Nėštukės svorio skaičiuoklė

Nėštumo svorio skaičiuoklė paskaičiuoja optimalų svorį nėštumo metu ir svorio augimo tempą. Optimalus svorio augimas nėštumo metu mažina nėštumo komplikacijų riziką ir padeda lengviau grįžti prie iki nėštymo buvusio svorio.
Daugiau...

Komentuoti
  1. 2018.03.31 05:07 (prieš 1 m.)

Beatričė27 parašė:
    Aš laukiuosi jau beveik 7 mėn ,prieš neštumą svėriau apie 82kg,dabar sveriu 79kg(-5) ir ginekologė sakė kad,aš piknaudžiauju kad,nevalgau tipo toks svorio kritimas…

Kazkaip matematika nelabai atitinka

2. 2018.03.31 16:07 (prieš 1 m.)

perlas85 parašė:
    Kazkaip matematika nelabai atitinka

Čia prieš 2mėn buvo 82kg ,paskui 84kg per sekantį patikrininimą, o dabar 79kg tai ji skaičiuoja nuo paskutinio pamiršau pridėti paskutinus skaičius ,nes apie 18-20savaite buvo kažkur 84kg viskas čia gerai ,22dieną buvau pas tai svėriau 79kg ,o jei tipo kažkas neatinka ,nes ale turiu sverti daugiau.

3. 2018.04.11 10:04 (prieš 1 m.)

O aš JAU priaugau 20kg (33sav.) ? ar tai labai negerai? Aš pergyvenu ne dėl savo išvaizdos, o dėl vaikelio.. Nes šiaip nesimato ant manęs, kad tie kilogramai atsirado

4. 2018.04.11 14:33 (prieš 1 m.)

Ausriukas99 parašė:
    O aš JAU priaugau 20kg (33sav.) ? ar tai labai negerai? Aš pergyvenu ne dėl savo išvaizdos, o dėl vaikelio.. Nes šiaip nesimato ant manęs, kad tie kilogramai atsira…

Sunku iaivaizduoti, as su priaugtais per nestuma 13 kg vos galejau paeiti likus savaitei iki gimdymo, visa uzdususi pareidavau is parduotuves ? bet gal jus labai auksta ir tas svoris tolygiau pasiskirsto? O kaip jauciates? Jei viskas gerai ir daktare nieko nesako tai gal nieko tokio. ?

1
  5. 2018.04.12 12:10 (prieš 1 m.)

Nauja_mamyte... parašė:
    Sunku iaivaizduoti, as su priaugtais per nestuma 13 kg vos galejau paeiti likus savaitei iki gimdymo, visa uzdususi pareidavau is parduotuves ? bet gal jus labai au…

Nesu auksta, 1.64, pries nestuma sveriau ~55kg, o dabar jau 75kg. Dabar lyg ir greiciau pavargstu, bet nera taip, kad nepakrutu, po parduotuves galiu vaiksciot, vestuves neseniai atsokau ir nesijauciu blogai. . O gydytoja pasake tik tiek kad priziureti mityba, bet as valgau palyginus taip pat kaip pries nestuma.. O svoris auga kaip ant mieliu... ?

6. 2018.04.13 11:41 (prieš 1 m.)

Ausriukas99 parašė:
    O aš JAU priaugau 20kg (33sav.) ? ar tai labai negerai? Aš pergyvenu ne dėl savo išvaizdos, o dėl vaikelio.. Nes šiaip nesimato ant manęs, kad tie kilogramai atsira…

Manau kad tikrai viskas gerai, mano broliene buvo 27kg priaugusi, per visa nestuma, gal jums daugiau skysciu organizme kaupiasi ir tiek. Nors as pati db 27sav bet beveik 5kg esu priaugusi...Bet manau kiekvienas organizmas skirtingas

7. 2018.04.13 12:08 (prieš 1 m.)

Ausriukas99 parašė:

Man irgi panasiai buvo ant galo su pirmu nėštumu.Puciaus kaip balionas i savaite po 1kg nuo 14sav. Bet aš smarkiai ištinusi buvau.

8. 2018.04.18 11:35 (prieš 1 m.)

Aš su pirmu nestumu buvau priaugusi 29 kg o dabar panašu, kad bus dar daugiau, nors iki 20 sav viskas buvo labai gražu, vos vos tik augo svoris, o dabar į savaitę po 2 kg, toks organizmas matyt, nes valgymo ypatumai tikrai nepasikeitė, ir tikrai needu kaip daug kas gali pasakyti... O svoris auga kaip ant mielių, deja

9. 2018.04.18 13:11 (prieš 1 m.)

IIGG parašė:
    Aš su pirmu nestumu buvau priaugusi 29 kg o dabar panašu, kad bus dar daugiau, nors iki 20 sav viskas buvo labai gražu, vos vos tik augo svoris, o dabar į savait…

Gal skysciai kaupiasi?nes toks svorio augimas manau tikrai nera normalus.Man su pirmu nėštumu nuo 14sav. Po 1kg priaugdavau tai išviso 26 ant galo buvo Pakolkas dar nei vieno kg nepriaugau kazi kaip cia toliau bus

10. 2018.04.18 13:55 (prieš 1 m.)

rokid parašė:
    Gal skysciai kaupiasi?nes toks svorio augimas manau tikrai nera normalus.Man su pirmu nėštumu nuo 14sav. Po 1kg priaugdavau tai išviso 26 ant galo buvo Pakolkas…

Nzn visų tyrimai geri, lyg ir netinstu. O dėl svorio nepergyvenu, gyd sakė kai kurioms taip būna... Nu ką padarysi, po pirmo kankinausi kol numečiau, numesiu ir dabar

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras