Nėštumas ir skydliaukė

Komentuoti
  1. 2019.04.04 14:09 (prieš 1 mėn.)

Aš ir baisiai nusivyliau.. gaila žmonių, kurie nežino tokių dalykų ir va nervinasi, kaip aš vakar...
    Normos skiriasi tik per 0,.... ir iš esmės abejose lab telpu į normas, tik va nėštumo metu išvydus Antėjos pradėjo žemė po kojom drebėti :/
    Girdėjau, kad jų reagentai kažkokie kitokie ir būna tie tyrimai dėl to netikslūs

2. 2019.04.04 14:10 (prieš 1 mėn.)

[email protected] parašė:
    Aciu Jums ramaus ir grazaus laukimo ;) Nu jo.. ne karta girdejau, kad Anteja su rezultatais daznai prigrybauja.. Gaila, pas mane mieste yra tik Anteja, o tai net…

Ačiū! 🤗🥰

3. 2 m. 4 mėn.
    10 m. 4 mėn.

2019.04.04 22:02 (prieš 1 mėn.)

Gal kas nuo tiroksino atsirado viduriavimas? Jis nėra kažkoks stiprus bet po beveik mėnesio vartojimą pasireiškė, kelios dienos, gal nuaimuse per daug TTh....

4. 2 m. 4 mėn.
    10 m. 4 mėn.

2019.04.06 15:01 (prieš 1 mėn.)

Iškilo klausymas, geriau tiroksina 1 ciklą,

Itališka parašė:
    Gal kas nuo tiroksino atsirado viduriavimas? Jis nėra kažkoks stiprus bet po beveik mėnesio vartojimą pasireiškė, kelios dienos, gal nuaimuse per daug TTh....

Help, šiandien išgėriau tiroksino 25 mg, nes kaip rašiau pradėjau 3d truputi viduriuoti, šiandien išgėriau 25mg. Ir kadangi vėluoja 2d.mm pasidariau NT, rodo teigiama, nors tik vienos firmos dariausi, bet net ne su rytiniu.. Taigi tai ką dabar daryt ryt gal vėl 50 gert , gal kaip tik jis man šoktelejo... Kadangi po daugiau nei 2 metu bandymų teigiamas nenorėčiau paleist😔 pirmad pasidarysiu tyrimus, bet žinosiu tik antrad ats.

5. 2019.04.06 15:43 (prieš 1 mėn.)

Itališka parašė:
    Iškilo klausymas, geriau tiroksina 1 ciklą,

Tai tęsiat tą tiroksiną ir registruojates pas endokrinologą ;) iš mano patirties antėjoje gavau nėštumui per dideliu TTH, ir daug kam didesnius ten sakė rodo, tai jei yra galimybių gal kitoje daryti laboratorijoje

6. 2 m. 4 mėn.
    10 m. 4 mėn.

2019.04.07 10:39 (prieš 1 mėn.)

Mūsų_laukimas parašė:
    Tai tęsiat tą tiroksiną ir registruojates pas endokrinologą ;) iš mano patirties antėjoje gavau nėštumui per dideliu TTH, ir daug kam didesnius ten sakė rodo, tai j…

Rezus darysiu manau, nes ankstesni ten daryti, bus patogiau vertinti rezultatus

7. 2019.05.09 20:09 (prieš 1 sav.)

Sveikos.gal zinote skydliaukes tiroidita(uzdegima)parodo kraujas ar echsokopas?

8. 2019.05.09 20:39 (prieš 1 sav.)

SaldiCitrina parašė:
    Sveikos.gal zinote skydliaukes tiroidita(uzdegima)parodo kraujas ar echsokopas?

Ir echoskopas ir kraujo tyrimai (būtent ATPO rodiklis).

9. 2019.05.09 21:08 (prieš 1 sav.)

Svaja parašė:
    Ir echoskopas ir kraujo tyrimai (būtent ATPO rodiklis).

Man tth nevirsija normos o per echo iskart sako kad uzdegimas.bet jokiu vaistu neskyre.noriu planuoti nestuma

10. 2019.05.09 21:16 (prieš 1 sav.)

SaldiCitrina parašė:
    Man tth nevirsija normos o per echo iskart sako kad uzdegimas.bet jokiu vaistu neskyre.noriu planuoti nestuma

Pasitikrinkit ATPO. Bet jeigu TTH normos ribose (iki 2,5), tuomet tiroksino dažniausiai neskiria, nes tiroiditas yra nepagydomas.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras