Nėštumo testo "vaiduokliai"

Komentuoti
  1. Erika 6 m. 1 mėn.

2018.11.16 09:14 (prieš 4 sav.)

Rasyte12 parašė:
    Na turėjo labiau parysketi.

ingius68 parašė:
    Mergaitės ar normalu kad bitutė nuo penktadienio tik tiek pareiškėjo? Apatinis sendienos, visi testai atlikti vakare iki numatomu mm dar dvi dienos

Labuka manau palauk man vaiduokliuka parodė kada vėlavo mm 3savaites ir kokias tris dienas rodė tapati vaiduokliuka o šitie testai jau po tu išvis sunkiai matomų vaiduokliuku ir tai po truputį tik ryškėja.

3
  2. Vakaris 5 m. 5 mėn.
    Gabrielė 8 m. 1 mėn.

2018.11.16 09:22 (prieš 4 sav.)

Sally parašė:
    Gali buti... bet jau zinok nedarysiu siandien, lauksiu pora dienu tikrai nes as jau juos net sapnavau

Dpo neskaiciuoju, as ne planiukas. Ov turejo but 26. Bet itariu del keliones oro temp pasikeitimo ir praeito menesio antibijotiku, galejo kazkas kazkur nusitesti

3. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.11.16 09:52 (prieš 4 sav.)

Sally parašė:
    parazitkos tos bitutes.. paziurek

Sally parašė:
    parazitkos tos bitutes.. paziurek auksciau man ir rapipreg ismwte vaiduokli. Siandien nieko nedarysiu,ryt m diena tai ziuresim kaip

Sally parašė:
    parazitkos tos bitutes.. paziurek auksciau man ir rapipreg ismwte vaiduokli. Siandien nieko nedarysiu,ryt m diena tai ziuresim kaip bus.

O jums irgi bitutė meta rausvą juostelę?

4. 2018.11.16 10:01 (prieš 4 sav.)

Laba diena. Tarp nt keliu dienu skirtumas. Mm turejo buti vakar. Iskart nesimate tik poto paryskejo. Noriu jūsų nuomonės ar gali būti kad testai teigiami?

8
  5. 7 mėn. 1 sav.
    10 m. 1 mėn.

2018.11.16 10:15 (prieš 4 sav.)

ingree parašė:
    Laba diena. Tarp nt keliu dienu skirtumas. Mm turejo buti vakar. Iskart nesimate tik poto paryskejo. Noriu jūsų nuomonės ar gali būti kad testai teigiami?

Pregna. Jie visada meta. Pakartokit patikimesni.

6. 2018.11.16 10:49 (prieš 4 sav.)

Gerdute1993 parašė:
    Paplusejom ir mes. Tai lauksim rezultatu ir noriu daryt testa ir bijau kad vel nieko nepamatysiu. Praeita cikla dariausi testa tai pasirode vaiduokliai po kokiu …

Linkiu jums kuo greiciau pamatyti tas stebuklingas dvi juosteles 😚

1
  7. 1 m. 3 mėn.
    8 m. 10 mėn.
    12 m. 8 mėn.

2018.11.16 11:07 (prieš 4 sav.)

Sun_ parašė:

Mete, cia kelis lapus atgal buvau imetus. Pradzioje bitutes abi buvo visiskai baltos, po poros valandu isryskejo kai nudziuvo pas abi neblogi tokie vaiduokliai

8. 2018.11.16 11:10 (prieš 4 sav.)

Sally parašė:
    Mete, cia kelis lapus atgal buvau imetus. Pradzioje bitutes abi buvo visiskai baltos, po poros valandu isryskejo kai nudziuvo pas abi neblogi tokie vaiduokliai

Jos tikrai jums nemelavo. Buvo baltų baltutėlės. Vertinti po kelių valandų yra nelabai logiška 🙂

10
  9. 2018.11.16 11:21 (prieš 4 sav.)

Kenguryte21 parašė:
    Linkiu jums kuo greiciau pamatyti tas stebuklingas dvi juosteles 😚

Ech..... kad taip ir butu kaip jus sakot 😊

1
  10. 1 m. 3 mėn.
    8 m. 10 mėn.
    12 m. 8 mėn.

2018.11.16 11:22 (prieš 4 sav.)

TheHappiest parašė:
    Jos tikrai jums nemelavo. Buvo baltų baltutėlės. Vertinti po kelių valandų yra nelabai logiška 🙂

siaip turetu paaisketi po poros dienu ar jos cia tokios stebuklingos ar ne, bet siaip su jumis visiskai sutinku

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras