Nėštumo testo "vaiduokliai"

Komentuoti
  1. 7 mėn. 3 sav.

2018.09.25 11:06 (prieš 2 mėn.)

Nsoo parašė:
    Su stikliuku nieko nematau, o be- matau, tikekimes kad ryskes :)))))

Aciu! As irgi bandysiu po keliu dienu dar gadinti

2. 2018.09.25 11:10 (prieš 2 mėn.)

Sveikutes, apatinis testas darytas pries gera savaite neigiamas, o visi kiti pries kelias dienas, vieni blankesni kiti ryskesni. Nezinau ar dziaugtis ar ne?
    Poryt uzsirasiau pas Ginekologe, bet ar gali buti jei nestumas dar labai mazas jo gali nepamatyti???

8
  3. 2018.09.25 11:12 (prieš 2 mėn.)

Grėtė. parašė:
    Sveikutes, apatinis testas darytas pries gera savaite neigiamas, o visi kiti pries kelias dienas, vieni blankesni kiti ryskesni. Nezinau ar dziaugtis ar ne?

O cia sio ryto testukas, bet isryskeja ne is kart po kokiu 8-10minuciu

5
  4. 7 mėn. 3 sav.

2018.09.25 11:16 (prieš 2 mėn.)

Grėtė. parašė:

Manau kad galima sveikinti Bet pas gine neskubeciau, nes gali nieko nepamatyti ir tik jaudinsites

1
  5. 2018.09.25 11:22 (prieš 2 mėn.)

Sveikos! Tyliai skaitinėjau jūsų pokalbius, kurie suteikė vilties ir man Tik gaila, kad neilgam Pamenu, ir su pirmuoju testai labai nenorėjo rodyti, tai buvau užsukusi į kažkurią temelę. O dabar prie esmės. Vaikučio planuoti dar neplanuojame, bet vis pagalvojame, kad būtų smagu jau ir antras, nors pirmajam dar tik 1.8m Labai nesisaugom jau, tai tikimybė galėjo būti. Mm turėjo ateiti 17d (prieš nėštumą buvo visada reguliarios, po jo lygiai taip pat). Pirmą testuką (bitutė) pasidariau antrą vėlavimo dieną ir šioks toks brūkšnelis buvo, kas keista, kad rožinis, o ne pilkas, bet atsirado man atrodo jau po laiko šiek tiek. Mm prasidėjo 21d ir visai kitokios nei visada. Šiaip visada pirmos trys dienos man būna labai gausios, o čia tai turbūt tris kartus mažiau buvo. Ir keistai, bet su tokiais tarpeliais be kraujo, tada vėl pradeda kažkiek. Antrą testą (žalia juostelė iš maximos) pasidariau gal antrą mm dieną vakare, nes nebebuvo tuo metu kraujo. Aiškiai neigiamas. Šiek tiek dar patepa iki dabar, bet vėlgi su tarpais. Trečią testą (kasetė iš maximos) dariau 3mm dienos rytą. Vėl kažkoks nežymus brūkšnelis matosi, bet šis labiau pilkas. Paskutinį bitutės dariau šį rytą. Visiškai tuščias. Tai prašau jūsų nuomonės, nes jūs jau ekspertės šituose reikaluose Čia turbūt tiesiog išdžiūvimo linijos ar kaip jūs jas vadinat? Nes logiškai jau turėtų betkuris testas aiškiai manau parodyti II, po tiek laiko. P.s. mintys dėl nėštumo tokios kilo, nes su pirmuoju labai sunki pradžia buvo

6. 2 m. 3 mėn.

2018.09.25 11:27 (prieš 2 mėn.)

VitaVi parašė:
    Sveikos! Tyliai skaitinėjau jūsų pokalbius, kurie suteikė vilties ir man Tik gaila, kad neilgam Pamenu, ir su pirmuoju testai labai nenorėjo rodyti, tai buvau…

Jeigu kraujuojate ir testas tuscias 100 %, kad nesate nescia, o kaip sakete, dar neplanuojate ir “nelabai” saugojotes Ka tai reiskia? jeigu butu kibe, nesirgtumete, o ir testas jau turetu rodyti

4
  7. 1 m. 5 mėn.

2018.09.25 11:31 (prieš 2 mėn.)

@[email protected] parašė:
    Dar niekad neteko nuimineti Su pirmu vaiku tik 1 testa sugadinau.

Puikiai matosi, ryskek!

2
  8. 2018.09.25 11:31 (prieš 2 mėn.)

Grėtė. parašė:

Sveikinimai. Šiaip kiek susidūriau, tai tie pigučiai išryškėja ne iš karto. Vos ne procedūrą atlikai, eik kavos išgerk, grindis išplauk, tada rezultatas bus

1
  9. 2018.09.25 11:33 (prieš 2 mėn.)

Odda parašė:
    Jeigu kraujuojate ir testas tuscias 100 %, kad nesate nescia, o kaip sakete, dar neplanuojate ir “nelabai” saugojotes Ka tai reiskia? jeigu butu kibe, nesirgtume…

Kraujavau ir su pirmu, bet testas tada rodė labai neryškias juoteles O "labai neplanuojam" reiškia, kad nesistengiam pastoti, bet taip kaip seniau jau ir nebesisaugom, po mm kelios dienos visai nesisaugom, o kitom dienom NLA, kas manau nėra labai saugu Sakom, kad jei bus, tai gerai. Mane šiek tiek protas dar stabdo nuo antro planavimo, kažkaip bijau nesusitvarkyti su dviem

2
  10. 2018.09.25 14:59 (prieš 2 mėn.)

Laba diena. Noriu pasiteirauti Jusu, ar yra galimybe, kad as laukiuosi? Siandien ryta pasidariau testa ir stai ka rodo

6
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras