Nėštumo testo "vaiduokliai"

Komentuoti
  1. 2018.09.20 16:07 (prieš 3 sav.)

Chocoolate parašė:
    Neatpazintas objektas plika akimi matomas😂belieka istirti kokios jis kilmes rozines ar pilkos😂

lyg rozines matau, cia is kart Po padarymo pora minuciu

5
  2. 2018.09.20 17:56 (prieš 3 sav.)

Na ir tradiciškai vakarais apsireiškiu aš vienu židžiu vos pasidarius visas testas buvo rožinis. Dažams neinant liko tai. Čia benukas rožinis. Sėdžiu galvoju, apsiūsint antrą, ar laukt rytojaus :D? Nes atsirado tik kai dažai pradėjo sklaidytis keliu eilės tvarka... realiai matosi žymiai aiškiau, bet nepasakyčiau, kad ružavai... pilvą maudžia vis, į wc lakstau po N kartų per dieną, iki mm dar 6 dienos...

3
  3. 2018.09.20 18:08 (prieš 3 sav.)

purle parašė:
    Na ir tradiciškai vakarais apsireiškiu aš vienu židžiu vos pasidarius visas testas buvo rožinis. Dažams neinant liko tai. Čia benukas rožinis. Sėdžiu galvoju, ap…

Kazkas tai. Bando vaiduokliauti, darykit ryt ryte arba net poryt ;)

4. 2018.09.20 18:12 (prieš 3 sav.)

Vetgirl parašė:
    Kazkas tai. Bando vaiduokliauti, darykit ryt ryte arba net poryt ;)

Na aišku neištvėriau, pasidariau jau dabar - išlindo taipogi ne toks ryškus, kadangi nebuvo beveik iš ko vienu žodžiu galiu drąsiai teigti - testukas.lt pigiukai pirmieji man užgaudė vaiduoklius ir nehuvo išdžiūvinai
    Pilvą skauda jau žymiai daugiau. Tikiuosi, kad nepabėgs kaip praeitą kartą

5. 4 m. 1 mėn.
    Jaunėlė 13 m. 10 mėn.
    Vyresnėle 20 m. 1 mėn.

2018.09.20 18:19 (prieš 3 sav.)

Ne nu
    Čia jums įkeliu pažiūrėt ir iškart nešiu į testų melagių temą
    Daryta su popietiniu šlapimu tik "šiaip sau", dėl įdomumo, nes 13d.buvo pirma mm diena. Prieš mm vaiduokliavo first response, o dabar šitie!

6. 2018.09.20 18:24 (prieš 3 sav.)

mamuolė parašė:
    Ne nu
    Čia jums įkeliu pažiūrėt ir iškart nešiu į testų melagių temą

Oho koks ryskus melas 🤦🏻‍♀️

7. 9 m. 11 mėn.

2018.09.20 18:25 (prieš 3 sav.)

Pa

purle parašė:
    Na ir tradiciškai vakarais apsireiškiu aš vienu židžiu vos pasidarius visas testas buvo rožinis. Dažams neinant liko tai. Čia benukas rožinis. Sėdžiu galvoju, ap…

Pas mane rode lygiai toki pati benukas rozinis bet sulaukiai menesiniu 🙁 Linkiu jums kad butu kitaip kad nesulauktumet.🙂

8. 2018.09.20 18:29 (prieš 3 sav.)

saldainiuke parašė:
    Pa

Na man jau ne vienos rūšies rodo vaiduoklius, tik čia merginos neįžiūrėjo tikiuosi nepersileisiu nes savijauta jau identiška, kaip prieš porą mėnesių, kai nutiko taip.

9. 3 mėn. 3 sav.
    Stebuklas 3 m. 3 mėn.

2018.09.20 18:49 (prieš 3 sav.)

purle parašė:
    Na man jau ne vienos rūšies rodo vaiduoklius, tik čia merginos neįžiūrėjo tikiuosi nepersileisiu nes savijauta jau identiška, kaip prieš porą mėnesių, kai nuti…

Nesidžiaukit kol nematėt ryškesnio, mane nekartą apgavo 😂 skirtingi testai.

10. 5 sav. 6 d.

2018.09.20 19:05 (prieš 3 sav.)

purle parašė:
    Na man jau ne vienos rūšies rodo vaiduoklius, tik čia merginos neįžiūrėjo tikiuosi nepersileisiu nes savijauta jau identiška, kaip prieš porą mėnesių, kai nuti…

Kokia savijauta buvo?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras