Nėštumas po persileidimo

Kada po persileidimo vėl bandyti pastoti ir kokių priemonių imtis, kad kitas nėštumas būtų sėkmingesnis. Skaityti visą straipsnį
Komentuoti
  1. 2019.06.12 23:42 (prieš 5 d.)

Simansy parašė:
    Sakot laukiat atsakymu is laboratorijos? Ka tyretes? Ar embriona?

Na kiek supratau taip, išsiuntė ištirti embrioną, sakė nežino kiek pavyks sužinot, bet tiesiog laukt 10 dienų atsakymo. Aš kai klausiau ką tiksliai tirs, kokius tyrimus darys, man is tikrųjų konkrečiai net neatsakė, bet labai laukiu atsakymo. Gal nuskambės žiauriai, bet man būtų ramiau, jei žinočiau, kad tiesiog buvo vystymosi klaida, išsigimimas ir gamta padarė tai ką reikėjo, nes jei sužinočiau, kad vaikutis buvo sveikas, pirmoj vietoj pikčiausia būtų ant daktarų, nes jie man į akis melavo, kad viskas gerai, kai matė, kad negerai ir išleido namo pasakę nusiramint ir ilsėtis, o išvadose parašę, kas gresia persileidimas. Tai pasikartosiu, bet tiesiog, jei būtų man tada į akis pasakę, kad negerai, gresia persileidimas, reikalaučiau, kad kažką bandytų daryt ir iš ligoninės kojos nebūčiau kėlus. O antroj vietoj pergyvenčiau dėl savo kūno ir organizmo, kad su juo kažkas blogai, jei atmetė vaikelį.

2. 1 m. 4 mėn.

2019.06.12 23:47 (prieš 5 d.)

domaram parašė:
    Na kiek supratau taip, išsiuntė ištirti embrioną, sakė nežino kiek pavyks sužinot, bet tiesiog laukt 10 dienų atsakymo. Aš kai klausiau ką tiksliai tirs, kokius tyr…

Na, taip suprantu jus pilnai su tokiais jausmais. Man paciai gaila ir pikta buvo, jog jie bet nepasiule ar net neuzklause del is tyrimo manojo, nes norejau net labai suzinoti priezasti. Bet kartais gal geriau ir nezinot, ir tiesiog planuoti ir tiketis geriausio kutam bandyme.

3. 2019.06.13 08:34 (prieš 5 d.)

domaram parašė:
    Tai jums gydytoja nepaskyrė gydymo kažkokio nors turėjo ar kaip? Nes man tai tiesiog, pasakė, kad viskas gerai, spazmai praeis pailsėjus (nors išraše irašė gresiant…

Man gydymo nepaskyrė, nors reikėjo (progesterono ir aspirino), o po kelių dienų nuo vizito nustojo vystytis. Persileidau dar po 4 savaičių. Nors per apžiūrą jau buvo neatitikimų, kurie rodė, kad kažkas negerai. Labai gailiuosi, kad iškart nenuėjau pas kitą gydytoją, nes labai aplaidžiai žiūrėjo. Gal būtų pavykę išsaugoti ar bent jau nenešioti dar mėnesį...

4. 2019.06.13 10:13 (prieš 5 d.)

Pikciuk parašė:
    Man gydymo nepaskyrė, nors reikėjo (progesterono ir aspirino), o po kelių dienų nuo vizito nustojo vystytis. Persileidau dar po 4 savaičių. Nors per apžiūrą jau buv…

Nu siaubas... Kodėl mes nebegalim pasitikėti žmonėm, kurių rankose mūsų sveikata, mūsų vaikai... Aš buvau nusiteikusi sekančią dieną eiti privačiai, kad apžiūrėtų, bet deja nebespėjau... Bet jūsų atveju išvis, tikrai rašyčiau skundus ir būtų paskelbta tos daktarės pavardė. Aš net esu nusiteikusi važiuot pas tą daktarę kalbėtis, jei paaiškės, kad embrionui buvo viskas gerai

5. 2019.06.13 11:04 (prieš 5 d.)

Padruškė parašė:
    Sveikos!
    Buvau šiandien pas gydytoja, nes nuo šeštadienio vakaro pradėjau kraujuoti, krauja…

Sveiki, kaip jūs dabar jaučiatės? Gal geriau?

6. 2019.06.13 12:17 (prieš 5 d.)

domaram parašė:
    Sveiki, kaip jūs dabar jaučiatės? Gal geriau?

Sveiki, vis dar tebekraujuoju, antradienio vakare krešuliai dideli dukart išėjo.. tai nieko jau nebesitikiu.. Vakar dienos metu buvo dideli skausmai užėję, gimda spazmuoja.. Greičiau viskas pasibaigtu geriau. Grįšim liepos mėnesį į Lietuva tai tiesiu taikymu važiuosim tirtis kas ne taip..

7. 2019.06.13 14:06 (prieš 4 d.)

Padruškė parašė:
    Sveiki, vis dar tebekraujuoju, antradienio vakare krešuliai dideli dukart išėjo.. tai nieko jau nebesitikiu.. Vakar dienos metu buvo dideli skausmai užėję, gimda sp…

O ligoninėj nebuvot daugiau? Gal nuvažiuokit?
    Beje gal praleidau, bet jau ne pirma karta?
    Užjaučiu jus labai...

8. 2019.06.13 14:10 (prieš 4 d.)

domaram parašė:
    O ligoninėj nebuvot daugiau? Gal nuvažiuokit?
    Beje gal praleidau, bet jau ne pirma karta?

Taip.. sausi turejau pirma persileidima 😔

9. 2019.06.13 14:14 (prieš 4 d.)

Padruškė parašė:
    Taip.. sausi turejau pirma persileidima 😔

Kodėl tokia neteisybė, kartais taip pikta, kad visokios alkoholikės ir narkomanės išnešioja ir pagimdo vaikus, o moterys, kurios labai to nori ir viską daro, turi taip kankintis... Aš taip nekantrauju bandyti vėl, bet tuo pačiu ir labai bijau. O pirmą kartą neaišku dėl ko buvo?

2
  10. 2019.06.13 14:42 (prieš 4 d.)

domaram parašė:
    Kodėl tokia neteisybė, kartais taip pikta, kad visokios alkoholikės ir narkomanės išnešioja ir pagimdo vaikus, o moterys, kurios labai to nori ir viską daro, turi t…

Neaišku.. bet galvoju gal dėl skydliaukės, nes pas mane tyrimai labai šokinėjo.. bet kas ši kart nežinau, daktarai labai apatiški, kaip kad ir sakiau be triju kartu jie čia net neina i kalbas nes tipo normalus ir labai dažnas atvejis persileidimas.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras