kokosiuks parašė:
Man pirmo vizito metu net nematavo 🤷♀️ dabar eisiu ketvirtadienį pas kitą ginekologę,kur žinau,kad bus tinkama priežiūra,tai tikiuos viską išsamiai apžiūrės ir paa…
Svarbiausia pasirinkti tikrai gerą specialistą kuris į viską rimčiau žiūrėtų. Jei esat Kaunietė tikrai siūlau pas Simanavičiūtę, super gydytoja, aš pas ją iš Pasvalio važinėju tikrintis, ji man daro didžiuosius ultragarsus, o mano mieste prižiūri Vanagė, bet ji taip pat ir Kauno klinikose dieba, tai abi super, palyginus kokią priežiūrą turėjau su pirmu nėštumu, nes dėl gydytojo kaltės man ir prasidėjo priešlaikinis gimdymas nes nebuvo aptreipta dėmesio į mano sakomus simptomus, viskas buvo nurašoma gi normalu laukiesi, bet visą savaitę vaikščioti su temperatūra ir skaudančia nugara man jau buvo nebenormalu, šį nėštumą buvo tas pats bet buvau iš karto išsiųsta į ligoninę kur viską sutvarkė








