Komentuoti
  1. 2 m. 5 mėn.

2019.06.12 11:39 (prieš 5 d.)

Šakar. Makar parašė:
    Parodykit jei ryškėja džiūstant, manau gerą žadantis

Neturiu foto. Kai tik pradedu tokiais testais džiaugtis,kur nors būtinai perskaitau,kad tokie testai - melagiai🙄😁 tai įdomu,ko yra daugiau,ar tokių,kurioms tie testai pasitvirtina, ar tokių,kurias apgauna. Galvoju,gal jie tikrai turi tokią savybę iškar išmest antrą juostelę,nors nieko ir nėra.Bet nu nelogiška,ane? Kam tada iš vis darytis testą,jei jis visais atvejais rodo 2 juosteles....kosmosas kažkoks...

2. 2019.06.12 11:41 (prieš 5 d.)

busiumama parašė:
    Sveikos. Dėl Amediplus testų...norėjau paklausti,gal kuri atkreipėt dėmesį ar visi šie testai pirmomis minutėmis parodo blankią antrą juostelę? Dariausi du kartus(r…

Ar abi dienas nera pastebimo paryškėjimo?🙂 cia mano daryti, pirmas 8dpo, su merginom jau buvom aptare kad gali but melagis nes panašius jie meta ir nesant neštumui, o antras 9dpo darytas ir jau jokiu neaiškumu neliko🙂

3. 2 m. 5 mėn.

2019.06.12 11:50 (prieš 5 d.)

Alii parašė:
    Ar abi dienas nera pastebimo paryškėjimo?🙂 cia mano daryti, pirmas 8dpo, su merginom jau buvom aptare kad gali but melagis nes panašius jie meta ir nesant neštumui,…

Antro pradžiuvusio dar nemačiau,nes išėjau į darbą. Bet ką pastebėjau,kad šiandien juostelė pradėjo lysti greičiau nei pirmą kartą.

4. 2019.06.12 12:11 (prieš 5 d.)

busiumama parašė:
    Antro pradžiuvusio dar nemačiau,nes išėjau į darbą. Bet ką pastebėjau,kad šiandien juostelė pradėjo lysti greičiau nei pirmą kartą.

Tai vat idomu kaip abu sudejus atrodo, nes man rode pavyzdziu merginos kur netgi ryškesni vaiduokliai buvo negu mano pirmam teste, taciau nepasitvirtino🙂

5. 2 m. 5 mėn.

2019.06.12 12:18 (prieš 5 d.)

Alii parašė:
    Tai vat idomu kaip abu sudejus atrodo, nes man rode pavyzdziu merginos kur netgi ryškesni vaiduokliai buvo negu mano pirmam teste, taciau nepasitvirtino🙂

O po kiek laiko jūsų testai fotografuoti?

6. 2019.06.12 12:30 (prieš 5 d.)

busiumama parašė:
    O po kiek laiko jūsų testai fotografuoti?

Fotografuota tai buvo gal po pusvalandzio, bet pirmam ir iškart padarius maciau kažka, bet išvis neimanoma pagaut buvo kazko nuotraukoj o antram jau ir spalva pasimatė🙂

7. 1 m. 2 sav.

2019.06.12 13:21 (prieš 5 d.)

Laparia parašė:
    Na reikia dabar kaip nors rytojaus išlaukti 😀 ir užmigti ramiai 😀

Na kaio jums rytiniai testukai? 😍

8. 2019.06.12 13:44 (prieš 5 d.)

busiumama parašė:
    Neturiu foto. Kai tik pradedu tokiais testais džiaugtis,kur nors būtinai perskaitau,kad tokie testai - melagiai🙄😁 tai įdomu,ko yra daugiau,ar tokių,kurioms tie test…

Paziurekit sitos temos 122psl buvau ikelusi kokius meta isdziuvimus amedis.

9. 2 m. 5 mėn.

2019.06.12 14:25 (prieš 5 d.)

CannaLilly parašė:
    Paziurekit sitos temos 122psl buvau ikelusi kokius meta isdziuvimus amedis.

Ačiū,peržiūrėjau. Kažkas panašaus ir pas mane...belieka laukti. Mano ciklas baisiai nereguliarus, trunka 28-40 dienų...nėra kaip net apskaičiavimų kažkokių daryt. Naudojau ir Pregna testus, tie,kurie buvo daryti ryte, taip pat rodė blankius vaiduokliukus. Nu,matysim ...

10. 1 m. 2 sav.

2019.06.12 16:47 (prieš 5 d.)

Merginos esu panikoj, kur mečiau testukus pirmadienio ir antradienio teigiami rodė 4testai. Kadangi turiu išskristi nežinau ka daryti, nuvažiavau pas pažystama ginekologe, pažiūrėjo echoskopu iš vidaus nieko nėra, nieko nemato 😥😥 bet mėnesiniu taip pat nėra

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras