Nesivystantis nėštumas

Komentuoti
  1. 6 mėn. 3 sav.

2019.06.10 16:35 (prieš 2 sav.)

Svaja parašė:
    Aš buvau jau 3 kartus pastojusi - visi nėštumai nesėkmingi. Bet tai dėl kitų priežasčių..

Na tada reikia kibti i darbus 🤞
    Dekui 🤗

2. 2019.06.10 19:54 (prieš 2 sav.)

nesidomek parašė:
    O yra kuriai buvo, kad po nesivystancio ar persileidimo, pastojote nesulaukusios pirmu mmm?

Man taip, nes dabar nėštumas neatitinka pagal mm. Kol kas viskas gerai, laukiu jau antrojo echo, pilvūzas auga.

3. 2019.06.12 09:11 (prieš 1 sav.)

Sveikos, kam buvo taip, jog retkarčiais patepliotu 8 sav porą dienų. Nuėjus pas daktare matėsi plakanti sirdute, bet pasakė, gali būt gresiantis ir liepė ilsėtis. Dabar 10 sav tepliojimo nėra, bet ir simptomų jokių nejaučiu, bet jau ir senokai, pas daktare tik liepos 4. Labai bijau, nes po pirmo persileidimo,praėjo nepilnai 2 metai, kai vėl pavyko pastoti. 😊🙄

4. 2 mėn. 4 sav.

2019.06.12 20:12 (prieš 1 sav.)

Brigi. parašė:
    Sveikos, kam buvo taip, jog retkarčiais patepliotu 8 sav porą dienų. Nuėjus pas daktare matėsi plakanti sirdute, bet pasakė, gali būt gresiantis ir liepė ilsėtis. D…

jei kyla nerimas,gal geriau nueikit privaciai

5. 2 m. 5 mėn.

2019.06.18 11:58 (prieš 6 d.)

Sveikos. Gal kas gali pakomentuoti? Daktare nieko nepasake, pasake tik kad turiu uzsiregistruoti pas gydytoja infekcionista, nes dabar antras nestumas ir antra karta nustojo vystytis 5 sav.

6. 2019.06.19 06:21 (prieš 5 d.)

pupsiuke parašė:
    Sveikos. Gal kas gali pakomentuoti? Daktare nieko nepasake, pasake tik kad turiu uzsiregistruoti pas gydytoja infekcionista, nes dabar antras nestumas ir antra kart…

Galite pasidaryti Toxo ir turbūt CMV igg avidiškumo tyrimą - jis parodo, ar pakankamai senai persirgtos šios ligos. Igm neigiami, reiškia, tai nėra aktyvi ligos stadija, tačiau abiejų IGG gan aukšti, reiškia, apsikrėtėte ne itin seniai, o bent jau toxo pavojingas ( berods ir cmv) dar ir apie porą mėn po užsikrėtimo - gali sukelti persileidimus arba vaisiaus apsigimimus. Tad avidiškumas padėtų tai įvertinti.
    Siūlyčiau sutaupyti laiko ir neštis avidiškumo tyrimus pas gydytoją į konsultaciją, nes be jų ji nieko daugiau nepasakys turbūt. Iš tyrimų spėju, kad Klp čia?Vln patarčiau pas Marcinkutę eiti - ji Toksoplazmozės guru. Ji man paskyrė šį preparatą imunitetui pastiprinti - pas mane panaši situacija, tik persirgta toxo seniau, tačiau laikosi aukšti IGG titrai.

2
  7. 2 m. 5 mėn.

2019.06.19 08:22 (prieš 5 d.)

Pumpurai parašė:
    Galite pasidaryti Toxo ir turbūt CMV igg avidiškumo tyrimą - jis parodo, ar pakankamai senai persirgtos šios ligos. Igm neigiami, reiškia, tai nėra aktyvi ligos sta…

Taip esu is Klaipedos. Aciu uz issamu atsakyma. Reikia tada uzsiregistruoti pas gydytoja. Mano daktare pasake 2-3men pailseti, dar itaria antifosfolipidini sindroma, ieskosim priezasti kodel nustojo vystytis 5 sav ir du kartus nustojo vystytis 5 sav.

8. 2019.06.19 08:44 (prieš 5 d.)

pupsiuke parašė:
    Taip esu is Klaipedos. Aciu uz issamu atsakyma. Reikia tada uzsiregistruoti pas gydytoja. Mano daktare pasake 2-3men pailseti, dar itaria antifosfolipidini sindrom…

Linkiu surasti atsakymą, o dar labiau - sėkmingo nėštumo!

1
  9. 2 m. 5 mėn.

2019.06.19 09:23 (prieš 5 d.)

Pumpurai parašė:
    Linkiu surasti atsakymą, o dar labiau - sėkmingo nėštumo!

Ačiū

10. 5 mėn. 3 d.

2019.06.20 21:13 (prieš 3 d.)

Sveikos, gal kam po persileidimo praejus kazkuriam laikui nustate per daug isstorejusia gimdos sienele? Man atsitiko taip, rekomendavo nepastoti bent 4 men tuo tarpu paskyre vartoti KT... Gal kas susidurete su tuo?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras