Nėštumas ir skydliaukė

Komentuoti
  1. 2019.07.12 22:01 (prieš 1 sav.)

Miraze parašė:
    As keliuosi yprastai 6val. O vaistus 5val isgeriu su stikline vandens, kur salia lovos pasidejus ir po to vel uzmiegu kažkaip įprotis jau taip atsirado

Na jo, 6val tai ne 4 zinoma, galima rast kazkokiu iseiciu, bet kai pagalvoju kad pora metu taip daryt, tai baisu darosi.

2. Panelė P. 5 m. 6 mėn.

2019.07.12 22:56 (prieš 1 sav.)

svaja parašė:
    Jei reikia, pati esu klaipėdietė ir galėčiau perleisti porą 50 mg lapelių

Ne, viskas ok užsisakiau, kad paimtų iš kitos vaistinės.

3. 2019.07.13 00:10 (prieš 1 sav.)

smile_iuke parašė:
    Na jo, 6val tai ne 4 zinoma, galima rast kazkokiu iseiciu, bet kai pagalvoju kad pora metu taip daryt, tai baisu darosi.

o kodėl tik porą? bent jau man paskirta visam gyvenimui...

4. 2019.07.13 10:51 (prieš 1 sav.)

Smiliuke parašė:
    o kodėl tik porą? bent jau man paskirta visam gyvenimui...

Taip taip visa gyvenima ir man minejo, kad jei pradesi tai visam. Bet cia esme pora metu tai kad susilaukt vaikiuko. O paskui galima ir numuilint gerima

5. 2019.07.13 13:11 (prieš 1 sav.)

smile_iuke parašė:
    Taip taip visa gyvenima ir man minejo, kad jei pradesi tai visam. Bet cia esme pora metu tai kad susilaukt vaikiuko. O paskui galima ir numuilint gerima

Tiroksina pradejus gerti iš karto pastojau, nereikėjo ilgai laukti ir sake visam gyvenimui gersiu jį, turiu apkūnumą kuri "padare" skydliauke, pradejus gerti vaistus svoris pradėjo iš karto ne nedaug kristi, i wc reikalai susitvarke kur buvo kosmaras, sporto klubas nepadejo svorio mesti tik palaike forma, mityba mano nesakau buvo ne visai idiali bet norimu razultatu nepadejo pasiekti, o per 1 men anksčiau daug anksčiau priaugti 16 kg niekur nedingdavo, tai db tikrai ir po nestumo vaistus gersiu nes matau kad man jie padeda, o del energinos padidejimo labai dziaugiuosi

6. 2019.07.13 13:59 (prieš 1 sav.)

Miraze parašė:
    Tiroksina pradejus gerti iš karto pastojau, nereikėjo ilgai laukti ir sake visam gyvenimui gersiu jį, turiu apkūnumą kuri "padare" skydliauke, pradejus gerti vais…

Man dabar dar pirmiau vyra rast reiktu nes su tuo kuriuo bandem susilaukt vaiko, issiskyriau. Tai net ir dziaugiuosi kad nepastojau tuo metu.

O su svoriu problemu neturiu jokiu

7. Panelė P. 5 m. 6 mėn.

2019.07.14 10:41 (prieš 1 sav.)

Miraze parašė:
    Tiroksina pradejus gerti iš karto pastojau, nereikėjo ilgai laukti ir sake visam gyvenimui gersiu jį, turiu apkūnumą kuri "padare" skydliauke, pradejus gerti vais…

Oj man identiškai!!! mityba sveika, aktyvumas irgi yra, sportavau ir nei gramas nekrito. Laaabai tikiuosi, kad pradėjus vartot vaistus viskas pasikeis...

8. 2019.07.17 20:47 (prieš 6 d.)

Sveikos!
    Ar kam buvo nukritęs TTH žemiau normos? Prieš porą mėnesių buvo apie 0,69, po poros mėnesių vartojant tą pačią dozę nukrito iki 0.16

9. 2019.07.17 22:47 (prieš 6 d.)

ritama7 parašė:
    Sveikos!
    Ar kam buvo nukritęs TTH žemiau normos? Prieš porą mėnesių buvo apie 0,69, po poro…

man buvo didžiąją dalį nėštumo palei pat apačią jūsų vaikio skydliaukė pradėjo dirbti, o jūsiškė įsisiūbavusi irgi pilnu tempu dirba dar gyd sakė, kad viskas ok pasitarkit dar su sava gydytoja dėl visako, gal dozę vaistų pamažint jau galima

10. 2019.07.18 08:30 (prieš 5 d.)

ritama7 parašė:
    Sveikos!
    Ar kam buvo nukritęs TTH žemiau normos? Prieš porą mėnesių buvo apie 0,69, po poro…

O Jūsų nestebi endokrinologai nėštumo metu? Antrą trimestrą dozę reikia numažinti, bet visa tai turėjo gydytoja paaiškinti...

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras