Nėštumas po persileidimo

Kada po persileidimo vėl bandyti pastoti ir kokių priemonių imtis, kad kitas nėštumas būtų sėkmingesnis. Skaityti visą straipsnį
Komentuoti
  1. Good Karma
    2017.11.19 01:08 (prieš 4 sav.)

10 mėn. 3 sav.

2017.11.19 01:08 (prieš 4 sav.)

Svajonėbegalinė parašė:
    Reik laišką jau rašyti Kalėdų seneliui Pati geriausia visoms šeimoms dovana

Rimtai, jeigu dar peršoksiu į kitą mėnesį rasysiu kokį laiškutį ir kabinsiu į žaisliuką ant kalėdų eglutės, gal bent šventinis laiškas bus ypatingas mums visoms

1
  2. klydau
    2017.11.19 08:36 (prieš 4 sav.)

Laukiamiausias Eronelis :* 5 m. 6 mėn.

2017.11.19 08:36 (prieš 4 sav.)

Labas rytas
    Mes ir labai norejom antro vaikucio vasarai,nes patys su vyru zieminukai. Kai jau galesiu sau leisti pradeti planuoti,gaudysim bet kada,lai pats stebukliukas pasirenka kada ateiti.
    Ir pritariu visoms,Jus pacios sauniausios. ...

3
  3. Stebuk1elis
    2017.11.19 08:43 (prieš 4 sav.)

1 m. 3 mėn.

2017.11.19 08:43 (prieš 4 sav.)

As pasiguosiu ... siandien turejo but pirmojo nestumo terminas, taip liudna pagalvojus kad jau tureciau leliu ant ranku ... bet dar blogiau kad i si menesi tieeeek dejau vilciu, siandien 11 dpo, zadejau daryti testa, bet bkt nukrito stipriai kazkokia nesamone, reiskia su duphu ateis menesines pacios. Ryt vistiek reikes pasidaryti ta testa kad 100 proc zinot kad nutraukt... bet net nenoriu daryt ir matyt ta viena bruksni..ech

4. Good Karma
    2017.11.19 08:46 (prieš 4 sav.)

10 mėn. 3 sav.

2017.11.19 08:46 (prieš 4 sav.)

klydau parašė:
    Labas rytas
    Mes ir labai norejom antro vaikucio vasarai,nes patys su vyru zieminukai. Kai jau …

Bet kaip gaila kad reikia daryti pertrauką planavime ar dėl darbo atidėjote, kad stažas būtų išeinant atostogoms?

5. klydau
    2017.11.19 08:52 (prieš 4 sav.)

2017.11.19 08:52 (prieš 4 sav.)

Stebuk1elis parašė:
    As pasiguosiu ... siandien turejo but pirmojo nestumo terminas, taip liudna pagalvojus kad jau tureciau leliu ant ranku ... bet dar b…

Zinau,kad liudna ir skaudu. Man tikejimas labai padeda,nes zinau,kad mano zirniukas niekada nepatirs skausmo,nusivylimo,o bus visada mylimas ten danguje. Ir as jam savo meile siunciu.

6. klydau
    2017.11.19 08:55 (prieš 4 sav.)

2017.11.19 08:55 (prieš 4 sav.)

Good Karma parašė:
    Bet kaip gaila kad reikia daryti pertrauką planavime ar dėl darbo atidėjote, kad stažas būtų išeinant atostogoms?

Taip del darbo,viska peremiau ant saves,daug vilciu sudeta i mane ir didziulis pasitikejimas is sefo,negaliu nuvilti...

7. Good Karma
    2017.11.19 08:56 (prieš 4 sav.)

10 mėn. 3 sav.

2017.11.19 08:56 (prieš 4 sav.)

Stebuk1elis parašė:
    As pasiguosiu ... siandien turejo but pirmojo nestumo terminas, taip liudna pagalvojus kad jau tureciau leliu ant ranku ... bet dar b…

Tikrai labai liūdna.,, ar pati prisiminėt šią datą ar kažkas prisiminė? mano data tai vasarį, jaučiu irgi noriu nenoriu prisiminsiu ir bus labai liūdna
    O jūs matuojat temp. gerdama duphą? maniau tik aš viena taip darau nes kitos sakė, jog neverta. man vistiek įdomu stebėti kokia temp. būna. o dabar sužinojau kad net geriant duphą ji gali nukristi. aš kol nenutraukiau man neatėjo mm, aną ciklą geriau iki 12 dpo įskaitant bet nutraukdama HCG pasidariau nes turėjau vaiduoklį melagį.
    Labai iš anksto dar nenusiminkite, o testuką būtinai pasidarykite nenutraukite dupho kol nebūsite tikra, gal net iki 14 dpo sakyčiau reikėtų gerti duphą jeigu nepramuš aišku, man taip kažkaip atrodo, juk impl. gali būti vėlyva.

1
  8. Good Karma
    2017.11.19 09:11 (prieš 4 sav.)

10 mėn. 3 sav.

2017.11.19 09:11 (prieš 4 sav.)

klydau parašė:
    Taip del darbo,viska peremiau ant saves,daug vilciu sudeta i mane ir didziulis pasitikejimas is sefo,negaliu nuvilti...

Tai ko gero viskas gyvenime vyksta taip kaip turi vykti

9. klydau
    2017.11.19 09:25 (prieš 4 sav.)

2017.11.19 09:25 (prieš 4 sav.)

Good Karma parašė:
    Tai ko gero viskas gyvenime vyksta taip kaip turi vykti

As ir taip manau. Viena ka mes galim pakeisti,tai tik keistis patys.
    Kvaila,bet nuo mokyklos laiku turejau aiskius nusistatymus pirma mokslai,darbas,tada santuoka ir vaikai. Taip ir buvo. Kai grizom i Lietuva visi klause kada antras,atsakydavau,kai bus darbas bus ir antras. Planuoti pradejom tik kai netekau darbo,bet pabejo zirniukas. Dabar vel turiu darba, tai kaip ir uztikrintai bus antras.

2
  10. Stebuk1elis
    2017.11.19 09:51 (prieš 4 sav.)

1 m. 3 mėn.

2017.11.19 09:51 (prieš 4 sav.)

klydau parašė:
    Zinau,kad liudna ir skaudu. Man tikejimas labai padeda,nes zinau,kad mano zirniukas niekada nepatirs skausmo,nusivylimo,o bus visada mylimas ten d…

Ech ir as pagalvoju kad jam ten gal geriau, taip turejo buti

Good Karma parašė:
    Tikrai labai liūdna.,, ar pati prisiminėt šią datą ar kažkas prisiminė? mano data tai vasarį, jaučiu irgi noriu nenoriu prisiminsiu ir bus labai liūdna

Prisimenu ta data, kaip ir niekas nezinojo jos tik as pati o bkt nematavau siaip, tik sian pasimatavau galvoju ka rodys, nes zadejau darytis testa. O gavosi taip kad ji jau nukritus iki linijos, tai net nebuvo verta mesti pinigu i ora. Dupha dar gersiu iki ryt vakaro, po to nutrauksiu ir ryt testa pasidarysiu, bet jau nebera ko tiketis kad kazkas bus o del pacio dupho taip ir maniaukad bus per silpas jis man, nes net su gepretix 100 menesines pacios atejo, tik jau kai preota men vartojau gepretix 200 tik tada jau reikejo paciai nutraukt ir laukt 4 dienas kol prasides

Žinutės parašytos:
Naujas komentaras