Nėštumas po persileidimo

Kada po persileidimo vėl bandyti pastoti ir kokių priemonių imtis, kad kitas nėštumas būtų sėkmingesnis. Skaityti visą straipsnį
Komentuoti
  1. 2019.03.23 11:21 (prieš 4 mėn.)

Golden girl parašė:
    Laba vakara.man siandien nustate kad vaikas kaip.8 savaiciu dydzio nera sirdies plakimo.bet beveik 7 savaiciu dare skana lietuvoj ir buvo viskas gerai ir laikas ati…

As su antru persileimu pradejau tepliot 12sav, po keliu dienu buvo 12 sav skanas ir as jau pati maciau kad vaiko nebera, nes jis turetu but laimo dydziu
    O, tai sirdute buvo nustojus plakti 7 sav. O labai kraujuot pradejau 14 sav tai tada ir padare abrazija. Net po abrazijos kol hormonai susitvarko praeina min menuo, arba jei blogai isvale visdar gali rodyti kad laukiates.

2. 2019.03.23 12:03 (prieš 4 mėn.)

Eglike parašė:
    As su antru persileimu pradejau tepliot 12sav, po keliu dienu buvo 12 sav skanas ir as jau pati maciau kad vaiko nebera, nes jis turetu but laimo dydziu

Bet sako kad apie 4 sav jau mires tai kaip tas nestumo horm9nas toks aukstas nesuprantu.jokiu simptomu nieko.

3. 2019.03.23 12:07 (prieš 4 mėn.)

Golden girl parašė:
    Bet sako kad apie 4 sav jau mires tai kaip tas nestumo horm9nas toks aukstas nesuprantu.jokiu simptomu nieko.

Delto kad jus dar laukiates, niekas neissivale... sakau jei isvalymo metu palirka gabaliuka nestumo gali rodyti nestuma vistiek.. sakau as nuejusi i 12 sav echo maciau kad vaiko ekrane nesimato...taip ir supratau kad jau viskas...

4. 1 m. 5 mėn.

2019.03.23 12:14 (prieš 4 mėn.)

Golden girl parašė:

Manau ivyko klaida. Jau turejot ir pradet Kraujuot tokiu atveju. Nelaukite eikit pas privatu ir paciai bus ramiau

5. 2019.03.23 20:17 (prieš 4 mėn.)

Simansy parašė:
    Manau ivyko klaida. Jau turejot ir pradet Kraujuot tokiu atveju. Nelaukite eikit pas privatu ir paciai bus ramiau

Buvau privaciai patvirtina bloga zinia.vaikelis mires 8 sav ir 3 dienu.privati gydytoja sake kad per pora dienu jau tureciau pradet kraujuot nes maiselis pakeites forma.skambinau i ligonine vietu operacijai nera laukt iki pirmad ir tada registruos operuot kitaip tariant temps kol persileisiu manau.susirinkau kiek galejau vaistu ir laukiu jauciu toki kaitima pilvo apacioi ir nugaros apacioi.turbut teks atkentet.labai liudna kad po tokios zinios dar teks skausmus atkentet.vakar isreikalavau kraujo tyrimo sepsio nera kolkas.labai bijau.pries tai persileidau du kartus bet per pus mazesniam nestume.labai bijau.
    ..nepakeliu tos minties kad jau negyvas gniužuliukas dar mano kune.

6. 2019.03.23 20:37 (prieš 4 mėn.)

Golden girl parašė:
    Buvau privaciai patvirtina bloga zinia.vaikelis mires 8 sav ir 3 dienu.privati gydytoja sake kad per pora dienu jau tureciau pradet kraujuot nes maiselis pakeites f…

Labai uzjauciu tave,zinau ka tai reiskia.Viskas su laiku praeina,svarbu dirbti su savo mintimis,ir stengtis nukreipti mintis.

7. 2019.03.23 20:44 (prieš 4 mėn.)

Golden girl parašė:
    Buvau privaciai patvirtina bloga zinia.vaikelis mires 8 sav ir 3 dienu.privati gydytoja sake kad per pora dienu jau tureciau pradet kraujuot nes maiselis pakeites f…

Savaitgali nebookina operacija,nueik pirmadieni i a&e ir tave priims i early pregnancy unit,ten padarys visus tyrimus ir antradieni jau turetu operuot,jei prades labai skaudet negerk jokiu nuskausminamuju ir vaziuok i priimamaji! As delsiau prieita karta iki 14 sav,tai irgo buvo vos ne iki sepsio... stiprybes!

8. 2019.03.23 20:48 (prieš 4 mėn.)

Eglike parašė:
    Savaitgali nebookina operacija,nueik pirmadieni i a&e ir tave priims i early pregnancy unit,ten padarys visus tyrimus ir antradieni jau turetu operuot,jei prade…

As vakar praleidau ligoninei liepe rinktis buda ka daryt.pasakiau kad nieko nedarysiu kol dar vieno skano nebus.man joe padare skana maziau nei per minute ir kadangi kraujas parode 66900 vakar nusprendziau privaciai pasidaryt ir siandien skambinau su sprendimu liepe pirmad jiem skambint tada matys kur gali mate ikist operacijai.

9. 2019.03.23 20:51 (prieš 4 mėn.)

Golden girl parašė:

Uzjauciu. Man paciai nustate pries daugiau nei menesi nesivystanti nestuma butent nuo 8 sav ir 3 dienu buvo nustojes vystytis. Sia zinia suzinojau budama 11 sav ir 4 d. Tai mane paleido dar savaitei vaiksciot ir laukt, kad gal savaime issivalys. Nekraujavau, po savaites pasiprasiau abrazijos, nes nenorejau vaistu. Jokio uzdegimo nebuvo, praejo viskas sklandziai. Nebijokit, uzsibookinkit, susitvarkykit. Zinau, kad sunku laukti, kai zinai, kad nieko nebera... O po operacijos vis tiek profilaktiskai antibiotiku, manau, skiria.

10. 2019.03.23 21:28 (prieš 3 mėn.)

PiktasKeksas parašė:
    Uzjauciu. Man paciai nustate pries menesi nesivystanti nestuma butent nuo 8 sav ir 3 dienu buvo nustojes vystytis. Sia zinia suzinojau budama 11 sav ir 4 d. Tai man…

Aciu stiprybes ir jums.Man jau trecias is eiles tik si kart istempem ilgiau.manau nebebandysim.daugiau nei aisku kad nelemta.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras