Komentuoti
  1. 2019.07.12 08:47 (prieš 1 sav.)

Mamuliukas11 parašė:
    Sveikutes. Na o mano zirniukas pabego o taip dziaugiausi😔 bet po dvieju menesiu pradesim is naujo.

Užuojauta 😶

1
  2. 2019.07.12 08:47 (prieš 1 sav.)

Coliuke147 parašė:
    Koks grazus ryskejimas ❤️sveikinimai ❤️

Ačiū labai! Šį ciklą neplanavom, palikom savieigai. Po persileidimo ciklas vis trumpejo, pavargau sekt ovuliacija. Myliukas buvo tik kartą vaisingu periodu. Pagal pojucius speju, kad galejo būti išvakarėse O. Man tai cia stebuklas 🥰

Mivi parašė:
    Valio! Kur perkate naujus clear choice?

Norvoj, piestukiniai jie dabar. Kaina vos 1. 11cnt.Tik atidaryt reikia, nes storas stiklas ir antra juostele toliau nei matosi per stiklą. Nedadirbti kažkokie 😁

Coliuke147 parašė:
    Antradieni tik pas gine eisiu, pamirsau nusiimt...bet ir nesusergu, bijau dar testa darytis, nieko neskauda tik pamaudzia pilva, o bt nekrenta laikos 37

As manau viskas bus ok. Kodel galvojat, kad susirgsit?

3. 2019.07.12 09:07 (prieš 1 sav.)

Šakar. Makar parašė:
    Bkt gerą žadanti, na nedaug liko laukti, bet aš neiskenteciau milijono testų nepasidarius ir kraujo nenuleidus.😑 Sėkmės! 🤞

Tai taip keista kad ji laikosi ir nekrenta, net nekvepia menesinem 🤔

4. 2019.07.12 09:09 (prieš 1 sav.)

Sivija parašė:
    Ačiū labai! Šį ciklą neplanavom, palikom savieigai. Po persileidimo ciklas vis trumpejo, pavargau sekt ovuliacija. Myliukas buvo tik kartą vaisingu periodu. Pagal p…

As jus atsimenu bene jum buvo nelaime kaip ir man panasiu laiku? Linkiu kad viskas butu gerai 😊 na mano testukai blanko tai nezinau.. Tai todel ir sakau nesulaukiu niekaip mm o juk butu jau atejusios

5. 2019.07.12 10:22 (prieš 1 sav.)

Coliuke147 parašė:
    As jus atsimenu bene jum buvo nelaime kaip ir man panasiu laiku? Linkiu kad viskas butu gerai 😊 na mano testukai blanko tai nezinau.. Tai todel ir sakau nesulaukiu …

Aha, as Jus ir pamenu. Ar vienodus testus daret? As jau ne kartą rodžiau siale forume, kaip 2 vienodus testus merkiau i ta patį šlapimą ir jie buvo tikrai skirtingi. Vienas vos matomas, o kitas gražus. Nenuliuskit, pakartokit su rytiniu slapimu. Nes jei vdrug kur negildinis pavojinga būtų taip tiesiog laukti. Kada Jums turėjo būti mm?

6. 2019.07.12 10:30 (prieš 1 sav.)

Coliuke147 parašė:
    As jus atsimenu bene jum buvo nelaime kaip ir man panasiu laiku? Linkiu kad viskas butu gerai 😊 na mano testukai blanko tai nezinau.. Tai todel ir sakau nesulaukiu …

Kodel nepasidarote kraujo tyrimo? Per tiek laiko jau galejot nuvaziuoti i bet kuri miesta🤷‍♀️ Nedaret daugiau testu?

7
  7. 2019.07.12 11:01 (prieš 1 sav.)

CannaLilly parašė:
    Kodel nepasidarote kraujo tyrimo? Per tiek laiko jau galejot nuvaziuoti i bet kuri miesta🤷‍♀️ Nedaret daugiau testu?

O kam? Geriau tyliai manyt kad esi nėščia, nei susitaikyt su realybe Akivaizdžiai gi vengia to hcg, praėjo jau kiek, beveik dvi savaitės? Per tiek laiko tikrai galima priduot

13
  8. 2019.07.12 11:03 (prieš 1 sav.)

LifeHappens parašė:
    O kam? Geriau tyliai manyt kad esi nėščia, nei susitaikyt su realybe Akivaizdžiai gi vengia to hcg, praėjo jau kiek, beveik dvi savaitės? Per tiek laiko t…

Keistai cia viskas

2
  9. 2019.07.12 12:16 (prieš 1 sav.)

Sveiki. Neigiamas?

10. 1 sav. 5 d.
    6 m. 10 mėn.

2019.07.12 12:19 (prieš 1 sav.)

Er20 parašė:
    Sveiki. Neigiamas?

Tušti 🤷‍♀️

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras