Nėštumas po persileidimo

Kada po persileidimo vėl bandyti pastoti ir kokių priemonių imtis, kad kitas nėštumas būtų sėkmingesnis. Skaityti visą straipsnį
Komentuoti
  1. 2019.06.18 21:57 (prieš 1 mėn.)

jonre parašė:
    Uj uj...ką mums moterims tenka iškęsti,kai pagalvoji...ir vistiek mes nenuleidžiam rankų,stojamės,einam,darom. Šaunuolė tu!!

O kas belieka, kai noras begalinis 🥰 visos mes šaunuolės, nes reikia labai daug stiprybės atlaikyt tokias patirtis ir nenuleist rankų, kai matau kokios kitos stiprios, tai labai motyvuoja 😊

2. 2019.06.18 22:04 (prieš 1 mėn.)

domaram parašė:
    O kas belieka, kai noras begalinis 🥰 visos mes šaunuolės, nes reikia labai daug stiprybės atlaikyt tokias patirtis ir nenuleist rankų, kai matau kokios kitos stipri…

Mes moterys esam labai stiprios ❤️

2
  3. 2019.06.22 18:13 (prieš 4 sav.)

Niekada negalvojau ,kad man taip nutiks bet nuvykusi atlikti genetinius tyrimus su vyru suzinojom ,kad musu vaikelio sirdele nebeplaka ,baisus jausmas uzpludo rekiau nesamu balsu bet galiausiai ateina susitaikymas mano vyras labai lauke to vaikelio jam susitaikyti sekasi sunkiau .Kaip galeciau jam padeti?Vaikeliui jau buvo 13 savaiciu ,mamytes kurios tai isgyveno pasidalinkit savo patirtimi ar mes su vyru galesime dar tureti leliuka,kaip isgyventi pirmasias dienas?Kas padejo susitaikyti?

4. 2019.06.22 18:54 (prieš 4 sav.)

Ambergueen parašė:
    Niekada negalvojau ,kad man taip nutiks bet nuvykusi atlikti genetinius tyrimus su vyru suzinojom ,kad musu vaikelio sirdele nebeplaka ,baisus jausmas uzpludo rekia…

Susitaikys ir norės bandyti vėl, jei labai norėjo tai tikrai norės. Mano vyras irgi sunkiai reagavo, aš pirmom dienom sakiau, kad šitą žaizdą man užgydys tik naujas nėštumas, maniškis sakė, kas nežino kada atsigaus ir pasiryš vėl. Bet aš jį raminu pasakodama, kad tai natūralu, kad statistika žiauri ir tai įvyksta labai dažnai, bet tokia jau ta gamta, sakau, kad mūsų kaltės čia nebuvo. Tai dabar jau nurimo, pats pasidomėjo ir jau ramiau jam. Na niekad nesusimąstai kaip iš tikro sunku su nėštumu ir iki paskutinės minutės negali būti 100proc ramus, kad nėštumas bus sėkmingas. Atrodo va jei pastojai tai jau viskas, bet dabar man po persileidimo atrodo taip sunku visgi susilaukt vaikelio. Na bet noras ima viršų reikia laiko, atsigausit psichologiškai ir pastosit vėl

5. 7 m. 6 mėn.
    11 m.

6. 2019.06.27 09:18 (prieš 3 sav.)

4 persileidimai per 1,5 metų. Atlikta belekiek tyrimų, niekas neranda dėl ko. Šį kartą jau mačiau kaip plakė širdelė ir galvojau, kad viskas bus gerai, bet šiandien sužinojau, kad nustojo vystytis 7sav+5. Toks jausmas, kad nebėra resursų susirinkt save. Kaip galima ištisai bandyt ir bandyt.. pikta ant viso pasaulio ir, kad mokslas negali pasakyt kodėl taip vyksta..

1
  7. 1 m. 5 mėn.

2019.06.27 10:16 (prieš 3 sav.)

Gintarė S.S. parašė:
    4 persileidimai per 1,5 metų. Atlikta belekiek tyrimų, niekas neranda dėl ko. Šį kartą jau mačiau kaip plakė širdelė ir galvojau, kad viskas bus gerai, bet šiandien…

Labai apgailestauju dėl jūsų patirties. O paskutinio nėštumo metu vartojote papildomus medikamentus (prg, aspiriną, hepariną)?

8. 2019.06.27 10:50 (prieš 3 sav.)

svaja parašė:
    Labai apgailestauju dėl jūsų patirties. O paskutinio nėštumo metu vartojote papildomus medikamentus (prg, aspiriną, hepariną)?

Folis, vit.d., 0,25 tiroksinas, aspirinas 75mg, gepretix 200mg. Prieš savaitę dariausi tyrimus, visi rodikliai buvo geri.. gydytojai sako gamtos atranka: 4 kartai? Jau tikrai nebesitiki, kad 4 iš eilės ne taip.chromosomos sukrenta..

9. 2019.06.27 11:14 (prieš 3 sav.)

Gintarė S.S. parašė:
    4 persileidimai per 1,5 metų. Atlikta belekiek tyrimų, niekas neranda dėl ko. Šį kartą jau mačiau kaip plakė širdelė ir galvojau, kad viskas bus gerai, bet šiandien…

10. 2019.06.27 11:15 (prieš 3 sav.)

Gintarė S.S. parašė:
    Folis, vit.d., 0,25 tiroksinas, aspirinas 75mg, gepretix 200mg. Prieš savaitę dariausi tyrimus, visi rodikliai buvo geri.. gydytojai sako gamtos atranka: 4 kartai? …

As po triju nelaimiu tyriausi, pas genetike ejau, tyriuausi del AFS(antifosfolipidinio sindromo) pas endokrinologe ejau. Genetiskai kariotipai musu su vyru geri, pas mane raso vieno geno mutacija bet as tik nesiotoja persileidimams sake neturi itakos, AFS nepatvirtino, endokrinologe istyri letini tiroidita. Geriu db folio rugsti, ltiroksina 125mg, aspirina 150mg. Jei dar nesityrete tikrai eikite tirtis. Beje db tth kas 3sav darausi kraujo tyrimus ir vis reguliuoja doze(didina)

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras