N.E.R. parašė:
Aš vis dar laukiu ats., bet man tik ketvirtadienį bus 2 sav. po nutraukimo...pirmos histologijos laukiau apie mėn., tai manau ir čia neskubės...Pas mane buvo prasid…
Uch.... suprantu...... man irgi labai baisu bėgantys metai. Kazkokia panika. Pas mus UG iskart rode patologija galvoje, placentoje. Mano akiai nekrito labai niekas, bet visi genetikai iskart pasake, kad cia yra labai labai blogai. Ir mano gyva mergyte dar su manimi nuo tos žinios gyveno pilve dvi savaites iki biopsijos ir gydytoju konsiliumo. Baisu. Tikiuosi is Dievo gauti kompensacija...... viena, sveika, gyva vaikelį.







