Vaisingumo klinikos Latvijoje (Archyvas iki 2018.11.19)

1. 3 m. 9 mėn.

2018.05.20 20:21 (prieš 6 mėn.)

jova11 parašė:
    As galvojau gal jau isodino tau.O tai tik truputi ar mm?Nu blemba blemba Ai as tai nieko,ilsiuosi kolkas.Einu birzelio 6pas genetikus.Irgi nesiseka zinok Ne…

O ka pas genetika? Kariotipu neissityre jus?

2. 2018.05.20 22:07 (prieš 6 mėn.)

Just.. parašė:
    Turejo sodinti, bet nesuseke OV, sitas ciklas kvailas buvo, F nesiryzo sodinti nors ruosiausi FET. Dabar kaip pradejo kraujuoti, tai tik irodo, kad kazkoks kvailas …

Tai ziurek gal viskas cia bus gerai Seku tavo istorija nuo pat pradziu,laikau uz tave labai kumscius

5
  3. 2018.05.20 22:14 (prieš 6 mėn.)

Just.. parašė:
    O ka pas genetika? Kariotipu neissityre jus?

Nea,neissityre,niekas mum neskubejo ju daryti.Cekai parase,kad issitirtume.Pasiskambinau genetikam,tai ir vieni ir kiti sake,kad turejo jau buti istirta.Tai toks vaizdas kad su skuduru per veida.Kaltinu save,kad visgi anksciau reikejo.Buvau jau beveik atsigavus po nesekmiu,o dabar vel dugnas

4. 3 m. 9 mėn.

2018.05.21 09:44 (prieš 6 mėn.)

jova11 parašė:
    Nea,neissityre,niekas mum neskubejo ju daryti.Cekai parase,kad issitirtume.Pasiskambinau genetikam,tai ir vieni ir kiti sake,kad turejo jau buti istirta.Tai toks va…

Oi kaip suprantu, kai viskas jau atrodo eina geryn ir bam vel kokia staigmena! Papuolam i nelaimingu sarasa, bet tai nereiskia, kad pasiduosim! :*

5
  5. 2018.05.21 09:57 (prieš 6 mėn.)

Just.. parašė:
    Oi kaip suprantu, kai viskas jau atrodo eina geryn ir bam vel kokia staigmena! Papuolam i nelaimingu sarasa, bet tai nereiskia, kad pasiduosim! :*

Just tu saunuole 😚 reikia tik dziaugtis kad f nesipinigauja ir nesiule sodint... o tai butu vel koks smugis... lauksim naujienu 😚

3
  6. Mano Angelėlis (Danguje) 7 mėn. 4 d.
    4 m. 4 mėn.

2018.05.21 10:24 (prieš 6 mėn.)

Just.. parašė:

Saunuole, kad turi tiek ryzto, ir jegu. Uz viska bus atlyginta, su kaupu...

2
  7. 2018.05.21 17:47 (prieš 6 mėn.)

Just.. parašė:

Oj ne ne,tikrai nepasiduosim

2
  8. 3 m. 9 mėn.

2018.05.21 18:05 (prieš 6 mėn.)

Panos- mes visos saunuoles! As tik meldziu, kad sveikata leistu, pinigai uzdirbami! Reikia i viska ziuret optimistiskai, nes kito pasirinkimo nera!
    SunMoon - tau didziausia uzuojauta. Nedrysau rasyti, nes net neisivaizduoju ka zmogus jaucia tai patyres, tikriausiai bet kokie zodziai beprasmiai, bet istrigo pasakymas, kad angeliuku reikia ir dangui .. Didelis apkabinimas tau ❤️

6
  9. 3 m. 9 mėn.

2018.05.21 18:06 (prieš 6 mėn.)

ponia RS parašė:
    Just tu saunuole 😚 reikia tik dziaugtis kad f nesipinigauja ir nesiule sodint... o tai butu vel koks smugis... lauksim naujienu 😚

F as isimylejau superine gydytoja ir Psihologe is didziosios P!!!

3
  10. Mano Angelėlis (Danguje) 7 mėn. 4 d.
    4 m. 4 mėn.

2018.05.21 18:33 (prieš 6 mėn.)

Just.. parašė:
    Panos- mes visos saunuoles! As tik meldziu, kad sveikata leistu, pinigai uzdirbami! Reikia i viska ziuret optimistiskai, nes kito pasirinkimo nera!

Aciu, bet nera zodziu paguodzianciu,tik begalinis skausmas, ir asaros... Nieko nera baisiau, uz vaiko mirty, ir jo laidotuves... kai D atima, tavo - svajone, meile, dziaugsma ir laime... bet tikejimas, jog mano mergyte, sugrys kitu kunu pas mane, leidzia lengviau kvepuoti...

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.