyje mažėja. O širdelė taip ir nepradeda plakti

2. MATAS 6 m. 8 mėn.

2019.04.23 19:20 (prieš 4 sav.)

waily parašė:
    Jus geriau echo pasidarykit o ne krauja..hcg gali augti,bet jei sirdele neplaks,tai nepades jo augimas.. kada gydytoja paskyre dar viena echo?

Gyd. liepė penktadienį pasidaryti kraujo tyrimą, jei skaičiai padvigubės tai rodys augantį nėštumą, dėl dar vieno echo nieko nesakė, gal iš tiesų tas nėštumas yra lb mažiukas..nežinau net ką galvoti, atrodo dar viltis yra, bet lb bijau, kad ji nebūtų tuščia..

3. 2019.04.23 19:20 (prieš 4 sav.)

paklydele parašė:
    Man kai buvo nesivystantis tyrė ir echo ir kraują ir žiūrėjo dinamiką. Nesivystant nėštumui hcg kiekis kraujyje mažėja. O širdelė taip ir nepradeda plakti…

Pas mane kai nustojo vystytis nėštumas, hcg augo.. lėtai, bet augo.. tik echo metu pavyko pastebėti, kad širdelė nustojo plakti..

2
  4. MATAS 6 m. 8 mėn.

2019.04.23 19:21 (prieš 4 sav.)

paklydele parašė:
    Man kai buvo nesivystantis tyrė ir echo ir kraują ir žiūrėjo dinamiką. Nesivystant nėštumui hcg kiekis kraujyje mažėja. O širdelė taip ir nepradeda plakti…

Sakykit kiek laiko tai truko, kol viskas paaiškėjo?

5. 2019.04.23 19:22 (prieš 4 sav.)

laselis22 parašė:
    Gyd. liepė penktadienį pasidaryti kraujo tyrimą, jei skaičiai padvigubės tai rodys augantį nėštumą, dėl dar vieno echo nieko nesakė, gal iš tiesų tas nėštumas yra l…

6 savaičių yra labai mažas nėštumas, ir neverta spręsti iš vieno echo.. nes čia visaip būna.. po pakartotinio echo galima bus spręsti.. užsirašykite kitai savaitei ir viskas išaiškės..

6. MATAS 6 m. 8 mėn.

2019.04.23 19:23 (prieš 4 sav.)

Svaja parašė:
    6 savaitės yra labai mažai, kad spręsti iš vieno echo.. po pakartotinio galima bus spręsti.. užsirašykite kitai savaitei ir viskas išaiškės..

Man jau darė 3 echo...matė, kad puslelė padidėjusi, bet širdelės nebuvo

7. 2019.04.23 19:24 (prieš 4 sav.)

paklydele parašė:

Man su nesivystančiu hcg augo, tačiau nepakankamai. 24000 o po 3 parų 35000

8. 2019.04.23 19:24 (prieš 4 sav.)

laselis22 parašė:

3 echo? O koks intervalas tarp jų?

9. 2019.04.23 19:28 (prieš 4 sav.)

laselis22 parašė:

Sirdute turi pradeti plakti +/-6 savaiciu. Kai buvo nesivystantis,tai pirma kart echo pasake, kad tikriausiai nesivysto, po savaites patvirtino echo.. o kraujas rode didejanti hcg

10. MATAS 6 m. 8 mėn.

2019.04.23 19:29 (prieš 4 sav.)

Svaja parašė:
    3 echo? O koks intervalas tarp jų?

I pirmą ėjau po keliu dienų kai pasidariau testa, tada po 10d antras ir trečias po 5 d.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
1,00 €
35,00 €
5,00 €
4 - 6 m. | 53,0 cm