Nesivystantis nėštumas (Archyvas iki 2017.06.02)

1. 2016.06.23 23:19 (prieš 2 m.)

rutyte777 parašė:
    Sveikutės, vakar priimamajame man nustatė nesivystantį nėštumą. Nėra širdutės plakimo ir pagal laiką neatitinka turėtų būti 12 sav o yra 7-8 sav. Šiandien apsilanki…

As laukiau savaiminio, nes galvojau, kad taip geriausiai, bet man taip ir neprasidejo jis. Teko vaziuoti i ligonine, gydytoja liepe nejuokaut su tokiais dalykais ir netempti lb ilgai.... Laikykites!!!!!

2. 2016.06.23 23:31 (prieš 2 m.)

Na laukti tikrai negalima kol savaime valysis, juk gali prasidėti irimas ir gimdos uždegimai. Bet kad ir koki medicininį variantą pasirinti reikėtu, nei vienas iš jų nebus lengiau pakeliamas, esmė manau saugumas ir galvojimas apie tai, kad ateityje norėsi vėl planuoti vaiką, o valymai gali labai apsunkinti pastojimo procesą, bent jau man čia buvo svarbiausia, neduok D būtų teke laukti kito gandro metus ar ilgiau, va čia gali būtų psichologiškai nepakeliama...

3. Austeja 7 m. 7 mėn.

2016.06.24 09:11 (prieš 2 m.)

Ačiū už palaikymą fullmoon. Man šį skausmą iškęsti yra šiek tiek lengviau, nes jau turiu vieną savo "gandriuką"

4. 2016.06.24 15:04 (prieš 2 m.)

rutyte777 parašė:
    Ačiū už palaikymą fullmoon. Man šį skausmą iškęsti yra šiek tiek lengviau, nes jau turiu vieną savo "gandriuką"

As irgi gyvenau tik ta mintim, kad jau turiu sunu... tik jis padejo stotis ant koju is naujo...

5. 2016.06.24 16:43 (prieš 2 m.)

Taip, vaikiukai padeda.Bet kai neturi..tai sunku.

6. 2016.06.28 18:20 (prieš 2 m.)

Mergaites, o kaip jums hcg po abrazijos? Po kiek laiko susinormalizavo?
    Man po abrazijos praejo 3 sav. hcg tyrimas dar rodo hcg mazesni, bet dar ne visai normalu...

7. 2016.07.19 14:46 (prieš 2 m.)

Mili. parašė:
    Pradėjau gerti po OV, kai pradėjau itarinėti, kad pastojau. Žadėjau pradėti gerti prieš pradedant planuoti menesiuką, taip rekomendavo, bet taip gavosi, kad neplanu…

o kam asperina gert reikia?

8. 2016.07.19 19:18 (prieš 2 m.)

gornat parašė:
    o kam asperina gert reikia?

Kadangi nežinomos priežastys nesekmingų neštumų buvo, tai trečią kartą pastojus sakė gerti, genetikė sakė, kad būna pastojus kraujotaka sutrinka, tai aspirinas šioje vietoje gelbsti, be to infekcijų tikimybę mažina. Nežinau ar jis šį kartą padėjo, bet kolkas nešioju sekmingai ir nedrysčiau nutraukti jų

9. 2016.07.20 10:59 (prieš 2 m.)

Mili. parašė:
    Kadangi nežinomos priežastys nesekmingų neštumų buvo, tai trečią kartą pastojus sakė gerti, genetikė sakė, kad būna pastojus kraujotaka sutrinka, tai aspirinas šioj…

reik man pasitart irgi del sito, nors man tik 1 karta A dare, pasiryzus viskam, kad nepasikartotu

10. 2016.07.20 11:09 (prieš 2 m.)

gornat parašė:
    reik man pasitart irgi del sito, nors man tik 1 karta A dare, pasiryzus viskam, kad nepasikartotu

Pasidomėkite tikrai, šiaip ir internete buvau radusi mokslinių tyrimų, kai aspirino pagalba išnešioja kūdikius Angelų mamų temoje taip pat nemažai mamų kurios po nelaimių vartoja aspiriną, tikrai plačiai taikomas jis, bet aišku visada geriau pasikonsultuoti su gine ar genetike

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.