Nėštumo ir gimdymo atostogos (dekretinės) ir motinystės išmokų mokėjimo tvarka 2019 metais

Nėštumo ir gimdymo atostogos (NGA), populiariai dar vadinamos dekretinėmis, yra 126 kalendorinių dienų atostogos. Skaityti visą straipsnį
Komentuoti
  1. 2019.04.18 09:02 (prieš 1 mėn.)

irvėl parašė:
    Sveikos. Situacija tokia, kad daktare pries menesi israse parsyma,del vienkartines pasalpos,nes niekur nedirbau,,tada nuvaziavau i seniunija ir man ten pasiule nuvy…

po 30 savaitės į dekretą galite išeiti bet kada, kad ir jūsų atveju nuo 34 savaitės

2. Justina 7 m. 9 mėn.
    Kamile 10 m. 8 mėn.

2019.04.18 13:38 (prieš 1 mėn.)

irvėl parašė:
    Sveikos. Situacija tokia, kad daktare pries menesi israse parsyma,del vienkartines pasalpos,nes niekur nedirbau,,tada nuvaziavau i seniunija ir man ten pasiule nuvy…

Siaip tai jus nuo 30 sav jau ir turejo gydytoja isleisti i nestumo ir gimdymo atostogas, nesvarbu ar dirbanti ar nedirbanti esat, buvot. Paskambinkit, paklauskit jos, kodel neisleido jusu laiku i dekreta. Jeigu ji "uzmirso", tai sakykit, kad skubiai reikia, kad isduotu el.nestumo ir gimdymo nedarbinguma, o tada sodroj prasyma uzpildysit.

1
  3. Justina 7 m. 9 mėn.
    Kamile 10 m. 8 mėn.

2019.04.18 13:40 (prieš 1 mėn.)

Moorta parašė:
    Sveikos, gal kas paaiškins ir man, nes jau visai jaučiuosi pasimetusi, o Sodroje man nieko dorai nepaaiškino mano terminas spalio 6d į dekretines išeisiu liepos …

Manau i dekreta eikit nuo rugpjucio 1 d, tada NGA ismoka skaiciuos is 2018.07.01-2019.06.31 laikotarpio, VPA ismoka is 2018.11.01-2019.10.31 laikotarpio.

4. 2019.04.18 21:43 (prieš 1 mėn.)

[email protected] mama parašė:
    Siaip tai jus nuo 30 sav jau ir turejo gydytoja isleisti i nestumo ir gimdymo atostogas, nesvarbu ar dirbanti ar nedirbanti esat, buvot. Paskambinkit, paklauskit jo…

Buvau siandien visur ☺ tai spejau, kaip ir . Turiu 12men. Ir 4 d. Gerai, kad sumasciau ant greituju. Tureciau, gauti kazkokias ismokas. Siaip as maniau, kad neturesiu stazo,nes darbai sezoniniai buvo, tai seniunijoje pasiule pasitikrinti , tik truputy suklaidino, nes sake, bet kada galiu uzpildyti, o pasirodo, kelios dienos ir nebutu uzteke stazo

5. Justina 7 m. 9 mėn.
    Kamile 10 m. 8 mėn.

2019.04.18 21:52 (prieš 1 mėn.)

irvėl parašė:
    Buvau siandien visur ☺ tai spejau, kaip ir . Turiu 12men. Ir 4 d. Gerai, kad sumasciau ant greituju. Tureciau, gauti kazkokias ismokas. Siaip as maniau, kad netures…

O tai kodel jusu neisleido i dekreta kai buvo 30 sav?
    Pati prasyma, tai galima uzpildyt bet kada, bet vat isejimas i dekreta, jau lemia ar uzteks stazo.

6. 2019.04.18 22:42 (prieš 1 mėn.)

[email protected] mama parašė:
    O tai kodel jusu neisleido i dekreta kai buvo 30 sav?
    Pati prasyma, tai galima uzpildyt bet kada, bet vat isejimas i dekreta, jau lemia …

Nes as nemaniau,kad turiu stazo tiek kiek reikia,nes tiek ir te dirbau.Tai daktare israse tik lapa del vienkartines pasalpos kazkokios,kur 70 eur ., Su tuo lapu turejau kreiptis i seniunija 🤔 ir nieko i kompus nevede.

7. Justina 7 m. 9 mėn.
    Kamile 10 m. 8 mėn.

2019.04.19 13:58 (prieš 1 mėn.)

irvėl parašė:
    Nes as nemaniau,kad turiu stazo tiek kiek reikia,nes tiek ir te dirbau.Tai daktare israse tik lapa del vienkartines pasalpos kazkokios,kur 70 eur ., Su tuo lapu tur…

O turejo. Jau cia gydytojos aplaidumas, turejo jus isleisti i dekreta nuo 30 sav.

8. Mažylis 7 sav.
    Dičkis 4 m. 3 mėn.

2019.04.19 14:22 (prieš 1 mėn.)

irvėl parašė:
    Nes as nemaniau,kad turiu stazo tiek kiek reikia,nes tiek ir te dirbau.Tai daktare israse tik lapa del vienkartines pasalpos kazkokios,kur 70 eur ., Su tuo lapu tur…

Man atrodo, kad jūs pati nelabai suprantat kokį išrašą jums ginė davė. Kažkaip neabejoju, kad tas lapas ir yra išleidimas į nga.
    Kas tame išraše parašyta?

9. 2019.04.19 15:42 (prieš 1 mėn.)

B.I.T.Ė. parašė:
    Man atrodo, kad jūs pati nelabai suprantat kokį išrašą jums ginė davė. Kažkaip neabejoju, kad tas lapas ir yra išleidimas į nga.

Socialines paramos skyriui. Vardas Pavarde,terminas. Nescioji pagal ligos ir motinystes draudimo istatyma neturi gauti motinystes pasalpos, tad priklauso vienkartine ismoka. ( Cia sutrumpintai),tai su situo eiti turejau i seniunija.
    Na dabar viska susitvarkiau jau normaliai.

10. Justina 7 m. 9 mėn.
    Kamile 10 m. 8 mėn.

2019.04.19 16:03 (prieš 1 mėn.)

irvėl parašė:
    Socialines paramos skyriui. Vardas Pavarde,terminas. Nescioji pagal ligos ir motinystes draudimo istatyma neturi gauti motinystes pasalpos, tad priklauso vienkartin…

O paaiskino, kodel jus neisleido laiku i dekreta?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras