Nėštumo pašalpos stovint darbo biržoje

Komentuoti
  1. Justina 7 m. 4 mėn.
    Kamile 10 m. 3 mėn.

2018.10.16 20:43 (prieš 1 mėn.)

etumri parašė:
    Per paskutini apsilankyma sake issiust elektroniniu pastu kai jau iseisiu ta pacia diena, isbrauks. Issiunciau, gavau atsakyma kad duomenys gauti, kazkaip ir nesusi…

Tai siuntet iskart kai isejot i dekreta? Gal ji atostogavo ir kita kokia pavadavo ir neisbrauke jus?

2. 2018.10.17 18:23 (prieš 1 mėn.)

Sveikos, mergaites. Gal galit patarti. Ar priklausys dekretines ismokos ir kasmenesines ismokos is sodros tokiu atveju: rugsejo 5 isejau is darbo ir istojau i darbo birza, o rugsejo gale suzinojau, kad laukiuosi. Dieninio darbo nerandu, o veliau kazin ar kazkur priims. Tai ar priklausys kazkas? P.S. 2 metus esu isdirbusi ir bedarbio ismokas gausiu

3. Justina 7 m. 4 mėn.
    Kamile 10 m. 3 mėn.

2018.10.17 18:43 (prieš 1 mėn.)

ZinaRup parašė:
    Sveikos, mergaites. Gal galit patarti. Ar priklausys dekretines ismokos ir kasmenesines ismokos is sodros tokiu atveju: rugsejo 5 isejau is darbo ir istojau i darbo…

Taip, viska gausit, nes kol gaudinesit bedarbio ismoka, stazas eis toliau, tad turesit reikiamo stazo, kad gauti visas ismokas, tik aisku pacias ismokas skaiciuos is paskutiniu 12 men pajamu, tad bus kiek mazesne, nes bedarbio ismoka nebus tokia kaip alga.

4. 2018.10.17 19:42 (prieš 1 mėn.)

[email protected] mama parašė:
    Taip, viska gausit, nes kol gaudinesit bedarbio ismoka, stazas eis toliau, tad turesit reikiamo stazo, kad gauti visas ismokas, tik aisku pacias ismokas skaiciuos i…

Dekoju uz atsakyma

1
  5. 2018.10.18 19:16 (prieš 1 mėn.)

Sveikos. Yra tokia situacija. Antrus metus vpa pasiėmė vyras, aš nuėjau į ligonių kasas, kad draustų valstybės lėšomis. Ir nesenai sužinojau kad laukiuosi. Kaip bus su visokiom išmokom dabar man? Su pirmuoju stažo turėjau, buvau DB, poto išsibraukiau. Skaičiuos kaip su pirmuoju dekretą, vpa ar kaip? Ar geriau man buvo dabar vėl į DB užsirašyt?

6. Justina 7 m. 4 mėn.
    Kamile 10 m. 3 mėn.

2018.10.18 19:40 (prieš 1 mėn.)

.JK. parašė:
    Sveikos. Yra tokia situacija. Antrus metus vpa pasiėmė vyras, aš nuėjau į ligonių kasas, kad draustų valstybės lėšomis. Ir nesenai sužinojau kad laukiuosi. Kaip bus…

Stokit vel i birza, gaudinesit bedarbio ismoka, stazas eis toliau, o paskui jau kai eisit i dekreta, tada prasyme sodroj pazymesit, kad skaiciuotu pagal palankesni vidurki antram vaikui.

7. 2018.10.18 21:12 (prieš 1 mėn.)

[email protected] mama parašė:
    Stokit vel i birza, gaudinesit bedarbio ismoka, stazas eis toliau, o paskui jau kai eisit i dekreta, tada prasyme sodroj pazymesit, kad skaiciuotu pagal palankesni …

O jei nenueisiu į DB tai tada automatiškai mažiau gausiu ane?

8. 2018.10.18 21:17 (prieš 1 mėn.)

Ir dar kažkaip pagalvojau yra tas po kolkas rizikingas laikotarpis. Vistiek tuos antrus metus negalėčiau dirbt nes su mažiuku būsiu, o jeigu (Tfju Tfju Tfju) kas negero tai man bus nusianuliaves iš ligonių kasų sveikatos draudimas valstybės lėšomis? Jei norėčiau išeit iš DB?

9. Justina 7 m. 4 mėn.
    Kamile 10 m. 3 mėn.

2018.10.18 22:55 (prieš 1 mėn.)

.JK. parašė:
    O jei nenueisiu į DB tai tada automatiškai mažiau gausiu ane?

Ne, maziau negausit, tiesiog, kad be pajamu nesedetumete iki dekreto

10. Justina 7 m. 4 mėn.
    Kamile 10 m. 3 mėn.

2018.10.18 22:56 (prieš 1 mėn.)

.JK. parašė:
    Ir dar kažkaip pagalvojau yra tas po kolkas rizikingas laikotarpis. Vistiek tuos antrus metus negalėčiau dirbt nes su mažiuku būsiu, o jeigu (Tfju Tfju Tfju) kas ne…

Ne, niekas nesinuliuoja.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
3,00 €
38 | 10 | S
10,00 €
68 | 3-6 mėn.
8,00 €
104 | 3 - 4 m.