Nėštukės svorio skaičiuoklė

Nėštumo svorio skaičiuoklė paskaičiuoja optimalų svorį nėštumo metu ir svorio augimo tempą. Optimalus svorio augimas nėštumo metu mažina nėštumo komplikacijų riziką ir padeda lengviau grįžti prie iki nėštymo buvusio svorio.
Daugiau...

Komentuoti
  1. 2018.04.19 09:27 (prieš 1 m.)

IIGG parašė:
    Aš su pirmu nestumu buvau priaugusi 29 kg o dabar panašu, kad bus dar daugiau, nors iki 20 sav viskas buvo labai gražu, vos vos tik augo svoris, o dabar į savait…

Nenusimink, as su pirmu nestumu priaugau 31,5 kg buvau tikras banginis. Svarbiausia yra ne kiek priaugi, o svarbu kad po to nukristu visi tie kg. Taip kad dziaukimes nestumu ir nestresuokim del kg. Db mano antras nestumas ir jauciu busiu vel meska

1
  2. 2018.04.23 10:27 (prieš 1 m.)

Oi as su pirmu vaiku priaugau 24 kg, dabar jauciu, kad daugiau priaugsiu. Sunkiai net jauciuosi, o dar tik 24 savaite, tai pergyvenu, kad pabaigoje reikes tik lovoje guleti.

3. 2018.04.23 11:34 (prieš 1 m.)

Gal busiu ir nesuprasta, bet pasidalinsiu savo patirtim. Su pirmu nestumu leidau sau but nesciai, valgyt ko noriu ir tikejau , kad " kaip visom" nukris po gimdymo. To rezultatas daugiau negu 20 kg( po to nebesisveriau, nes jau ir taip sau baisiai atrodziau). Pagal grafika( kol pildziau), tai 34 sav. Sveriau 21+.
    Aisku, niekas man taip stebuklingai nenutirpo. Liko + 10, kuriuos sunkiai numeciau po 1,5 metu. Maitinant svoris pats netirpo.
    Kai pastojau antra karta, tai nusprendziau taip nebedaryt ir savo noru ryti neteisinti nestumu. Dietu tikrai nesilaikau, suvalgau ir saldumynu( siaip ju poreikis yra tik nestumo metu, siaip nemegdavau.), bet tikrai pagalvoju pries dedama bet ka I burna. Noriu kazko uzkast, tai renkuos obuoli, o ne keksiuka ar torto gabala. Ir dabar man prasidejo 33 savaite, viso turiu +5.5 kg. Manau, kad man puikiai sekas ir jei per likusi laika ir priaugsiu nemazai, tai vistiek bus daug maziau nei su pirmu nestumu. Tyrimai buvo geri ir su pirmu nestumu ir dabar . Nestumo gale labai tinau, manau, kad ir dabar tas pats laukia. Bet cia jau ne lasinukai, bus lengviau numesti ?

7
  4. 2018.04.23 18:16 (prieš 1 m.)

perlas85 parašė:
    Gal busiu ir nesuprasta, bet pasidalinsiu savo patirtim. Su pirmu nestumu leidau sau but nesciai, valgyt ko noriu ir tikejau , kad " kaip visom" nukris po gimdymo. …

Super istorija, tikrai esat ikvepimas visoms mamytems ??

5. 2018.04.29 08:40 (prieš 1 m.)

Su pirmu priaugau 10kg, gimė 3.180kg., (39sav).
    Su antru...už kelių dienų baigsis 16 sav, šiai dienai esu priaugus 2kg, bet paskutinis kg priaugo staigiai- per paskutinę savaitę., (sveriuosi kasdien, nes pačiai įdomu svorio svyravimai dėl maisto ir skysčių suvartojimo), tai labai keista, nes valgiau įprastai, tuščiom kalorijom nepiktnaudžiavau. Rytoj pas daktarę, tai paklausiu ar čia normalu

P.S. su abiem vaikais pastojimo svoris vienodas- 54kg

6. 2018.04.30 14:12 (prieš 1 m.)

perlas85 parašė:
    Gal busiu ir nesuprasta, bet pasidalinsiu savo patirtim. Su pirmu nestumu leidau sau but nesciai, valgyt ko noriu ir tikejau , kad " kaip visom" nukris po gimdymo. …

As sutinku su jumis, mano pirmasis nestumas, bet as taip pat labai ziuriu ka valgau , nes nenoriu tu 30kg ant virsaus siuo metu mano 29 savaites ir +5.5kg yra, esu girdejusi kad daugiausiai svorio per paskutinius 2 men priaugi, bet turbut visoms skirtingai... niu dar 11 savaiciu tai bus matyt koks bus galutinis rezultatas

1
  7. 2018.04.30 16:15 (prieš 1 m.)

doviliukas69 parašė:
    As sutinku su jumis, mano pirmasis nestumas, bet as taip pat labai ziuriu ka valgau , nes nenoriu tu 30kg ant virsaus siuo metu mano 29 savaites ir +5.5kg yra, e…

Buna visaip, kitom kazkaip sutoja i pabaiga. O man pradejo apetitas stipriai dideti, bet dziaugiuosi , kad turiu " rezervo" ir galiu gale daugiau priaugti.
    Labai sauniai auga Jums svoris

1
  8. 2018.04.30 16:41 (prieš 1 m.)

niu apetitas ir pas mane yra, bet valdausi sveriuosi, kas dvi dienas, tai gal kazkaip iseis sureguliuoti...o jus merginos galvojate detis tuos dirzus is karto po nestumo, kad padetu pilvuka itraukti greiciau?

9. 2018.04.30 17:10 (prieš 1 m.)

doviliukas69 parašė:
    niu apetitas ir pas mane yra, bet valdausi sveriuosi, kas dvi dienas, tai gal kazkaip iseis sureguliuoti...o jus merginos galvojate detis tuos dirzus is karto po…

Su pirmu nesidejau ir liko pilvas baisus. Tai dabar galvoju pabandysiu, gal kiek pedes

10. 2018.04.30 17:28 (prieš 1 m.)

perlas85 parašė:
    Su pirmu nesidejau ir liko pilvas baisus. Tai dabar galvoju pabandysiu, gal kiek pedes

Nes kiek skaitinejausi kituose forumuose, tai merginos sako, jog padeda

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras