Vaisingumo klinikos Latvijoje (Archyvas iki 2018.11.19)

1. 4 m. 1 mėn.

2018.02.06 20:09 (prieš 1 m.)

Bruknne parašė:
    Pas mus abi kai vyru bedos, tai ir tie 3 blastukai kosminis skaicius yra pas mane irgi ispunktavo 21, uzsaldyt liko 5.. bet kodel pas Gabii tik 2 liko tai ti…

Taiva mes nustebinti labai.. nes jokiu pas vyra bedu, pas mane irgi tin endo... db taip liudna ir nervas ima, kad isvis gailiuosi, kad i ta Latvija trenkemes, sitiek vazinejimo ir sitiek pinigu. Pirmas ivf, galejom bandyt kur lt...bet norejosi kokybes.

2. 2018.02.06 20:11 (prieš 1 m.)

Lota89 parašė:
    Jooo.... aukso vertes! Kiekvienas snaigiukas... todel buvo labai skaudu kai nesigavo....:(((

Tikrai tikiu.. o kaip dabar jauciates? Kada planuojat kita snaigiuka pasiimti?

3. 2018.02.06 20:13 (prieš 1 m.)

Gabbii parašė:
    Pagrinde sunyko visi nuo 4 dienos. Tai cia gal sperma daugiau net..?
    F labai rekomenduoja daryt PGS. Tipo tie du blastukai top quality. Klausiau kokie,…

Mums aiskino, kad jeigu nustoja vystytis 3 diena - tada kiausialastes kaltos, jeigu 4 diena, tada vyriskas faktorius.. jums isci taike? Naudojo embrioskopa?

2
  4. 4 m. 1 mėn.

2018.02.06 20:14 (prieš 1 m.)

Lota89 parašė:
    Pas F.
    Pirmasis kartas nesekmingas......:"(

bet dar darysit sodinima is saldytu?

5. 4 m. 1 mėn.

2018.02.06 20:15 (prieš 1 m.)

Bruknne parašė:
    Mums aiskino, kad jeigu nustoja vystytis 3 diena - tada kiausialastes kaltos, jeigu 4 diena, tada vyriskas faktorius.. jums isci taike? Naudojo embrioskopa?

Isci taike, naudojo embrioskopa..ir dar punkcijos diena sake, kad iskur pas vyra toks geras turtas..

6. 2018.02.06 20:18 (prieš 1 m.)

Gabbii parašė:
    Isci taike, naudojo embrioskopa..ir dar punkcijos diena sake, kad iskur pas vyra toks geras turtas..

Kazkaip tikrai keista labai...
    labai idomu ka paaiskins f.. aisku jeigu tie 2 yra labai geri, ir su jais bus pasiektas tikslas, tai nera blogas rezultatas labai.. beeet kai pagalvoji pas mus su tragiska vyro sperma uzaugo 5blastukai, kad ir nelabai geros kokybes bet uzaugo, tai man cia kazkokie galai nesueina.. bet jus nenusiminkit, svarbiausia kad tie 2 blastukai gimtu vaikuciaia

5
  7. 4 m. 1 mėn.

2018.02.06 20:24 (prieš 1 m.)

Lota89 parašė:
    Pas mus ispunktavo 16, 11 buvo tinkamu apvaisinimui. Visos apsivaisino. Saldymui liko tik 3...

Ar daret PGS? Ar siule?

8. 3 m. 11 mėn.

2018.02.06 20:26 (prieš 1 m.)

Pseudo parašė:
    Žinai pati, Fodina nėra labai kategoriškas žmogus, tiesiog užtikrintai sudėliojo planą ir tiek. Apie papildomą vizitą nebuvo kalbos nei iš jos pusės, nei iš mano.

Vadinasi jinai zino, kad viskas bus ok BEt jei paciai neramu- pasitikrink ir kuo didziausios sekmes! Aukstyn nosi! :*

1
  9. 3 m. 11 mėn.

2018.02.06 20:28 (prieš 1 m.)

Gabbii parašė:
    Laba. Trys neprisivijo, liko tie vieninteliai du, juos uzsalde, paeme biopsija. Foliai nuo pradziu graziai augo, paeme 11 ir 11 apsivaisino, tai gal gali kuri paais…

Nedarykit pgs.. as bent tikrai nedaryciau

2
  10. 3 m. 11 mėn.

2018.02.06 20:37 (prieš 1 m.)

Gabbii parašė:

Blin, idomiai kaip.. Typotai is 3 visi isaugo iki blasto, cia nesuprasi kita karta kas kaip ir su kuo valgoma. Bet turit 2 blastukus vistiek! As pirmu IVF is 20 ispunktuotu viena tik turejau! Kosmaras, bet ne kiekis svarbiausia. Mano 2 irgi geri patikrinti o kiti 2 neaisku kokie., Bet as dedu viltis i praejusius pgs, nenuleiskit ranku anksciau laiko!

3

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.