Nėštumas po persileidimo (Archyvas iki 2018.02.01)

Kada po persileidimo vėl bandyti pastoti ir kokių priemonių imtis, kad kitas nėštumas būtų sėkmingesnis. Skaityti visą straipsnį
  1. Jokūbas 4 mėn. 3 sav.
    2 m. 1 mėn.

2018.01.22 10:12 (prieš 9 mėn.)

klydau parašė:
    Sveikute,
    Geras jausmas mieguistumas.

O progesterono neskyrė su hematoma? Ne vienai skiria jį papildomai dėl gleivinės atsinaujinimo, geresnės būklės ir pan.
    Svarbu, kad hematoma nebūtų pavojingoje vietoje (virš vaiko ir pan).
    Iš to ką skaičiau apie kitas mūsų grupėje, tai gulimas rėžimas ir progesteronas.

2. 2018.01.22 10:15 (prieš 9 mėn.)

klydau parašė:
    Teplioja tryputi tamsiu. Pirma karta skyre gulima rezima,po poros savaiciu dare echo,issivaiksciojo. Db vakar vel skambina verkdama,kad vel atsinaujino is S…

Jei tamsiai teplioja nieko baisaus. Aš net gulėjau ligoninėje dėl kraujavimų ir hematomų, bet man viskas baigėsi blogai.. Tai iš savo patirties galiu pasakyti, kad reikia nueiti pas savo gydytoją ir prašyti biuletenio. Privalo išduoti. Man viena neišdavė, o kita gydytoja nusistebėjo kodėl neišdavė ir iškart išrašė.

Kitas pastebėjis tegul nebevažiuoja į Santariškes.. Aš 3 kart važiavau į santariškes ir ten apžiūrėdavo ir paleisdavo namo, o nuvažiavus į Vilniaus gimdymo namus ir paaiškinus visą situaciją (man irgi buvo apie 13 sav, tik aš daug kraujavau) iškart paguldė į ligoninę.

Gydytojai man sakė, kad negalima laikyti šlapimo pūslės pilnos. Ir ligoninėj taip pat buvo griežtas gulimas rėžimas. Dar ligoninėj duodavo lašines ir ultrogestan. ir liepdavo gerti labai daug vandens.

3. ❤ Eronas 6 m. 5 mėn.

2018.01.22 10:19 (prieš 9 mėn.)

giedrulisimo parašė:
    O progesterono neskyrė su hematoma? Ne vienai skiria jį papildomai dėl gleivinės atsinaujinimo, geresnės būklės ir pan.

Duhaston skyre,bet pagal mane labai maza kieki.

4. ❤ Eronas 6 m. 5 mėn.

2018.01.22 10:21 (prieš 9 mėn.)

naujoke_5 parašė:
    Jei tamsiai teplioja nieko baisaus. Aš net gulėjau ligoninėje dėl kraujavimų ir hematomų, bet man viskas baigėsi blogai.. Tai iš savo patirties galiu pasakyti, kad …

Tas ir yra,kad jie isikirte i tas valdiskas poliklinikas,as eiciau kur privaciai pasikonsultuoti.

5. Jokūbas 4 mėn. 3 sav.
    2 m. 1 mėn.

2018.01.22 10:23 (prieš 9 mėn.)

klydau parašė:
    Duhaston skyre,bet pagal mane labai maza kieki.

Na, man tas duphas... Prašyčiau kokio Utrogestan.
    Normaliai duoda tą geresnį progesteroną, tik tingi jie pildyti popierizmą, nes reikia surašyti ne vieną lapą, norint skirti Utrogestan.

6. 2018.01.22 10:25 (prieš 9 mėn.)

klydau parašė:
    Tas ir yra,kad jie isikirte i tas valdiskas poliklinikas,as eiciau kur privaciai pasikonsultuoti.

Iš savo patirties galiu pasakyti, kad ir poliklinikose būna gerų gydytojų, bet juos reikia atrasti. Man poliklinikoje viena neišrašė biuletenio, o kita nusistebėjo kodėl nedavė.. Ir Jūs teisi privati konsultacija tikrai nepamaišytų. Bet biuletenį gauti iš poliklinikos tikrai įmanoma.

7. ❤ Eronas 6 m. 5 mėn.

2018.01.22 10:43 (prieš 9 mėn.)

giedrulisimo parašė:
    Na, man tas duphas... Prašyčiau kokio Utrogestan.
    Normaliai duoda tą geresnį progesteroną, tik tingi jie pildyti popierizmą, nes rei…

Bet tarkim PRG trukumas negaletu itakoti kazin hematomu susidaryma? Liepiau pasidaryti PRG tyrima.

8. Jokūbas 4 mėn. 3 sav.
    2 m. 1 mėn.

2018.01.22 10:47 (prieš 9 mėn.)

klydau parašė:
    Bet tarkim PRG trukumas negaletu itakoti kazin hematomu susidaryma? Liepiau pasidaryti PRG tyrima.

Žinok, nelabai... Tiesiog, kartais būna jau toks organizmas, kad susiformuoja hematomos. Yra kurios vartojo didelius Prg kiekius ir turėjo nemažas hematomas.
    Hematoma turi išsivalyti. Kai valosi, teplioja, kraujuoja. Tą Prg skiria būtent, kad gleivinė greičiau atsistatytų nuo tų tepliojimų.
    Tik gali galbūt jos Prg pakristi, nes valosi hematoma. Tada papildomas vartojimas nepakenktų.

9. ❤ Eronas 6 m. 5 mėn.

2018.01.22 10:56 (prieš 9 mėn.)

naujoke_5 parašė:
    Iš savo patirties galiu pasakyti, kad ir poliklinikose būna gerų gydytojų, bet juos reikia atrasti. Man poliklinikoje viena neišrašė biuletenio, o kita nusistebėjo …

Tikiu,kad yra.

10. ❤ Eronas 6 m. 5 mėn.

2018.01.22 10:59 (prieš 9 mėn.)

giedrulisimo parašė:
    Žinok, nelabai... Tiesiog, kartais būna jau toks organizmas, kad susiformuoja hematomos. Yra kurios vartojo didelius Prg kiekius ir turėjo nemažas hematomas.

Tikiuos,kad viskas bus gerai mano busimam sunenui ar duktereciai. Sunkokai pastojo,o ir dabar negali ramiai pasidziaugti laukimu.

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.