Nėštumas po persileidimo

Kada po persileidimo vėl bandyti pastoti ir kokių priemonių imtis, kad kitas nėštumas būtų sėkmingesnis. Skaityti visą straipsnį
Komentuoti
  1. InMau
    2017.11.19 16:47 (prieš 4 sav.)

11 mėn. 2 sav.

2017.11.19 16:47 (prieš 4 sav.)

Good Karma parašė:
    Aš taip pat turiu problemų su venomis, bet hematologė Kruž. kategoriškai laikėsi nuomonės kad man tai nesusiję su AFS. eisiu pas Abraitį antros nuomonės. :hmmm:…

O kazin tie mano venu voratinkliai nebus susije?

2. InMau
    2017.11.19 16:52 (prieš 4 sav.)

11 mėn. 2 sav.

2017.11.19 16:52 (prieš 4 sav.)

Good Karma parašė:
    InMau jau grįžot? pailsėjai? šampano nepadauginai mes turim kelialapį į Birštoną galvoju kada čia ištrūkti pasilepinti spa.

Pailsejau namie nuvaziavom, o vila kuria buvom uzsake isnuomavo kitiems, mums pasiule kita ir dar atsisedus juokiasi aisku mums ta netiko, nes kuria buvom uzsake tai tokia jauki, romantika dvelke. Tai vyras kaip pasiuto, turejom ten konflikta, nuotaika sugadino...nuvarem i birstono spa ir gryzom nakvynei namuciu
    Pradzioj sugadino nuotaika, bet visumoj vakaras geras buvo

1
  3. Good Karma
    2017.11.19 17:13 (prieš 4 sav.)

10 mėn. 3 sav.

2017.11.19 17:13 (prieš 4 sav.)

InMau parašė:
    O kazin tie mano venu voratinkliai nebus susije?

Tau bet kokiu atveju sakė reikės pastojus vartoti aspirimą ir leistis flaxipiriną ar ne? manau kad tikrai turėtų padėti, gal nėštumo metu net sakyčiau nueik pas Abraitį kai pastosi iš karto, su siuntimu

4. InMau
    2017.11.19 17:39 (prieš 4 sav.)

11 mėn. 2 sav.

2017.11.19 17:39 (prieš 4 sav.)

Good Karma parašė:
    Tau bet kokiu atveju sakė reikės pastojus vartoti aspirimą ir leistis flaxipiriną ar ne? manau kad tikrai turėtų padėti, gal nėštumo metu net sakyčiau nueik pas Abr…

Man jokiu koju nieko pas ji rodyt nereikejo, net kitu tyrimu neziurejo tik AFS, o jie jam pasirode idealus net itarimu del AFS nebuvo...del homocisteino isvis nieko nekomentavo ir siaip man jis pasirode lbj nemalonus, mazdaug ko cia atejei ir ko nori..bandyk sake nors ir 10 kart nu atsiprasau...
    Mano beda genetine, tad manau lankysiuosi pas savo genetike ar vazinesiu pas Serapina. Nebent nusiustu pas hematologs, bet siaip maziausoai as ten noriu gryzt

5. Good Karma
    2017.11.19 18:00 (prieš 4 sav.)

10 mėn. 3 sav.

2017.11.19 18:00 (prieš 4 sav.)

InMau parašė:
    Man jokiu koju nieko pas ji rodyt nereikejo, net kitu tyrimu neziurejo tik AFS, o jie jam pasirode idealus net itarimu del AFS nebuvo...del homocisteino isvis nieko…

Rimtai? tikrai kad nemalonią situaciją tada su juo turėjai. Iš daugelio atsiliepimų maniau kad normalus gydytojas, rimtai žiūri į tą AFS, net susidarė įspūdis kad reikia nereiki skiria vaistus, AFS temoje ne viena jį gyrė ir kur neturinčios patvirtinto AFS nes kaip ir sėkmingai išnešiojo su jo rekomendacijomis. tikrai gaila kad tokia patirtis pas jį nekokia

6. Nauja3
    2017.11.19 18:10 (prieš 4 sav.)
    2017.11.19 18:10 (prieš 4 sav.)

A-lita parašė:
    Sveikos
    As irgi dabar taip noriu grizti prie planavimo, bet deja, negaliu. Reikia viena ci…

Aš po persileidimo geriau foli ir pregnacare-before conception.Čia planuojančiom.palaukiau kol ateis mm ir vėl planavom,užkibo.Tai truputį baimės yra ar ne per greit.Bet tikiuos bus viskas gerai.Tad ir tau linkiu sekmės planuojant ir suplanuojant

7. Auste..
    2017.11.19 18:27 (prieš 4 sav.)
    2017.11.19 18:27 (prieš 4 sav.)

Inesssa parašė:
    Ech..tikiuosi kad butent tai mum pades 😍😇

Man sesė kaip tik šnd pasakojo, kad kai ji gimdė su ja palatoj gulėjo ir mergina turėjusi 6 persileidimus, ir tik dėl fraksiparino pavyko išnešiot ir pagimdyt 7ta tikėkimės ir jums taip pasiseks. Tik sakė pilvukas visas žiaurus, mėlynas, bet ko dėl to vaikelio nepadarysi

8. InMau
    2017.11.19 18:39 (prieš 4 sav.)

11 mėn. 2 sav.

2017.11.19 18:39 (prieš 4 sav.)

Good Karma parašė:
    Rimtai? tikrai kad nemalonią situaciją tada su juo turėjai. Iš daugelio atsiliepimų maniau kad normalus gydytojas, rimtai žiūri į tą AFS, net susidarė įspūdis kad r…

Gal cia man taip papuole...skyre aspirina profilaktiskai, bet ta aspirina kiekvienai skiria jis
    Ejau ir as pas ji del tu geru atsiliepimu, deja mano patirtis nekokia

9. Auste..
    2017.11.19 19:17 (prieš 4 sav.)
    2017.11.19 19:17 (prieš 4 sav.)

InMau parašė:
    Gal cia man taip papuole...skyre aspirina profilaktiskai, bet ta aspirina kiekvienai skiria jis

Nu va kaip nefainai kai sumoki belenkiek, o konsultacija š..

Tos kurios daros folį eritrocituose, ar čia geras rezultatas? ryt eisiu tų LH, FSH kartot ir pirštai nuešti dar kažką išsitirt ir skambinsiuos ginei, meldžiuos, kad be užrašymo priims..

10. Inesssa
    2017.11.19 19:31 (prieš 4 sav.)

9 mėn. 2 sav.
    6 m. 5 mėn.

2017.11.19 19:31 (prieš 4 sav.)

InMau parašė:
    Man jokiu koju nieko pas ji rodyt nereikejo, net kitu tyrimu neziurejo tik AFS, o jie jam pasirode idealus net itarimu del AFS nebuvo...del homocisteino isvis nieko…

Sakes... na man jis toks gerietis pasirode. Ir uzmityvavo net labai.... keista net skaityt kad toks saltas buvo....

Žinutės parašytos:
Naujas komentaras