Nėštumo testai ''vaiduokliukai'' bei įvairūs pašnekesiai :)

Komentuoti
  1. 6 mėn. 6 d.
    saulyte 7 m. 5 mėn.

2019.04.12 20:29 (prieš 1 mėn.)

Rojaus gabalėlis parašė:
    Sveikos, pasidariau siandien testa, pasirode gan aiskus vaiduokliukas, nuotraukose nelabai gerai matomas... Taciau neturejau daug laiko nagrineti, skubejau i darba,…

Manau yra

1
  2. 5 mėn. 3 sav.

2019.04.13 10:23 (prieš 1 mėn.)

Mildule parašė:
    Norėčiau patarimo. Dar kovo menesi pradejau jaustis prastai. Mane pykino. Skauda pilva. Nugara. Dariausi testus kurie nieko nerode. 28 diena buvau pas gydytoja. Ji …

Zinokit pas mane ir panasi situacija siuo metu. Paskutines mm buvo Vasario 25d, dabar veluoja jau 18d, testai neigiami, bet pykina, kartais atrodo net vemt eisiu, skauna galva, ilgai pastovejus strenas skaida ir kartais iskyros buna gausesnes ir gelsvos. Ginekologe atostogauja ir nezinau ka daryti. Gal ir man kas nors ka nors patars 😔 dirbu fizini darba, tai jei uzkibo kazkas, kruvi ir tempa sumazinciau, kad nepakenkti...
    P.s. ir viduriai baisiai kieteja, buna dienu nieko, bet buna, kad vos iseina...🤦‍♀️

3. 6 mėn. 6 d.
    saulyte 7 m. 5 mėn.

2019.04.13 12:26 (prieš 1 mėn.)

nesidomek parašė:
    Zinokit pas mane ir panasi situacija siuo metu. Paskutines mm buvo Vasario 25d, dabar veluoja jau 18d, testai neigiami, bet pykina, kartais atrodo net vemt eisiu, s…

Testas nerodo manau ir nera

4. 2019.04.14 07:32 (prieš 1 mėn.)

Kaip manote ar yra galimybė, kad laukiuosi 5d veluoja mėnesinės( kas man nebūdinga,nes labai reguliarios pas mane)
    pries 3d dariaus testas buvo neigiamas o dabar lyg matosi vaiduokliukas ar tiesiog matau tai ka noriu matyt☺️☺️❤️❤️❤️

1
  5. 5 mėn. 3 sav.

2019.04.14 09:19 (prieš 1 mėn.)

juuustiiinaa parašė:
    Kaip manote ar yra galimybė, kad laukiuosi 5d veluoja mėnesinės( kas man nebūdinga,nes labai reguliarios pas mane)

Matau ir as vaiduokliuka 😌

6. Mėta 7 m. 11 mėn.
    Leja 9 m. 9 mėn.

2019.04.24 23:00 (prieš 3 sav.)

laba
    pasidariau nėštumo testą Amedi+plus. Ankstyvas nėštumo testas. Iš pradžių neįžiūrėjau teigiamo.. bet palaukiau ir po 2 val. toks rezultatas. Vėluoja 3 dienas. Sirgau kovo 25 d. mylėjomės balandžio 7 rodo ovuliaciją, nors nebaigėm viduje. Kaip manote?..
    labai jaudinuosi, neplanuotas būtų nėštumas.

7. 6 mėn. 6 d.
    saulyte 7 m. 5 mėn.

2019.04.25 00:26 (prieš 3 sav.)

Savana parašė:
    laba
    pasidariau nėštumo testą Amedi+plus. Ankstyvas nėštumo testas. Iš pradžių neįžiūrė…

Turetu aiskiai rodyt jau.manau isdziuvimas

8. 2019.04.25 06:22 (prieš 3 sav.)

Savana parašė:
    laba
    pasidariau nėštumo testą Amedi+plus. Ankstyvas nėštumo testas. Iš pradžių neįžiūrė…

Yra tikrai

9. 2019.04.25 06:22 (prieš 3 sav.)

Spurgaaa parašė:
    Turetu aiskiai rodyt jau.manau isdziuvimas

Isdziuvimas nerodytu tokios tiesios juosteles

10. 2019.04.25 06:48 (prieš 3 sav.)

Ketrin parašė:
    Isdziuvimas nerodytu tokios tiesios juosteles

Rodytų Ir šiaip, instrukcija sako nevertinti po 10min.

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras