Nevaisingumo gydymas Rygoje, Latvijoje

Komentuoti
  1. User has not uploaded an avatar
    2018.06.24 11:58 (prieš 3 sav.)
    2018.06.24 11:58 (prieš 3 sav.)

Penktadienį buvom pas F. mano FET planas toks: birželio 27d. turėtu pareiti mm, tada nuo 3 c.d. stimuliuojam gleivinę estrofemu 3 k/ d. liepos 9 echo. tada žiūrėsim kaip gleivinė ar ką prijungti ar padidinti, paskui aišku dasidės utrogestanas, fraksiparinas ir hertamagnilis. ir apie liepos 20 transferis. Dabar kaip ir iki šiol vartoju: glucopgage 2 k/ d ir visi papildai: folatas, b12, b6, ferofolgama, vit e. Bet mane labai nuliūdino kitas dalykas: užlaužiau Mariną parodyti mūsų blsatukų kokybes, tai likau biškį šokiruota nesitikėjau kad taip prastai: 1 turim geriausią 4bb; 4 vnt. - su 1 (raidžių visų neįžiūrėjau), ir dar 4 - morules. Kaip marina man puolė aiškinti kad jie yra tikrai geri, jeigu teisingai supratau, kad po atšildymo tas skaičius 1 gali virsti į 2 ar 3. o morulės virsta į blastukus gal net ir labai geros kokybės. Ar teisingai aš supratau? gal galite kuri pakomentuoti ? bet kažkaip nelogiška, jeigu taip būtų tai vvisoms per Fetą turėtų būti puikios blastukų kokybės. kažkaip susipainiojau...

2
  2. Gabbii
    2018.06.24 12:20 (prieš 3 sav.)

3 m. 6 mėn.

2018.06.24 12:20 (prieš 3 sav.)

rudojji parašė:
    Penktadienį buvom pas F. mano FET planas toks: birželio 27d. turėtu pareiti mm, tada nuo 3 c.d. stimuliuojam gleivinę estrofemu 3 k/ d. liepos 9 echo. tada žiūrėsi…

Labas. Aciu uz plano pasidalinima. Kaip suprantu estrofem klijuojamas? Cia dirbtinis ciklas skaitosi ar natur?
    Del kokybes blastuku, tai pas mus like tik du. Vienas 3ab, kitas 2bb. Tai manau viskas cia pas jus yra gerai plius pastebejau, kad ir su geriausiais blastukais nepastoja, o su prastesniu paima ir pastoja. Cia man tas isodinimas kaip loterija atrodo arba pasiseks arba ne. Ir kas ten zino paskui kas leme. Gal organizmo bukle, gal gleivine ir pan.

4
  3. Gabbii
    2018.06.24 12:21 (prieš 3 sav.)

3 m. 6 mėn.

2018.06.24 12:21 (prieš 3 sav.)

rudojji parašė:
    Penktadienį buvom pas F. mano FET planas toks: birželio 27d. turėtu pareiti mm, tada nuo 3 c.d. stimuliuojam gleivinę estrofemu 3 k/ d. liepos 9 echo. tada žiūrėsi…

O beja PGS daryta?

4. User has not uploaded an avatar
    2018.06.24 12:58 (prieš 3 sav.)
    2018.06.24 12:58 (prieš 3 sav.)

Gabbii parašė:
    Labas. Aciu uz plano pasidalinima. Kaip suprantu estrofem klijuojamas? Cia dirbtinis ciklas skaitosi ar natur?

Estrofem tabletės. kažin pagal ką kitoms skiria klijuojamus pleistrus? ciklas stimuliuotas, nes skiriami vaistai. Jūsų 3ab ir 2bb tai žinoma kad geri. ne taip kaip pas mus 1 , net nesu girdėjusi kad vienetuką kam nors sodintų

5. User has not uploaded an avatar
    2018.06.24 12:59 (prieš 3 sav.)
    2018.06.24 12:59 (prieš 3 sav.)

Gabbii parašė:
    O beja PGS daryta?

Ne PGS nedarytas, nes nėra jam indikacijų.

6. Gabbii
    2018.06.24 13:10 (prieš 3 sav.)

3 m. 6 mėn.

2018.06.24 13:10 (prieš 3 sav.)

rudojji parašė:
    Estrofem tabletės. kažin pagal ką kitoms skiria klijuojamus pleistrus? ciklas stimuliuotas, nes skiriami vaistai. Jūsų 3ab ir 2bb tai žinoma kad geri. ne taip kaip …

Na 1-netukai tikrai idomiai. Matyt vistiek virto i blastocistas, tik letai. Tai matyt dar yra vilciu, o pas mus liko tik du. Kiti 9 neuzaugo kiek reikia. Mume Pgs labai rekomendavo, nors irgi atrodo nera tam indikaciju.

7. Just..
    2018.06.24 14:57 (prieš 3 sav.)

3 m. 4 mėn.

2018.06.24 14:57 (prieš 3 sav.)

rudojji parašė:

Folata, b6 ir b12 saket F, kad geriat? Beje, ar kiekviena diena geriat B12?
    As irgi del tos kokybes maziau suku galva, nes cia tiesiog loterija, kai maziausiai tikesiesi tada ir pavyks.. svarbu, kad ju yra! Kitos vos viena- du uzaugina..

3
  8. User has not uploaded an avatar
    2018.06.24 15:21 (prieš 3 sav.)
    2018.06.24 15:21 (prieš 3 sav.)

Just.. parašė:
    Folata, b6 ir b12 saket F, kad geriat? Beje, ar kiekviena diena geriat B12?
    As irgi del tos kokybes maziau suku galva, nes cia tiesiog loterija, kai maziausia…

Taip, sakiau. F vis patvirtina, kad toliau juos ir vartoti. B12 geriu 1 k/ sav. B6 3-4 k/ sav. Aha, man dėl kokybės jau šiek tiek ramiau pasidarė, nes kitoj temutėj merginos patvirtino kad po atšildymo tas skaičiukas gali stipriai paaugti. O dabar dar suvedžiau, jog pagal transferio laiką mano mažučiai buvo užšaldyti net nepilnai pasiekę 5 parų. transferis buvo šeštad. apie 9 val o vyro spermos pridavimas pirmad. apie 13 val. tad lyg ir paaiškina kodėl jie mažų skaičiukų.

9. onnellisuus
    2018.06.24 15:49 (prieš 3 sav.)

4 m. 6 mėn.

2018.06.24 15:49 (prieš 3 sav.)

rudojji parašė:
    Estrofem tabletės. kažin pagal ką kitoms skiria klijuojamus pleistrus? ciklas stimuliuotas, nes skiriami vaistai. Jūsų 3ab ir 2bb tai žinoma kad geri. ne taip kaip …

Pleistrus kiek as supratau skiria jei sunkiai gleivine auga
    Man pvz su estrofem tabletem ji labai gerai auga.
    Gal galite priminti ar jums pirmas perkelimas bus pas F?

10. User has not uploaded an avatar
    2018.06.24 15:57 (prieš 3 sav.)
    2018.06.24 15:57 (prieš 3 sav.)

onnellisuus parašė:
    Pleistrus kiek as supratau skiria jei sunkiai gleivine auga
    Man pvz su estrofem tabletem ji labai gerai auga.

Prieš metus turėjau šviežio blastuko sodinimą, bet 6 sav persileidau. Man nepasakyčiau kad tuomet labai gerai gleivinė augo, per echo buvo virš 10 sakė dar paaugs bet transferio dieną buvo dar mažiau, tik virš 9 . O kažin ar pleistrą jeigu matysim kad šį kartą prastai auga galima prijungti stimuliacijos eigoje ? O kokia jūsų gleivinė buvo transferio diena ?

Žinutės parašytos:
Naujas komentaras