Komentuoti
  1. 2019.03.23 16:00 (prieš 1 mėn.)

Sveiki, ka Manot, ankstyvas is norfos, ir easy

3
  2. 5 mėn. 1 sav.
    saulyte 7 m. 4 mėn.

2019.03.23 16:23 (prieš 1 mėn.)

Kola731 parašė:
    Sveiki, ka Manot, ankstyvas is norfos, ir easy

Taip jautrus puikia.o easy ner jautrus normalu kad nerodo dar

3. 2019.03.24 02:20 (prieš 1 mėn.)

Spurgaaa parašė:
    Taip jautrus puikia.o easy ner jautrus normalu kad nerodo dar

Žinau, kad čia tik spėliojimai ir pan. Bet matau, kad merginom sunkiai ryškėja dabar easy.. o aš... likus 4d iki mmm, kaip ir 3sav ir 2d neštume va tokį pamačiau

Tai dabar pagalvoju, jei ten tikrai viskas ok ir gyventojas įsikurs.. kaži gali būt, kad ne vienas? nes suprantu, kad man čia labai anksti parodė, o ir giminėj yra dvynių

2
  4. 5 mėn. 1 sav.
    saulyte 7 m. 4 mėn.

2019.03.24 06:04 (prieš 1 mėn.)

Mūsų_laukimas parašė:
    Žinau, kad čia tik spėliojimai ir pan. Bet matau, kad merginom sunkiai ryškėja dabar easy.. o aš... likus 4d iki mmm, kaip ir 3sav ir 2d neštume va tokį pamačiau

Nebutinai,viskas priklauso dar nuo ov. Gal labai anksti jums ivyko,kiekvienai vis kitaip kitai ziurek 5sav nestume teislenda vaiduoklis :)))

3
  5. 2019.03.24 06:05 (prieš 1 mėn.)

Mūsų_laukimas parašė:

Mano taip pat atrode 5d iki mm, o gyventojas vienas, tai manau, kad ne nuo ryskumo priklauso kiek gyventoju turesit ☺️

2
  6. 2019.03.24 06:25 (prieš 1 mėn.)

Mūsų_laukimas parašė:

Sveikinimai 😊 gražus vaiduokliukas 😍

1
  7. 2019.03.24 10:14 (prieš 1 mėn.)

Angieiam parašė:
    Sveikinimai 😊 gražus vaiduokliukas 😍

Ačiū! keliausiu tikrinti ar ryškėja jis

Spurgaaa parašė:
    Nebutinai,viskas priklauso dar nuo ov. Gal labai anksti jums ivyko,kiekvienai vis kitaip kitai ziurek 5sav nestume teislenda vaiduoklis :)))

Avietė24 parašė:
    Mano taip pat atrode 5d iki mm, o gyventojas vienas, tai manau, kad ne nuo ryskumo priklauso kiek gyventoju turesit ☺️

Supratau ačiū už pasidalintas mintis ;)

1
  8. 2019.03.24 10:28 (prieš 1 mėn.)

Mūsų_laukimas parašė:

Nebūtinai dvynukai, tiesiog anksčiau implantacija įvyko. Man vaiduokliuką rodė likus 5d. iki mm.

1
  9. 2019.03.24 10:31 (prieš 1 mėn.)

Silvukas37 parašė:
    Nebūtinai dvynukai, tiesiog anksčiau implantacija įvyko. Man vaiduokliuką rodė likus 5d. iki mm.

Na va, o čia visos sako, kad esay nejautrūs viskas su jais gerai. Mano vaiduokliukas manau sėkmingai ryškėja

10. 2019.03.24 10:34 (prieš 1 mėn.)

Mūsų_laukimas parašė:
    Na va, o čia visos sako, kad esay nejautrūs viskas su jais gerai. Mano vaiduokliukas manau sėkmingai ryškėja

Tik man vaiduokliuką rodė su one styp nt. o jau rimtą antrą brūkšniuką likus 3d. iki mm ir su dieniniu šlapimo parodė amedi plius. O esy nt darytas mm dieną nebuvo toks ryškus 😃

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras