Nėštumo testo "vaiduokliai" (Archyvas iki 2018.08.28)

1. 2018.07.17 19:17 (prieš 3 mėn.)

Wikne parašė:
    Merginos, reikia pagalbos. Trecia dienanis eiles testukai vaiduokliuoja, bet neryskeja. Nuotraukoje jie pilnai isdziuve, bet vakar bituteje iskart kazkas smezuoti p…

Matau visuose, bet man tokie testukai budavo cheminiu nestumu ir nesivystancio metu :/

2. 3 mėn. 3 sav.

2018.07.17 19:56 (prieš 3 mėn.)

Bacio parašė:
    Matau visuose, bet man tokie testukai budavo cheminiu nestumu ir nesivystancio metu :/

Man geguzes men daryta abrazija del nesivystancio nestumo. Mastau ar dar galejo likt pakiles hcg kiekis kraujyje nes kad sitaip vaiduokliuotu visi testai, bet nerysketu man dar nera buve.... Na bet kokiu atveju laukiu mmm...

3. 2018.07.17 20:12 (prieš 3 mėn.)

Wikne parašė:
    Man geguzes men daryta abrazija del nesivystancio nestumo. Mastau ar dar galejo likt pakiles hcg kiekis kraujyje nes kad sitaip vaiduokliuotu visi testai, be…

O kada mmm? Testai visi tos pacios firmos? Nes skirtingu firmu gali buti skirtingo jautrumo. Be to ankstyvam nestume gali buti lb svarbus isgertu skysciu kiekis

4. 3 mėn. 3 sav.

2018.07.17 20:33 (prieš 3 mėn.)

meiles_kibirkstele parašė:
    O kada mmm? Testai visi tos pacios firmos? Nes skirtingu firmu gali buti skirtingo jautrumo. Be to ankstyvam nestume gali buti lb svarbus isgertu skysciu kiekis

Si menesi nusivelino ov, tai sian 10dpo, mmm noreciau sulaukti iki savaites galo. Visi testukai bitutes isskyrus pati pirma. Testai daryti visi su rytiniu slapimu.

5. 1 m. 2 mėn.

2018.07.17 20:50 (prieš 3 mėn.)

pregna test, jauciu isdziuvo ir suvaiduokliavo, nes paziurejau ne iskarto

4
  6. 2018.07.18 04:58 (prieš 3 mėn.)

Wikne parašė:
    Man geguzes men daryta abrazija del nesivystancio nestumo. Mastau ar dar galejo likt pakiles hcg kiekis kraujyje nes kad sitaip vaiduokliuotu visi testai, be…

Man po tokiu vaiduokliavimu mmm veluodavo 1-2 dienas. Ir uzjauciu del skaudzios patirties bet hcg jau turejo pasisalinti per beveik 2 men...

1
  7. 2018.07.18 04:58 (prieš 3 mėn.)

Spyglius89 parašė:
    pregna test, jauciu isdziuvo ir suvaiduokliavo, nes paziurejau ne iskarto

Man isdziuvimai budavo blankesni gerokai

8. 2018.07.18 05:45 (prieš 3 mėn.)

Niu ka merginos, jungiuos ir as pagaliau i jusu besitestuojanciu buri
    Kadangi testuotis tenka itin retai, tai pradejau nuo 7dpo kolkas balta balta kur dairais...

9. 2018.07.18 05:53 (prieš 3 mėn.)

meiles_kibirkstele parašė:
    Niu ka merginos, jungiuos ir as pagaliau i jusu besitestuojanciu buri
    Kadangi testuotis tenka itin retai, tai pradejau nuo 7dpo kolkas balta balta ku…

Nieko balta irgi grazi spalva:)))bet aisku linkiu dvieju roziniu juosteliu:))))

10. 2018.07.18 06:12 (prieš 3 mėn.)

kakaduskeee parašė:
    Nieko balta irgi grazi spalva:)))bet aisku linkiu dvieju roziniu juosteliu:))))

Nu anksti aisku dar paciai is saves juokas ima tik bijau kad paskui verkt nereiketu... as po ivf, tai ir sekantis bandymas greit nebutu...

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.