Nėštumo testo "vaiduokliai" (Archyvas iki 2019.05.08)

1. 2019.04.26 11:18 (prieš 3 sav.)

mamuolė parašė:
    Kaip manot, merginos, ar gali First Response (ankstyvas, kuris gali parodyt 6d. iki mm), išmest vaiduoklį dėl to, kad per ilgai palaikiau šlapime?

Jei nebuvo isardytas tai manau ryskes,nelinke jie siaip vaiduokliaut

2. 2019.04.26 11:23 (prieš 3 sav.)

mamuolė parašė:
    Kaip manot, merginos, ar gali First Response (ankstyvas, kuris gali parodyt 6d. iki mm), išmest vaiduoklį dėl to, kad per ilgai palaikiau šlapime?

Man nera melaves, bet keli yra parode pilka juostele , jeigu juostele rozine - tada pasiteisina .

1
  3. 3 mėn. 6 d.

2019.04.26 11:49 (prieš 3 sav.)

Spurgaaa parašė:
    Parodykit visus sudejus.gal skirtingus darot

Darau visad tuos pat tik.. šiuo metu turiu tik sekmadienio NT foto.. O šian kur dariau tai gal net sakyčiau blankesnis bet simptomai, pykinimas tik didėja kas dien.. nesuprantu

2
  4. 4 m. 9 mėn.
    Jaunėlė 14 m. 5 mėn.
    Vyresnėle 20 m. 8 mėn.

2019.04.26 11:51 (prieš 3 sav.)

dilara parašė:
    Man nera melaves, bet keli yra parode pilka juostele , jeigu juostele rozine - tada pasiteisina .

Atrodė rožinė, kai fotografavau. Praėjus valandai pablyško ir matosi daug sunkiau. Tai gal tikrai dėl to, kad per ilgai palaikiau šlapime, nusprendė pajuokauti😁
    O toks gražus buvo😁
    Neardžiau.

5. 2019.04.26 11:56 (prieš 3 sav.)

UzverstaKnyga parašė:
    Darau visad tuos pat tik.. šiuo metu turiu tik sekmadienio NT foto.. O šian kur dariau tai gal net sakyčiau blankesnis bet simptomai, pykinimas tik didėja kas die…

Man su siais testas nelabai sekesi ryskuma sekti. Nusipirkit first response testa jeigu yra galimybe .( nezinau ar LT ju yra )

6. 2019.04.26 11:57 (prieš 3 sav.)

mamuolė parašė:
    Atrodė rožinė, kai fotografavau. Praėjus valandai pablyško ir matosi daug sunkiau. Tai gal tikrai dėl to, kad per ilgai palaikiau šlapime, nusprendė pajuokauti😁

Ar tik 1 dareisi ? Gal pakartoti reikia po 2 dienu

7. 4 m. 9 mėn.
    Jaunėlė 14 m. 5 mėn.
    Vyresnėle 20 m. 8 mėn.

2019.04.26 12:01 (prieš 3 sav.)

dilara parašė:
    Ar tik 1 dareisi ? Gal pakartoti reikia po 2 dienu

Oi, kartosiu būtinai😁aš maniakė😁
    Juolab, kad man gegužės mėn numatyta laparoskopija, dėl vieno beveik nepratekamo kiaušintakio šalinimo. Yra didelė negimdinio nėštumo tikimybė, todėl aš kas mėnesį labai seku.

8. 4 m. 9 mėn.
    Jaunėlė 14 m. 5 mėn.
    Vyresnėle 20 m. 8 mėn.

2019.04.26 12:12 (prieš 3 sav.)

O jau laimės buvo, tai vos neapsikakojau!🙊🙊🙊😁😁😁😁😁😁😁Dabar jau apsiraminau ir pačiai juokinga🤣

9. 7 sav. 6 d.

2019.04.26 12:14 (prieš 3 sav.)

UzverstaKnyga parašė:
    Sveikos merginos, ką galvot kai nėštumo testukas vaiduokliauja jau visą sav ir neryskeja, pradedu nerimaut, pas daktarus galimybė nuvykti bus tik už dviejų savaiči…

Man lygiai tas pats ir man jau mm veluoja gerą savaitę. Šiandien kraujo pridaviau ir vakare turiu žinoti atsakymą, jei įdomu, tai pranesiu apie rezultatus ir ar viskas gerai, nes mano situacija identiška jusiškei.

10. 2019.04.26 12:15 (prieš 3 sav.)

mamuolė parašė:
    Oi, kartosiu būtinai😁aš maniakė😁
    Juolab, kad man gegužės mėn numatyta laparoskopija, dėl vieno beveik nepratekamo k…

Man taip pat laparaskopija numatyta geguzes 9 bet teks nedaryti

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.
Skelbimai
35,00 €
10,00 €
86 | 15-24 mėn.
5,50 €
80 | 9-15 mėn.