Nėštumas ir skydliaukė

Komentuoti
  1. 2019.07.12 14:29 (prieš 1 sav.)

Salton parašė:
    Na va, aš jau po konsultacijos. Oficialiai sergu tiroiditu, yra mazgelis dešinėje skiltyje, išrašė tiroksino 25 mg. Iškilo klausimas dabar, ar kam nors kompensuoja …

Nebrangus jis. Jei jums tik 25 mg tai pats pigiausias is kitu tiroksinu:)O taip tai prie tiroidito kompensuojami, manes gydytoja paklause ar rašom ar nereikia ir parasys recepta kuris metus galios

2. 2019.07.12 14:39 (prieš 1 sav.)

Miraze parašė:
    Nebrangus jis. Jei jums tik 25 mg tai pats pigiausias is kitu tiroksinu:)O taip tai prie tiroidito kompensuojami, manes gydytoja paklause ar rašom ar nereikia ir pa…

Na man tai išrašė paprasta receptą, bet va galiojimas pasibaigęs ir toliau man vaistinėse parduoda 😊 o dėl ar lengva rast net nežinau, dabar kai paskutinį karta pirkau tai 50mg neturėjo, bet tada davė 75mg nes pasakiau kad dabar tokio stiprumo geriu 😊

3. 2019.07.12 15:02 (prieš 1 sav.)

Kodeliukas parašė:
    Aš realiai atsikeliu, išgeriu thyroxin ir tada nusiprausiu ir valgyt pasiruošiu, tai gaunasi koks 15-30min tarp tabletes ir maisto darbo

Aš ir tiroksiną su vandens stikline laikau prie lovos, vos prabudus išgeriu, o kol visas proceduras atlieku, praeina reiliamas laikas. Svarbu kad bent pusę valandos iki maisto būtų praėję.
    Man ir dėl tiroksino gėrimo teko keisti savo rytinius įpročius, bet labai norėjau išnešioti kūdikį, tai dariau ir iki šiol darau viską taip, kaip reikia 🙂

1
  4. 2019.07.12 15:21 (prieš 1 sav.)

smile_iuke parašė:
    Labai aciu uz toki issamu komentara.
    Na as lankiausi klinikoje motina ir vaikas, kaune. Tai manyciau ten jau tik labiau…

tai vos nubundant ir tabletką į burną kalat ten esmė ant tuščio skrandžio, kad geriau suveiktų jis.
    motinoj ir vaike yra Žilaitienė, kuri dirba ir su endokrinologinėm ligom. Šiaip aš lankiausi pas Francaitę-Daugėlienę Kmuk, gera gyd, tik eilės ilgos

Salton parašė:
    Ar lengvai gaunate vaistus? Aš vakar Klaipėdoj pusę vaistinių apėjau, labai sunku rasti. Sakė nėra šio vaisto tiekėjo ir dabar prekiauja likučius 🤔

niekad nesusidūriau su tokia problema

5. 2019.07.12 17:01 (prieš 1 sav.)

Salton parašė:
    Ar lengvai gaunate vaistus? Aš vakar Klaipėdoj pusę vaistinių apėjau, labai sunku rasti. Sakė nėra šio vaisto tiekėjo ir dabar prekiauja likučius 🤔

Klaipėdos Akropolio eurovaistinėj visad randu.

6. 2019.07.12 18:42 (prieš 1 sav.)

Aš lankausi motina ir vaikas pas Žilaitiene o del vaistu isgerimo labai svarbus laikas kada ir kiek laiko praeina iki valgio ir kad vandeniu o ne kuo kitu uzgerti. Beje sake daktare tiroksino poveikis mažėja nuo ibuprofeno ir skrandžio rūgštingumą reguliuojančių vaistų, tai jais nepiktnaudžiauti. Vaistu randu kolkas pirkti visokių kadangi doze pusmeti nustatinejo tinkama tai turiu db visokių mg tiroksino beje mano gyvenimo ritmas: dirbu parom, bet daktare sake gerti ryte iprastai prieš darba tada darbe nakti nuo max 23 val nevalgyti ir vel ryte isgerti vaista, nors ir gryzusi namo einu miegoti. O kai nedirbu, nusistatau zadintuva isgeriu vaista ir vel uzmiegu, nes jei tik labiau prabusciau valgyt noretusi lb ypac db mane rytais papykina kai nepavalgau

7. 2019.07.12 19:06 (prieš 1 sav.)

Tikrai taip, pas Zilaitiene ir as buvau.
    Na as tai pirma kava geriu. O ir ja dar skiedziu saltu vandeniu, nes turiu tik 30 min iki isvaziavimo i darba. Tad niekaip nesuderinsiu sito reikalo. Keltis 4 vien del vaistu gerimo, ir tada puse val nieko neveikt irgi neiseitis

8. 2019.07.12 19:24 (prieš 1 sav.)

smile_iuke parašė:
    Tikrai taip, pas Zilaitiene ir as buvau.
    Na as tai pirma kava geriu. O ir ja dar skiedziu saltu vandeniu, nes turiu tik 30 …

As keliuosi yprastai 6val. O vaistus 5val isgeriu su stikline vandens, kur salia lovos pasidejus ir po to vel uzmiegu kažkaip įprotis jau taip atsirado

9. Panelė P. 5 m. 6 mėn.

2019.07.12 21:09 (prieš 1 sav.)

svaja parašė:
    Klaipėdos Akropolio eurovaistinėj visad randu.

Buvau, neturėjo. Čia gal dar priklauso kiek mg kam išrašyta. 50 mg niekur neradau, pirkau 100. Kur buvau vaistinėse sakė, kad ir nebus greičiausiai 50 mg jau.

10. 2019.07.12 21:57 (prieš 1 sav.)

Salton parašė:
    Buvau, neturėjo. Čia gal dar priklauso kiek mg kam išrašyta. 50 mg niekur neradau, pirkau 100. Kur buvau vaistinėse sakė, kad ir nebus greičiausiai 50 mg jau.…

Jei reikia, pati esu klaipėdietė ir galėčiau perleisti porą 50 mg lapelių

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras