Nėštukės svorio skaičiuoklė

Nėštumo svorio skaičiuoklė paskaičiuoja optimalų svorį nėštumo metu ir svorio augimo tempą. Optimalus svorio augimas nėštumo metu mažina nėštumo komplikacijų riziką ir padeda lengviau grįžti prie iki nėštymo buvusio svorio.
Daugiau...

Komentuoti
  1. 2019.01.02 23:20 (prieš 3 mėn.)

Margarita09 parašė:
    Labukas man jau 10savaite bet dar nepykina ar taip normalu? O kaip jūs jaučiates 10sav?😊

Manęs visiškai nepykino visą nėštumą. O jaučiausi tai pagal nuotaiką, kuri buvo ŽIAURIAI nepastovi.. 😵 Vienintelis požymis buvo dingusios mėnesinės, o sužinojau kad laukiuosi 12sav tai 10sav net neišskirčiau 😁😁

1
  2. 2019.01.03 10:39 (prieš 3 mėn.)

Margarita09 parašė:
    Labukas man jau 10savaite bet dar nepykina ar taip normalu? O kaip jūs jaučiates 10sav?😊

Nebutinai turi pykinti pas mane irgi nebuvo jokiu niestumo simptomu, vemiau tik vieninteli karta, 13 sav, kai vaziavom is turkijos, nes privalgiau nesamoniu, o seip visas niestumas buvo ramus ;) dziaukites kad nepykina😊🤗

3. 6 mėn. 3 sav.

2019.01.03 14:40 (prieš 3 mėn.)

olia2603 parašė:
    Nebutinai turi pykinti pas mane irgi nebuvo jokiu niestumo simptomu, vemiau tik vieninteli karta, 13 sav, kai vaziavom is turkijos, nes privalgiau nesamoniu, o s…

Ačiū kad nuraminot 🤗

4. 2019.01.03 22:53 (prieš 3 mėn.)

Margarita09 parašė:
    Ačiū kad nuraminot 🤗

Nera uz ka🤗 jai nepykina tai esat labai laiminga moteris😁 butu daug blogiau jai pykintu, nei iseit kur nei ka😁

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras