Nėštumas ir skydliaukė

Komentuoti
  1. 2019.03.21 19:38 (prieš 1 mėn.)

Smiliuke parašė:
    tai atpo jau parodė bėdą jums, jei neklystu, gydymas analogiškas - tiroksinu. tai manau nėra tikslo... aš nesidariau

tth 1...

2. 2 m. 3 mėn.
    10 m. 3 mėn.

2019.03.21 21:26 (prieš 1 mėn.)

Sveiko, kaip jums ov ar vyksta gerent tiroksina? Aš pradėjau gerti ir man jaučiu nebus ov šitą ciklą... Turi būt ryt bet ov testai ir bkt nežada nieko gero...

3. 2019.03.21 22:02 (prieš 1 mėn.)

Itališka parašė:
    Sveiko, kaip jums ov ar vyksta gerent tiroksina? Aš pradėjau gerti ir man jaučiu nebus ov šitą ciklą... Turi būt ryt bet ov testai ir bkt nežada nieko gero...……

Jei tth rodiklis nėra stipriai užkilęs, tuomet ov puikiai vyksta. Tačiau kai tth viršija normą, ov nebevyksta ir ciklas tampa ilgesnis. Pasitikrinkit savo tth.

4. 3 m. 3 sav.

2019.03.21 23:40 (prieš 1 mėn.)

Smiliuke parašė:
    tai atpo jau parodė bėdą jums, jei neklystu, gydymas analogiškas - tiroksinu. tai manau nėra tikslo... aš nesidariau

Del padidejusio atpo (tiroidito) tikrai ne visuomet skiriamas tiroksinas. Jei kiti hormonai normose, tiroksinas nereikalingas, nes tiroiditas "nepagydomas".

1
  5. 2019.03.23 14:44 (prieš 1 mėn.)

Svaja parašė:
    Jei tth rodiklis nėra stipriai užkilęs, tuomet ov puikiai vyksta. Tačiau kai tth viršija normą, ov nebevyksta ir ciklas tampa ilgesnis. Pasitikrinkit savo tth.……

Mano tth padebesyse (13), o ciklas patrumpejo su hypo gyvenu keleta metu

6. 2 m. 3 mėn.
    10 m. 3 mėn.

2019.03.23 20:06 (prieš 1 mėn.)

Man tth nėra didelis, bet neranda nevaisingumo priežasties, pas kur iš tth 3 su viršum, tai skyrė tiroksina, bet ov nebuvo šį mėnesį, tikriausiai ir nebebus nes ov testas nerodo kad būtų ir temp nekyla,ov skausmo nejutau, gal į tiroksina taip sureagavo... Na nors ne garantuota kad ov visada vykdavo, gal šiaip toks ciklas nepavykęs

7. 9 mėn. 1 sav.
    Akvilė 1 m. 7 mėn.

2019.03.26 18:28 (prieš 4 sav.)

Sveikos. Pasidariau kriaujo tyrimą vel.. sausio men tth buvo 3,47
    Kova(dabar) po persileidimo 2sav
    Tth 2,97
    Ft4 16,65
    Normoj viskas bet va ryt eisiu pas endokrinologe ir galvoju ar įmanoma, kad tai įtakotų man ta pastojimą, tiek nežymiai ir dar pakrito 🙄 aišku gal persileidimas įtakojo kažką kažkiek tyrime, tik šendien kraujuot nustojau kaip ir 🤔
    Kaip jums buvo su panašiais skaičiukais? Liepė gerti vaistus ar ne, tiesiog toliau gamint 🤔 9men planuojam leliuka, 8men seku ovuliaciją kada vyksta tiklsiai.. Na žodžiu įdomiai.. Įdomu tiesiog ar tai gali turėti įtakos 🤔

8. 2 m. 3 mėn.
    10 m. 3 mėn.

2019.03.27 08:34 (prieš 4 sav.)

Iveta, o jūs negeriat vaistų? Man su tokiais kaip jūsų rodikliais skyrė tiroksiną, nors aš net nebuvau pastojus.

1
  9. 9 mėn. 1 sav.
    Akvilė 1 m. 7 mėn.

2019.03.27 09:49 (prieš 4 sav.)

Itališka parašė:
    Iveta, o jūs negeriat vaistų? Man su tokiais kaip jūsų rodikliais skyrė tiroksiną, nors aš net nebuvau pastojus.

Ne, negeriu, šendien eisiu 14val pas endokrinologe ir bus aiškiau kas kaip, bet kažkaip atrodo kai normoje kažin ar kažką darys, nebent echoskopijos metu kažką matys, tas nepastojimas ilgas ir persileidimasgal sakau su skydliauke čia kažkas 🙄🙄

10. 2 m. 3 mėn.
    10 m. 3 mėn.

2019.03.27 09:55 (prieš 4 sav.)

IvetaAkvilė parašė:
    Ne, negeriu, šendien eisiu 14val pas endokrinologe ir bus aiškiau kas kaip, bet kažkaip atrodo kai normoje kažin ar kažką darys, nebent echoskopijos metu kažką maty…

Aš pries puse gerų metų lankiausi pas Endokrinologe su 4 TTh ji sako kad viskas gerai, skydliaukė tik su intarpais. Neseniai lankiausi pas kitą endo, kuri specializuojasi ir bendradarbiauja su nevaisingumo specelistais, tai ji man prie 3 tth skyrė tiroksina, nes kaip ir anksčiau čia rašė moterys kad ir 2 + gali but per aukštas nėštumui, o šiaip jei ne planuoji pastoti jis geras. Dar d vitaminą ir apto man paskyrė gyditoja pasidaryti

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras