OVITRELLE injekcijos - ar padėjo kam pastoti?

Komentuoti
  1. 2 m. 6 mėn.

2019.04.13 07:09 (prieš 1 mėn.)

Eliza. parašė:
    Turėjom 6 paprastas stimuliacijas, bet nesėkmingai. Vyro turtas nebuvo idealus. Tai normospermija, tai šiek tiek nukrypdavo, bet pagal gydytoją turėjo vaisinti, dej…

Mano vyras tik pernai dare tyrima, kaip ir norma buvo. Jau po 4 stimuliacijos galvojau, gal kartot reik jo tyrima, bet islindo mano TTH padidejes :/ nu ziuresiu, jeigu sumazinsim TTH ir vistiek nepavyks pastot- tada reik pagalvot apie IUI ir spermogramos pakartojima, bet profilaktiskai vistiek nupirkau jam vitaminu wellman conception

2. 2 m. 2 mėn.
    8 m. 8 mėn.

2019.04.13 08:00 (prieš 1 mėn.)

VIOLGAB parašė:
    Pas mane siandien 10dienu po IUI. Dar nesidariau NT.
    GAalvoju pirmadieni pasidaryt HCG tyrima.

As po tiek dienu jau dariausi NT. Ir jie nemelavo. Is tiesu nieko nekeis ar pasidarysite anksciau ar veliau.

3. 2019.04.13 08:54 (prieš 1 mėn.)

Irvutė parašė:
    Mano vyras tik pernai dare tyrima, kaip ir norma buvo. Jau po 4 stimuliacijos galvojau, gal kartot reik jo tyrima, bet islindo mano TTH padidejes :/ nu ziuresiu, je…

Maniškis irgi šitus gėrė sėkmės

1
  4. Neegzistuojantis vartotojas
    2019.04.13 19:05 (prieš 1 mėn.)

Irvutė parašė:
    Yra merginu, kam pavyko, tik turbut reciau uzsuka i sia grupe jau, dabar kitos temos aktualios ;) cia labai nuo priezasciu priklauso, kokios bedos pas jus.lUI dazni…

Labas, man pavyko is pirmo karto. Foliu neaugino, tik ovitrelle reikejo, dabar 7 sav nestumas, ziuresim ar jis ir isliks.

5. 2019.04.14 11:17 (prieš 1 mėn.)

Marmaledas parašė:
    Labas, man pavyko is pirmo karto. Foliu neaugino, tik ovitrelle reikejo, dabar 7 sav nestumas, ziuresim ar jis ir isliks.

Žinoma kad išliks!🙏 man padarė kovo mėn laparoskopija tai auginim folius su gonaliu ir pirmadienį susileidau ovitrelle🙂 per velykas testuosiuos. Tikiuosi stebuklo🙏

1
  6. Neegzistuojantis vartotojas
    2019.04.14 12:08 (prieš 1 mėn.)

kotusiukas parašė:
    Žinoma kad išliks!🙏 man padarė kovo mėn laparoskopija tai auginim folius su gonaliu ir pirmadienį susileidau ovitrelle🙂 per velykas testuosiuos. Tikiuosi stebuklo🙏…

Linkiu, kad atridentu kiausinuka jums velykoms!

1
  7. 2019.04.23 19:35 (prieš 3 sav.)

Siandien 11 d po Ovitrelles, pradejo labai svaigti galva, pykinti ir mausti krutine, nors vaiduokliukas testuke vos matomas dar yra vis galvoju ar gali buti

8. 2019.04.23 19:39 (prieš 3 sav.)

dilara parašė:
    Siandien 11 d po Ovitrelles, pradejo labai svaigti galva, pykinti ir mausti krutine, nors vaiduokliukas testuke vos matomas dar yra vis galvoju ar gali buti :hmmm:…

Man irgi 11 dar mete vaiduokli o 12 jau nebe.🙂 taip ir isnyko....

9. 2019.04.23 19:46 (prieš 3 sav.)

2 nestumus man testas nerodydavo nieko iki menesiniu dienos , gal ir dabar reikia palaukti dar 5 dienas

10. 2 m. 6 mėn.

2019.04.23 19:57 (prieš 3 sav.)

dilara parašė:
    Siandien 11 d po Ovitrelles, pradejo labai svaigti galva, pykinti ir mausti krutine, nors vaiduokliukas testuke vos matomas dar yra vis galvoju ar gali buti :hmmm:…

Man po ovitrelles dar net 14 dienos ryte rode vaiduoklį, bet nuo 12 d po ovitrelles pradejo blankti juostelė ir požymiai pms mažėjo, tai jau žinojau, kad nepavyko. Va o jums yra vilčių dėl požymių 🤞🤞🤞

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras